Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Uwaga na kupowane gry!  (Przeczytany 8200 razy)

energy2000

  • Gość
Uwaga na kupowane gry!
« dnia: Lipca 21, 2010, 13:52:54 »
Witam wszystkich :) 2 miesiące temu kupiłem gre w jednym ze sklepów w Kindze.
Dzisiaj postanowiłem ją zarejestrować w internecie i okazało się że klucz który posiadam jest już w użyciu innej osoby. Niestety zgubiłem paragon, a w sklepie  stwierdzili że nie mogą mi dać kopii :(
wyszło na to że wydałem 149 złoty i nie moge grać przez internet :[

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
Uwaga na kupowane gry!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 21, 2010, 14:20:00 »
dokładnie! Zrób jak mówi Kafar. i Będzie po sprawie.
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

energy2000

  • Gość
Uwaga na kupowane gry!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 21, 2010, 14:26:43 »
Robie to od wczoraj i narazie zero rezultatu :[

Vipek007

  • Gość
Uwaga na kupowane gry!
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 21, 2010, 17:33:27 »
Słyszałem o takich przypadkach i Dr. Kafar ma rację, jednak chyba należy pisać/dzwonić do dystrybutora (np. Cenega czy CD Projekt), a nie do np. Empiku czy np. EA Games. Informacje powinny być na pudełku lub w instrukcji gry, jeżeli taką dostałeś.

energy2000

  • Gość
Uwaga na kupowane gry!
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 21, 2010, 21:28:29 »
W moim przypadku dystrybutorem gry jest Electronic Arts Polska niestety dostałem ostateczną odpowiedz że nie mogą mi pomóc :[  tyle pozostało mi z gry online :)

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Uwaga na kupowane gry!
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 21, 2010, 21:38:52 »
Och te paragony... swego czasu kupiłam mysz bezprzewodową w markecie...paragon - wawaliłam, a mysz po miesiacu padła. I kicha.
Od tej pory mam specjalne pudełko na wazne paragony....
współczuję

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4654
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Uwaga na kupowane gry!
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 21, 2010, 21:46:27 »
Kupujesz drugą identyczną mysz i na nowy paragon zwracasz tę zepsutą z opcją zwrotu gotówki. Nie ma problemu. :razz:

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Uwaga na kupowane gry!
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 21, 2010, 22:17:15 »
Speedbax, kuchnia, jesteś genialny...dlaczego ja nie wpadłam na ten pomysł ?
A zapewniam ,że  nie jestem blondynką....
czlowiek sie uczy przez całe życie...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4654
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Uwaga na kupowane gry!
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 21, 2010, 22:20:29 »
Genialny to gruba przesada. ;D  Kiedyś kumplowi padła nawigacja i tak kombinowałem, co można by zrobić, no i wpadłem na taki pomysł. Wypaliło bez problemu i navi działa do dzisiaj. Pozdrawiam.

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Uwaga na kupowane gry!
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 22, 2010, 13:43:49 »
Cytat: "speedbax"
Kupujesz drugą identyczną mysz i na nowy paragon zwracasz tę zepsutą z opcją zwrotu gotówki. Nie ma problemu. :razz:

Nie wszędzie to przechodzi, w MediaMarkt wymieniają na ten sam, sprawny produkt, bądź kartę podarunkową, kasy nie oddają. Nacięłam się tak z karta telewizyjną do "łaptoka" i dopiero za 4tą wymianą karta działała jak należy :D

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4654
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Uwaga na kupowane gry!
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 22, 2010, 17:15:24 »
Cytat: "kanioma"
Nie wszędzie to przechodzi, w MediaMarkt wymieniają na ten sam, sprawny produkt, bądź kartę podarunkową, kasy nie oddają.


W Media już od dawna nie kupuję, najlepiej przez neta, jak na razie ci najwięksi nie robią jeszcze z tym problemów. Ale wiadomo, że po upływie dłuższego czasu nie wszędzie ten numer przejdzie. Warto jednak spróbować. ;D

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Uwaga na kupowane gry!
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 22, 2010, 17:50:44 »
A mnie to śmierdzi.
Bardzo nie lubię jak ludzie piszą posty w stylu: "Nie kupujcie gier bo ja kupiłem JAKĄŚ grę od JAKIEGOŚ dystrybutora w JAKIMŚ sklepie".
Jak chcesz otrzymać pomoc to pisz konkretnie bo narazie to coś ściemniasz.

energy2000

  • Gość
Uwaga na kupowane gry!
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 22, 2010, 22:25:41 »
Jak byś chciał zwrócić uwagę napisałem "Uwaga na kupowane gry" a nie, nie kupujcie
to jest różnica. Więc tak kupiłem dwa miesiące temu gre mniejsza o to jaką. Kilka dni temu postanowiłem pograć sobie przez internet. Zainsalowałem gre wpisałem numer seryjny i było wszystko pięknie do momentu gdy chciałem zarejestrować gre w internecie. Okazało się żę numer seryjny który posiadam jest już zarejestrowany przez inną osobę. Zwróciłem się więc o pomoc wydawcę gry. Kazali mi przesłać skan lub zdjęcie numeru seryjnego i skan lub zdjęcie paragonu. Niestety paragonu nie mam bo gdzieś się zapodział tak też napisałem wydawcy gry. Odpisano mi że bardzo im przykro ale w takiej sytuacji nie mogą mi pomóc :[ Na szczęście po dobitnej odpowiedzi na negatywne rozpatrzenie mojego problemu stary klucz został zablokowany a w zamian otrzymałem nowy.

[ Dodano: 2010-07-22, 22:31 ]
Nie potrzebuje pomocy. Chciałem tylko żeby ludzie zwracali na takie rzeczy uwage :)
Aha tak dla ścisłości gre kupiłem dwa miesiące temu ale rozfoliowłem ją dopiero teraz na dnach.

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Uwaga na kupowane gry!
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 22, 2010, 22:43:35 »
energy2000, to tak jak mówiłam - kuferek a w nim paragony...mówie, dobra rzecz :)

Cubee

  • Gość
Uwaga na kupowane gry!
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 04, 2010, 00:40:51 »
Paragon święta rzecz.

Ale i tak w takim przypadku musiałbyś skontaktować się z supportem bo płyta nie powodowała problemu tylko kłopot z kluczem.