• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: proszę o pomoc  (Przeczytany 25722 razy)

Heidi

• Gość
proszę o pomoc
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 05, 2010, 14:03:43 »
Cytat: "Schludny"
Kobieta decyduje sie na dziecko,nie stać ja na ubranka itp

To, że dziecko będzie nosiło używane ubranka i bawiło się zabawkami po innym dziecku wcale nie oznacza, że będzie mniej szczęśliwe i miało gorszą opiekę od dzieci, których rodziców stać na zakup takich rzeczy. Wydaje mi się, że chyba nie na miejscu jest kogoś osądzać, jeżeli nie wiadomo jak sytuacja tej kobiety wygląda. Poza tym co w tym złego, że szuka chętnych do oddania rzeczy dla dziecka. Matki bardzo często nie mają co robić z ubrankami po swoich pociechach i same szukają chętnych żeby je przyjęli. Co do smaku gerberka, to szczęśliwe dzieci te, których matki nie faszerują ich sztucznym jedzeniem ze słoika, tylko jak Malami gotują im same. Ciąże nie często są planowane, a życie nie zawsze kolorowe. Ważne, że człowiek próbuje sobie jakoś radzić.

Offline arturrop1

• Rozpisuje się
proszę o pomoc
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 05, 2010, 18:09:17 »
Kobieta decyduje sie na dziecko

a może ta kobieta wcale nie decydowała się na dziecko? :)

martaz

• Gość
Re: proszę o pomoc
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 05, 2010, 18:28:01 »
Cytat: "martaz"
przyjmę wózek głęboki oraz ubranka dla noworodka nie stać  mnie na kupienie tych rzeczy więc proszę o pomoc niedługo zostanę  mamą . proszę pisać na pw

Dziwi mnie w naszym narodzie ludzka głupota .Kobieta decyduje sie na dziecko,nie stać ja na ubranka itp itd,maly bobas nie musi mieć ciuszków nowych ,wystarczy pójść do ciuchajki i za grosze jakies ubranka by sie w 100% znalazło.Teraz tak przyszłej matki nie stać na ubranka,czyli dziecko zabawek też nie będzie miało już nie wspomnę  ze Gerberka smaku nie poczuje,a gdzie pampersy itp itd .Z przykrością musze stwierdzić ze jest mi żal dzieci od takich matek.A gdzie pomoc od rodziny???
Nigdy nie wiesz co ciebie spotka nie każdy ma szczęście wychowywania się w rodzinie ja tego szczęścia nie miałam. Decyzja o dziecku nie była pochopna lecz mój partner niedawno stracił prace i zostliśmy bez niczego a dziecko w drodze

wtrych

• Gość
proszę o pomoc
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 05, 2010, 18:34:41 »
ale Schludny i tak wie lepiej...  
następny nieomylny guru na forum :lol2:

martaz

• Gość
proszę o pomoc
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 05, 2010, 18:37:37 »
P rzykro czytać słowa krytyki od ludzi którzy mnie nie znają

Offline Storczyk

• Wielka Gaduła
proszę o pomoc
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 05, 2010, 18:44:08 »
P rzykro czytać słowa krytyki od ludzi którzy mnie nie znają
Nie przejmuj się następnym męskim filozofem, ;D  ważne aby dziecko było zdrowe.Pozdrawiam

martaz

• Gość
proszę o pomoc
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 05, 2010, 18:45:30 »
dzięki

Offline grubcia1982

• Gaduła
proszę o pomoc
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 05, 2010, 18:51:48 »
Nie przejmuj się typami pokroju "schludnego"- widać biedactwo nie zna jeszcze życia. Mam nadzieję, że Wasza sytuacja jakoś się poukłada i będziecie szczęśliwymi rodzicami. Czego Wam życzę z całego serca.

Ps. A Ty "schludny" poczytaj albo popytaj dojrzałych ludzi, co dla dziecka w życiu jest najważniejsze. Bo mnie się wydaje, że miłość i troska rodziców. A prośba martaz jest przejawem właśnie takiej matczynej, dojrzałej troski o maleństwo. I czasami lepiej się ugryźć w jęzor albo go wyparzyć, niż robic przykrość nieznanej Ci osobie.
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline Malami

• Moderator
  • Rozpisuje się
proszę o pomoc
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 06, 2010, 16:31:45 »
Myślę że Dr. Kafar ma sporo racji w swojej wypowiedzi.
Wózek oddałam z chęcią i ucieszyłam się że komuś się przyda, ale nie źle się sprawa potoczyła...
 Po wózek nie przyszła dziewczyna która o niego poprosiła lecz jej koleżanka...widocznie się wstydziła, ale pod wieczór dostałam PW z zapytaniem czy mam do niego torbę :D i tu nie było wstyd... jak bym miała to bym dała.
Dziewczyna puściła strzałkę z jednego i druga dziewczyna z drugiego gdy była pod klatką, lecz gdy chciałam poinformować że nie mam torby dzwoniłam pod jeden i drugi i żaden nie należał do tej dziewczyny dla której miał być wózek (każda mówiła, że jest tamtej koleżanką).
Troszkę chora sytuacja...jeżeli wstydzisz się to po co prosisz o pomoc?
Chyba że ja coś źle odczułam.

Offline DEtonator

• Stara Gwardia
proszę o pomoc
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 06, 2010, 17:02:09 »
Nigdy nie wiesz co ciebie spodka

muj partner niedawno stracił prace

Widać, że do szkoły było pod górkę i teraz zamiast uczciwie pracować szuka się jeleni wśród ludzi o dobrym sercu. Dr.Kafar ma rację, takich "potrzebujących" powinno gonić się do roboty, a nie wspomagać pasożytnicze zapędy. Opis Malami wyraźnie wskazuje na próbę krętactwa i kombinatorstwa. Uczciwy, biedny człowiek nie postępuje w taki sposób. Uważam, że takim elementem powinna zainteresować się policja.

martaz

• Gość
proszę o pomoc
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 06, 2010, 17:30:44 »
szkoda że tak oceniacie ludzi za wózek jestem niezmiernie wdzięczna przysłałam koleżankę to był błąd.puściła mi strzałkę koleżanka bo ja nie mam na karcie bo mnie nie stac na doładowanie Pierogi jadłam za darmo u kobiety która dała mi ubranka po wnusi z wdzięczności wystawiłam opinie  kolejny błąd dziękuję za wyrozumiałość i pomoc

[ Dodano: 2010-08-06, 17:31 ]
Cytat: "Malami"
Myślę że Dr. Kafar ma sporo racji w swojej wypowiedzi.
Wózek oddałam z chęcią i ucieszyłam się że komuś się przyda, ale nie źle się sprawa potoczyła...
 Po wózek nie przyszła dziewczyna która o niego poprosiła lecz jej koleżanka...widocznie się wstydziła, ale pod wieczór dostałam PW z zapytaniem czy mam do niego torbę :D i tu nie było wstyd... jak bym miała to bym dała.
Dziewczyna puściła strzałkę z jednego i druga dziewczyna z drugiego gdy była pod klatką, lecz gdy chciałam poinformować że nie mam torby dzwoniłam pod jeden i drugi i żaden nie należał do tej dziewczyny dla której miał być wózek (każda mówiła, że jest tamtej koleżanką).
Troszkę chora sytuacja...jeżeli wstydzisz się to po co prosisz o pomoc?
Chyba że ja coś źle odczułam.
dziękuję za pomoc pytałam o torbę sorka to był błąd

Offline DEtonator

• Stara Gwardia
proszę o pomoc
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 06, 2010, 17:41:34 »
przysłałam koleżankę to był błąd.puściła mi strzałkę koleżanka bo ja nie mam na karcie bo mnie nie stac na doładowanie

Przestań traktować ludzi tutaj jak idiotów i przestań pisać te bajki wywołujące litość. Malami wyraźnie napisała, że dzwoniła pod obydwa numery, z tego co wiem, to odbiór rozmowy nie obciąża rachunku odbiorcy. Poza tym, taki gest zasługuje na podziękowanie w cztery oczy i co najmniej słowo "dziękuję". Ale ja nie będę Ciebie wychowywał.

martaz

• Gość
proszę o pomoc
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 06, 2010, 18:22:01 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Ok, czyli rozumiem że nie zależy Ci na tym, aby samemu coś zarobić (lub aby pracę znalazł Twój partner), ok. Jak dla mnie temat do zamknięcia...
tak ja rodze za 2 tyg a partner dzis poszedł pierwszy dzień do pracy pozdrawiam

[ Dodano: 2010-08-06, 18:24 ]
Cytat: "speedbax"
przysłałam koleżankę to był błąd.puściła mi strzałkę koleżanka bo ja nie mam na karcie bo mnie nie stac na doładowanie

Przestań traktować ludzi tutaj jak idiotów i przestań pisać te bajki wywołujące litość. Malami wyraźnie napisała, że dzwoniła pod obydwa numery, z tego co wiem, to odbiór rozmowy nie obciąża rachunku odbiorcy. Poza tym, taki gest zasługuje na podziękowanie w cztery oczy i co najmniej słowo "dziękuję". Ale ja nie będę Ciebie wychowywał.
sorka malami sie myli odebrany był tel od niej

[ Dodano: 2010-08-06, 18:24 ]
malami jutro wózek ci oddam nie jestem oszustką

Offline DEtonator

• Stara Gwardia
proszę o pomoc
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 06, 2010, 18:29:56 »
malami sie myli

Jasne... Malami jest niepoczytalna i nie wie co się działo. (Do Malami : oczywiście bez urazy ;D )

malami jutro wózek ci oddam

Daj spokój z tą psychomanipulacją. To już się nudne robi.

Offline Malami

• Moderator
  • Rozpisuje się
proszę o pomoc
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 06, 2010, 19:02:50 »
Napisałaś mi nr. tel na PW pod który zadzwoniłam aby się umówić na odbiór wózka i prosiłam o sygnał na mój nr. żebym zeszła na dół bo mam zepsuty domofon. Otrzymałam dwie strzałki i na te nr. oddzwoniłam, żeby powiedzieć że nie mam torby.
Z tym oddaniem wózka to troszkę dziecinne (dałam i już). Spodziewałam się że Ty po niego przyjdziesz, bo uważałam że tak powinno się to odbyć (przecież to nie pudełko zapałek) po ciuszki do kobiety od pierogów się pofatygowałaś, a mnie olałaś.
Dobra nie ważne, niech się Twoja maleńka dobrze chowa i życzę aby wszystko się poukładało!

Pozdrawiam