Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic  (Przeczytany 72915 razy)

lariksi

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpnia 15, 2010, 13:33:52 »
Pachis to zarozumiały lovelas z ósemki z Mieszka i każdy wie co sobą reprezentuje i na co go stać. Obcych może nabrać a znajomi i sąsiedzi znaja go od podszewki:)

Ja mam inna propozycję: Proponuję kandydaturę prezesa SM Chemik pana Szostaka na burmistrza Polic.
Nikt tak nie jest uczciwy, przejrzysty w interesach i nie ma tyle szacunku u ludzi....

Schludny

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpnia 15, 2010, 13:38:32 »
Cytat: "lariksi"

Ja mam inna propozycję: Proponuję kandydaturę prezesa SM Chemik pana Szostaka na burmistrza Polic.
Nikt tak nie jest uczciwy, przejrzysty w interesach i nie ma tyle szacunku u ludzi....


Jak jest taki uczciwy to niech odejdzie ze spółdzielni  i znajdzie sobie pracę za 1500zł.

82200

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpnia 15, 2010, 13:59:31 »
to był sarkazm i prowokacja - nie rozszyfrowałeś?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpnia 15, 2010, 14:04:28 »
Cytat: "lariksi"
Proponuję kandydaturę prezesa SM Chemik pana Szostaka


Z tego, co pamiętam, to pan Szostak był już kiedyś naczelnikiem i pozdrawiał współtowarzyszy z trybuny pierwszomajowej podczas przymusowych pochodów.

wtrych

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpnia 15, 2010, 15:38:13 »
Cytat: "rbk"
Bez podniety, to jeszcze nie ostateczna decyzja

Powiatowa rada PO w Policach przegłosowała z kolei, że najlepiej będzie, jeśli o stanowisko burmistrza ubiegać się Bartłomiej Pachis. To szef polickiej PO i prezes spółki Polskie Terminale. Był też drugi kandydat - Krystian Kowalewski, radny Polic.
źródło:http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34939,8250645,Kogo_gdzie_wystawia_na_prezydenta_Platforma.html

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpnia 15, 2010, 15:42:25 »
Cytat: "wtrych"
To szef polickiej PO


Jakoś bardzo ciężko mi uwierzyć w to twierdzenie, szef - niby racja, ale chyba tylko formalnie. Dla mnie ten zadufany, bufoniasty karierowicz, zamiast ślizgania się na rodzinnych układach, powinien wziąć się do uczciwej pracy.

suszek

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpnia 16, 2010, 21:16:43 »
To prawda Rada Powiatu PO Police zdecydowaną większością głosów poparła Pana Pachisa , jako kandydata na burmistrza Polic. Kowalewski otrzymał 4 lub 6 głosów dokładnie nie pamiętam bo byłem zapatrzony na kandydata Pana Zdanowicza, którego twarz zmieniała kolory od jasnej purpury do ciemnego fioletu. To wszystko było do przewidzenia, pisałem o tym parę miesięcy wstecz. Myślę jednak,że większe emocje w Polickiej PO wywołają listy( Pana Jerzego) kandydatów na radnych miejskich i powiatowych.

Mance1978

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpnia 16, 2010, 22:38:58 »
PO, jeżeli wyciąga wnioski z przeszłości, to jako jedno z głównych kryteriów wyboru kandydatów powinno przeprowadzić testy na obecność substancji odurzających w organizmie:)

sekator

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpnia 16, 2010, 22:41:00 »
Cytat: "suszek"
To prawda Rada Powiatu PO Police zdecydowaną większością głosów poparła Pana Pachisa


Dlaczego mnie to nie dziwi - wiadomo, dlaczego  dziwi zwolenników PO - nie wiadomo  :rotfl:

[ Dodano: 2010-08-16, 22:48 ]
Cytat: "Mance1978"
PO, jeżeli wyciąga wnioski z przeszłości, to jako jedno głównych kryteriów wyboru kandydatów powinno przeprowadzić testy na obecność substancji odurzających w organizmie:)


Starożytni nazywali to decymacją......Choć wydaje mi się, że co dziesiąty to zbyt optymistyczne...

