Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Ostrzeżenie  (Przeczytany 20853 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Ostrzeżenie
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 23, 2010, 06:14:02 »
Cytat: "billkronos"
Soeedbax napisal:" Skad w tych farbowanych amerykanach tyle buty......"
A moglbys moze uzywac liczby pojedynczej ? Albo nick'u ? A jezeli Cie
to rzeczywiscie tak bardzo zastanawia - chetnie odpowiem, ale chyba
na PW, bo bedzie bolalo.Dziekuje i pozdrawiam.


Drogi Billu, nie było to adresowane do Ciebie. Więc nie traktuj tego osobiście. Pozdrawiam.

Offline caarola

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Re: Ostrzezenie
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 23, 2010, 08:05:42 »
Cytat: "billkronos"
(...)
Padam do nog !


Tą przezabawną ironię sobie daruj. Wystarczy że nie użyłeś tego durnego zwrotu.  :ble:
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Ostrzeżenie
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 23, 2010, 08:13:00 »
Cytat: "billkronos"
Witaj Kuba,
Czy uznasz, ze spodziewam sie zbyt wiele, jezeli poprosze o wyjasnienie
tego punktu regulaminu ( dotyczy tagow ). ?
Rowniez bylbym bardzo zobowiazany, gdybys zechcial przy zmianie tematow
nadmienic, gdzie dany temat przenosisz. Dziekuje.



Tagi są po to by potem w szukajce można było sobie przefiltrować wszystkie wątki dotyczące którejś z miejscowości.

Co do przenosin topiku - owszem staram się tak robić, tylko nie zawsze mam na to czas, ale też czasami nie widzę takiej potrzeby :), by dopisywać się do wątku z informacją o przenosinach.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline billkronos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
Ostrzezenie
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 23, 2010, 08:50:39 »
Hello Carola,
Nie bardzo rozumiem dlaczego zamieszczenie nazwy miejscowowsci
uwazasz za "durny zwrot" ?
Jest raczej niemadre zamieszczac takie uwagi z dwutygodniowym
opoznieniem.. Pozdrawiam - Bill

Witaj Speedbax,
Bylem przekonany, ze nie do mnie te uwage adresowales, ale w kontekscie
poprzedzajacych ten watek postow - czulem sie niezbyt komfortowo, bedac
"wrzucony do wspolnego worka".
Pozdrawiam - Bill

Offline caarola

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Ostrzeżenie
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 23, 2010, 08:58:18 »
Ponieważ moim zdaniem używasz tego by się w pewien sposób wywyższyć nad nami, szarymi Polaczkami. A opóźnienie nie ma nic do rzeczy. Chodzi o fakt. Dlaczego inni użytkownicy przebywający za granicą nie zaczynają swoich postów od 'Londyn' czy inny 'Madryt'? Byłoby to równie głupie.
Doceniam, że nie użyłeś tego w ostatnich postach.
Pozdrawiam.
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Ostrzeżenie
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 23, 2010, 08:58:52 »
Szanowny Billu określenie per starszy Pan nie miało być obraźliwe!Jak dla mnie to bardziej szacunek dla siwego włosa na głowie i wieku,bez żadnych negatywnych podtekstów.Co do wieku,to mamy tyle lat,na ile się czujemy:)Pozdrawiam serdecznie
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

yak

  • Gość
Ostrzeżenie
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 23, 2010, 09:10:57 »
Caarola, daj spokój, już to wyjaśnialiśmy. Bill, od kilkudziesięciu lat w Stanach, nikogo nie epatował - pisał nagłówek lokalizacyjny, bo sądził, że takie są wymogi forum. To były pracownik przymusowy w Pommernlager i Tobruk Lager. Świetna postać i kopalnia wiedzy. Tak o wojennych Policach, jak i o życiu w ogóle. Ma - co już pisałem - lat 83+. Tylko się od Niego uczyć! Losy więcej niż ciekawe.
A Ty, Zbyszku idź spać, bo tu wszyscy są na obrotach, jako, że mamy poniedziałkowy ranek. U Ciebie nieco po północy. Szkoda zdrowia na "użerki". Sam widzisz, że jesteś popularny i lubiany. Pozdrowienia - Janek

Offline caarola

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Ostrzeżenie
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 23, 2010, 09:12:29 »
Ok, rozejm :P
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

yak

  • Gość
Ostrzeżenie
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 23, 2010, 09:14:37 »
Mądra dziewczyna. Pozdrowienia! J.

Offline billkronos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
Ostrzezenie
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 23, 2010, 17:41:33 »
Hello Carola,
Akceptuje rozejm i dziekuje. Pozdrawiam - Bill


Witaj Janku, Odpisze obszerniej na e-mail. pozdrawiam - Bill


Witaj Trzebiez City.
Z tym wiekiem oczywiscie zartowalem. A wlosy ?.... to wlasnie
to, co mi dotad najlepiej "wyszlo". Pozdrowienia - Bill

yak

  • Gość
Ostrzeżenie
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 23, 2010, 17:47:50 »
Pisz, pisz, czekam niecierpliwie, bo już się niepokoiłem, a wciąż nie mam czasu. Może Ty, jako świetny mechanik, wymyślisz jakąś maszynę do "rozciągania doby". Pozdrowienia wzajemne. Janek

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Ostrzeżenie
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 23, 2010, 21:02:40 »
Daj Nam Boziu tak pięknego wieku i takiej formy jak Bill:)Trzeźwością umysłu powala również.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
Ostrzeżenie
« Odpowiedź #27 dnia: Września 20, 2010, 14:16:38 »
Mam prośbę o wytłumaczenie... O co chodzi z tym powodem ostrzeżenia: ?

"Wymienione przez Ciebie posty są zawsze usuwane, gdy Administracja do nich dociera. Od tego jest możliwość zgłaszania postów."

Usunięto mojego posta za to, że mój nie wnosił nic do tematu. Ok. Ale usunięto następnego, który był sprzeciwem wobec waszych zapędów dyktatorskich na forum i zarazem prośbą o konsekwencje, skoro już to robicie... Do tego dostałem ostrzeżenie o tak głupiej treści.

Ludzie ! Uspokójcie się... Przecież to tylko forum, a nie źródło utrzymania rodziny prawda ? I to, że użytkownicy linkują konkurencyjny portal to chyba oznaka tego, że coś jest nie tak z waszym serwisem i nie jesteście na bieżąco... Nad tym raczej się zastanówcie. A ja tym czasem oczekuje na wyjaśnienie tego bzdurnego powodu... O co w nim chodzi ?

Pozdrawiam. Mariusz

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Ostrzeżenie
« Odpowiedź #28 dnia: Września 20, 2010, 14:26:52 »
Cytat: "Mariusz1989"
Usunięto mojego posta za to, że mój nie wnosił nic do tematu. Ok. Ale usunięto następnego, który był sprzeciwem wobec waszych zapędów dyktatorskich na forum i zarazem prośbą o konsekwencje, skoro już to robicie... Do tego dostałem ostrzeżenie o tak głupiej treści.


Dostałeś warna, bo spamowałeś w wątku, zamiast tego mogłeś napisać PW. Co do dyktatorskich zapędów - takie jest to forum i to się na pewno nie zmieni.

Cytat: "Mariusz1989"
Ludzie ! Uspokójcie się... Przecież to tylko forum, a nie źródło utrzymania rodziny prawda ?


Jesteś pewien? Czy Ty jako osoba prywatna płacąc za swój własny i prywatny serwer chciałbyś by na nim reklamowano konkurencję i to ZA DARMO? Wątpię.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
Ostrzeżenie
« Odpowiedź #29 dnia: Września 20, 2010, 14:34:03 »
Ale jaka to konkurencja ? Rozumiem gdybyście prześcigali się w przypadku zdobywania informacji... Ale tak nie jest. Na całym świecie szanujące się media (nawet lokalne) cytują siebie nawzajem... Tylko w Policach robi się z tego chorą rywalizację. I to całkiem bezzasadną. Bo wy nie macie newsów na bieżąco tylko czasem po tygodniu nawet (to i tak wcześnie jak na ostatnie newsy) a oni nie mają forum. Więc po co ta rywalizacja ? Choć ja śledząc oba portale widzę to tylko u Was. Pozdrawiam Kubo :)

P.S. Zmień treść powodu ostrzeżenia ;) Bo wogóle nie można nic z niej odczytać.