Inne tematy > Strefa kobiet

porodówka w Policach 3

(1/3) > >>

ermelinka1:
Hej miałam nie odpisywać na uwagi naszych drogich moderatorów ale trafia mnie jak panowie każą czytać mi wiadomość z 2008 lub 2009 roku. Jeżeli nie doszło do was drodzy panowie to że przez te lata został zrobiony remont i zmienił się personel no to chyba macie jakiś problem.
Nie rozumiem tylko dla czego każecie mi czytać stare wiadomości i wypowiadać się w miejscu do któtego od roku nikt nie zaglądał. Gratuluje. Dziewczyny zadzwońcie sobie same na porodówkę bo tu trudno dzięki moderatorom dowiedzieć się
ŚWIERZYCH wiadomości czyli takich z 2010 o które od samego początku prosiłam.

Kuba:
1. Tak trudno zrozumieć, że chcemy by był porządek? Po co dublować coś, co już na forum jest i to w tej samej formie?
2. Policka porodówka po remoncie jest nadal tą samą policką porodówkę.
3. Piszemy "świeżych", a nie "świerzych". Ortografia się kłania.
4. Czerwony paseczek w nagrodę za spam.

rbk:

--- Cytat: "ermelinka1" ---Hej miałam nie odpisywać na uwagi naszych drogich moderatorów ale trafia mnie jak panowie każą czytać mi wiadomość z 2008 lub 2009 roku.
--- Koniec cytatu ---


Nie pasuje, to nie czytaj droga Pani. Nie wspomniała Pani jak w poprzednim temacie, że mam nie odpisywać, więc odpisałem tu.


--- Cytat: "ermelinka1" ---Jeżeli nie doszło do was drodzy panowie to że przez te lata został zrobiony remont i zmienił się personel no to chyba macie jakiś problem.
--- Koniec cytatu ---


My mamy i chyba Pani ma, ze zrozumieniem co cały czas do Pani się pisze. Jeżeli jest Pani taka poinformowana (nowy personel..) to proszę napisać o wszystkim, czekam.


--- Cytat: "ermelinka1" ---Nie rozumiem tylko dla czego każecie mi czytać stare wiadomości i wypowiadać się w miejscu do któtego od roku nikt nie zaglądał. Gratuluje. Dziewczyny zadzwońcie sobie same na porodówkę bo tu trudno dzięki moderatorom dowiedzieć się
--- Koniec cytatu ---


Tak! dzwońcie! czekają na telefony, tup.. tup..tup nóżkami.
p.s. nikt Pani nie kazał tu wchodzić, czytać, oddychać itp. itd.


--- Cytat: "ermelinka1" ---ŚWIERZYCH wiadomości czyli takich z 2010 o które od samego początku prosiłam.
--- Koniec cytatu ---


Kolega wyżej już napisał o ortografii to ja dopiszę tylko coś od siebie.

To Pani pierwsze forum? czy po prostu jest Pani jak wrzód na tyłku i stara się Pani nam narobić niepotrzebnej pracy?

Nadal nie rozumiem co dla Pani jest niezrozumiałe? Za miesiąc Pani mi napisze, że chce Pani świeże wiadomości, z TEGO miesiąca, ojej, z tego samego dnia!

No helloł, czy Pani czyta samą siebie? haloooo.. prościej się już nie da, za kolejne bezsensowne założenie tematu kolejne upomnienie.

Pozdrawiam szanowną Panią, vel ermelinka1.

Niemiły moderator, rbk.

bozka:

--- Cytat: "Kuba" ---Policka porodówka po remoncie jest nadal tą samą policką porodówkę.
--- Koniec cytatu ---

 Kuba tu niestety się mylisz, To już nie jest ta sama porodówka. Po remoncie komfort porodu w naszym szpitali bardzo się zmienił. Znam panie ze Szczecina które decydują rodzić się właśnie tu. To chyba o czymś świadczy.

 Co do wypowiedzi rbk to chyba też zasłużył na kreskę za obrazę usera

rbk:
Kolejna, no kolejna uparta, czy Ty również nie rozumiesz o czym MY piszemy?
Nikt nie mówi o tym, że nadal jest tam syf, że obsługa jest do bani, MY nie o tym piszemy, nie czepiamy się tego, dotarło? Zrozum, to te same miejsce, nadal jest na Siedleckiej, nadal mówimy na to porodówka. Kobieto, pomyśl.

Co do samego tematu, jest ładnie, lepszy sprzęt, "obsługa" ujdzie w toku, zależy czy baba ma okres, czy dostała z rana kwiatka - jak wszędzie, każdy ma swoje dni.
Czy jest lepiej? Ogólnie tak, szczególnie dla Policzan, bo bliżej.
Tyle w temacie.

p.s. co do kreseczki, poczytaj sobie poprzednie dwa tematy i dorzuć jedną kreseczkę gratis dla Pani upartej.

--
byłbym zapomniał, mam nadzieję, że nikt się nie obraził na mnie ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej