Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police  (Przeczytany 155633 razy)

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« dnia: Czerwca 03, 2010, 20:25:00 »
Witam.
Niedawno byłem na "komisji" związanej z oceną szkód na lakierze auta wyrządzonej przez Z.Ch. Police. Generalnie auto zostało zakwalifikowane do całkowitego lakierowania, plus renowacja/wymiana plastików, kloszy lamp, itd... Czy ktoś z Was drodzy forumowicze malował już swoje auto w ramach "akcji kwas"? Jaki zakład polecacie/nie polecacie i jakie są Wasze doświadczenia z lakiernikami w okolicy (Police/Szczecin)?
Pozdrawiam.




Pozwoliłem sobie zmienić nazwę tematu, by było bardziej ogólnie ;-)
Kubapolice
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline RPDA

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 54
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 03, 2010, 20:41:05 »
Mi polecono zakład lakierniczy w Pilchowie, słyszałem kilka dobrych opinii od znajomych, ale tak szczerze to ilu lakierników w okolicy tyle o nich opinii...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 03, 2010, 20:49:36 »
Nie lepiej gotówkę wziąć?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Pieczka00

  • Gość
Re: Lakiernik - odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 03, 2010, 20:49:56 »
Cytat: "robert1995"
Witam.
Niedawno byłem na "komisji" związanej z oceną szkód na lakierze auta wyrządzonej przez Z.Ch. Police.


Auto ogląda rzeczoznawca  a nie żadna komisja.Jedno jest pewne,dostaniesz takie pieniądze ze nawet nikt Ci za nie nie polakieruje auta  :ble:

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 03, 2010, 20:51:41 »
Mylisz się pieczka.Mój brat wziął odszkodowania na ponad 3500 i to raczej wystarcza.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 03, 2010, 21:06:32 »
Cytat: "Pieczka00"
Jedno jest pewne,dostaniesz takie pieniądze ze nawet nikt Ci za nie nie polakieruje auta

Widzę, że masz blade rozeznanie w temacie kolego. Nikt nikomu nie daje kasy na lakierowanie  :crazy: Poza tym zwróć uwagę na cudzysłów w słowie komisja... I nie uświadamiaj mnie proszę.
Cytuj (zaznaczone)
Nie lepiej gotówkę wziąć?

Nie - mam auto 1,5 roku i chcę nim jeszcze trochę pojeździć. A lakier w takim stanie, że ani wygląda, ani sprzedać.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 03, 2010, 21:09:55 »
Robert mój braciak brał gotówkę do ręki od PZU..Dokładnie przelewem na konto...Więc troche mylisz się.Miał do wyboru albo faktury za lakierowanie przedstawić albo pieniądze na konto z góry po wycenie dostanie i dostał.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 03, 2010, 21:22:54 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Więc troche mylisz się.

Nie mylę się a wy mylicie pojęcia.

1. Bierzesz kasę i robisz z nią co chcesz (idziesz na piwo albo lakierujesz u Wieśka w garażu, bo na tyle wystarczy) ale więcej się nie pojawiasz z problemem.
2. Lakierujesz, a WARTA a nie PZU rozlicza się z lakiernikiem a ty kasy na oczy nie widzisz.

Przy opcji 1 dostaniesz o wiele mniej niż wyniesie lakierowanie.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

stenia

  • Gość
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 03, 2010, 21:25:35 »
no właśnie warta a nie pzu marne grosze dają jak chcesz kase do ręki

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 03, 2010, 21:26:25 »
Mój błąd z ubezpieczycielem.Brat miał wycene na papierze i taką samą kwotę dostał.WARTA ta ze Struga w Szczecinie od likwidacji szkód.Audica a4 rok 95 była do lakierowania w całości.

[ Dodano: 2010-06-03, 21:26 ]
3600 to marne pieniądze?
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Roland

  • Gość
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 03, 2010, 21:27:23 »
Dokładnie tak jak pisze robert1995. Albo kasa za szkody (stosunkowo niewiele) albo lakiernik i z nim Warta się rozlicza. Jak weźmiesz pieniądze to jednorazowo. Drugi raz już z nowym autem.

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 03, 2010, 21:31:22 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Brat miał wycene na papierze i taką samą kwotę dostał

Tego nikt nie kwestionuje.
Cytat: "TrzebieżCITY"
3600 to marne pieniądze?

Jak i tak chcesz sprzedać auto po akcji "kwas" to i 200zł dobre...

Pomijając wszystkie te kwestie - pytanie miałem całkiem inne :)
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 03, 2010, 21:33:58 »
inna sprawa,że po polerce żadnych plam nie było hehehehehe.Wszystko zależne jaki rzeczoznawca jest.Bratu akurat dobry się trafił.Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Magdalena

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 03, 2010, 21:35:23 »
Cytat: "robert1995"
1. Bierzesz kasę i robisz z nią co chcesz (idziesz na piwo albo lakierujesz u Wieśka w garażu, bo na tyle wystarczy) ale więcej się nie pojawiasz z problemem.
2. Lakierujesz, a WARTA a nie PZU rozlicza się z lakiernikiem a ty kasy na oczy nie widzisz.

Przy opcji 1 dostaniesz o wiele mniej niż wyniesie lakierowanie.



Zgadzam się tak to dokładnie wygląda.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 03, 2010, 21:36:34 »
Robert co do lakierni to polecam z czystym sumieniem autocentrum na szkolnej 2.Fachowcy klasa i na czas lakierowania otrzymujesz zastępczaka.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...