Mance1978

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpnia 16, 2010, 22:55:37 »
...Jedno zasadnicze pytanie... Co ten człowiek przez całą kadencję radnego zrobił dla Polic?... Pytam się, co?... Tym wyborem, policka PO udowadnia dobitnie i ostatecznie, że poza forsowaniem prywatnych interesów nie ma miastu nic, absolutnie nic do zaoferowania!!!... na miejscu garstki naprawdę wartościowych ludzi (Kowalewski), którzy znaleźli się w tym POkrętnym towarzystwie natychmiast po tej decyzji rzuciłbym to w ch.....rę

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpnia 16, 2010, 23:02:55 »
Cytat: "Mance1978"
Co ten człowiek przez całą kadencję radnego zrobił dla Polic?... Pytam się, co?


No jak to co zrobił? Ochronił mieszkańców Polic przed zagładą wykrywając z wujkiem Jurkiem aferę w ZWiK-u. Z wielkim zaangażowaniem, godnym radnego, wymachiwał papierami "do kamery, do kamery!!!".

sekator

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpnia 16, 2010, 23:04:58 »
Cytat: "Mance1978"
...Jedno zasadnicze pytanie... Co ten człowiek przez całą kadencję radnego zrobił dla Polic



A jakie to ma znaczenie...ważne co zrobił dla partii i przewodniczącego....najśmieszniejsze jest to, że wcale się nie zdziwię, jeżeli realnie zagrozi Diakunowi....obserwując nastroje polickiego forum i mentalność niektórych Policzan nie można tego całkowicie wykluczyć....

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpnia 16, 2010, 23:46:53 »
Storczyk napisał/a:
Cytuj (zaznaczone)
Bartłomiej Pachis 20 głosów to człowiek który te swoje głosy kupił za piwo !Siedział w barze i dzwonił do kolegów że postawi im piwo za każdy głos.NIE CHCE takich władców Polic co to głosy kupują za piwo.


Zawiść? Widać że "stokrotko" Tobie nic nie postawił.

Cytat: "Mance1978"
Tym wyborem, policka PO udowadnia dobitnie i ostatecznie, że poza forsowaniem prywatnych interesów nie ma miastu nic, absolutnie nic do zaoferowania!!!... na miejscu garstki naprawdę wartościowych ludzi (Kowalewski), którzy znaleźli się w tym POkrętnym towarzystwie natychmiast po tej decyzji rzuciłbym to w ch.....rę
Cytat: "speedbax"

No jak to co zrobił? Ochronił mieszkańców Polic przed zagładą wykrywając z wujkiem Jurkiem aferę w ZWiK-u. Z wielkim zaangażowaniem, godnym radnego, wymachiwał papierami "do kamery, do kamery!!!".


A ja się pytam, koledzy ( i koleżanki ) :) politykierzy. Jak długo to Wasze szyderstwo i małostkowość będzie dominować na forum? W każdym działaniu widzicie "forsowanie osobistych interesów" lub zawiści z podwórka.
Oprócz etykiety, istnieje jeszcze etyka. Warto i to słowo sobie przyswoić.
Nie jestem fanatykiem PO, choć uważam że wykazuje się jak do tej pory największą ilością "normalnych" ludzi. I aby takie zarzuty stawiać, (co gwarantuje konstytucja) trzeba to udokumentować. Aby było to zgodne z prawem, etyką. Więc zanim następnym razem, będziecie "pluć jadem" przygotujcie sobie jakieś rzetelne argumenty. Nie insynuacje. Lub co najmniej wskażcie co zrobili inni radni dla Polic. Dla równowagi, lub poparcie zarzutów.
Patrzę chłodno na każdą partię czy ugrupowanie. Bez preferencji. Wydaje mi się jednak że gdy PO utrzyma te kandydatury, to wybory "mają z głowy"

Offline macieksoad

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpnia 17, 2010, 00:03:42 »
Jaka mimike twarzy bedzie mial POlicki palikot ''ze tak powiem''w szczycie najwiekszej ogladalnosci  TV.Police w kazdy piatek o godz.17.15, kiedy Pan burmistrz Diakun znokautuje Pachisa o fotel burmistrza?
Czy choroba ''ze tak POwiem'' sie nasili?

WXXXXX

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpnia 17, 2010, 00:28:47 »
Jak Pachis zostanie burmistrzem to ja się z Polic wyprowadzam.