Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police  (Przeczytany 155658 razy)

Offline Marshall

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #75 dnia: Września 29, 2011, 07:14:22 »
Macie się czym chwalić....Pogratulować. Takie sprawy są pomiędzy ubezpieczalnią a poszkodowanym. Nie trzeba tego od razu na forum opowiadać (chwalić się) .

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #76 dnia: Września 29, 2011, 07:17:15 »
Przepraszamy że Cię uraziliśmy. :crazy:

Offline Marshall

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #77 dnia: Września 29, 2011, 08:14:19 »
Ja się wcale nie uraziłem... tylko kto normalny chwali się wysokością odszkodowania?? Jak będziesz miał jakieś odszkodowanie za np. stały uszczerbek na zdrowiu napisz z ogromną chęcią poczytamy ile i za co dostałeś… Wszelkie sprawy odszkodowań dotyczą tylko i wyłącznie mojej osoby i nie mam najmniejszej ochoty o tym rozmawiać i to jest chyba normalne….

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #78 dnia: Września 29, 2011, 08:39:51 »
Cytat: "Marshall"
Wszelkie sprawy odszkodowań dotyczą tylko i wyłącznie mojej osoby i nie mam najmniejszej ochoty o tym rozmawiać i to jest chyba normalne….
Więc czemu rozmawiasz? Nikt tutaj nie pisze o odszkodowaniach za uszczerbek na zdrowiu tylko za zniszczony lakier. Nie widzę w tym nic anormalnego.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #79 dnia: Września 29, 2011, 08:46:02 »
Cytat: "Marshall"
nie mam najmniejszej ochoty o tym rozmawiać

Widzisz Ty nie masz ochoty i nie rozmawiasz, a ktoś inny ma ochotę i rozmawia. Ja nie mam ochoty udzielać się w temacie o psich kupach i opiece medycznej w Policach więc tego nie robię, a Ciebie to interesuje więc jesteś bardzo aktywny w tego typu tematach.
Cytat: "Marshall"
Jak będziesz miał jakieś odszkodowanie za np. stały uszczerbek na zdrowiu napisz z ogromną chęcią poczytamy ile i za co dostałeś…

Kiedyś miałem złamany nos - 2800 z PZU. Ale nie było warto bo chrapię do dzisiaj  :ble:
OK ale to jest temat: Odszkodowanie z Zakładów Chemicznych Police i tego się trzymajmy.

Offline Marshall

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #80 dnia: Września 29, 2011, 09:10:32 »
u Siwy dobra pamięć nawet ja już o tamtym temacie zapomniałem...Ale okej dostosuje się jakoś i przemilczę nie które sprawy :faja:
Kuba ja trochę widzę ponieważ o takich sprawach się nie rozmawia na forum publicznym i tyle.
Ale spox jak można rozmawiać o brudnych i zasranych Policach to i o wszystkim można :devil:

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #81 dnia: Września 29, 2011, 10:04:13 »
Marshall, jeśli temat ci nie odpowiada, to po prostu go nie czytaj. Proszę o powrót do tematu, ponieważ za kolejny post dotyczący tego, że temat jest nieodpowiedni i inne posty nie dotyczącego tematu posypią się ostrzeżenia.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #82 dnia: Września 29, 2011, 11:01:24 »
Ładnie dali. Ciekaw jestem rzeczywistego stanu pochlapania, zapodasz jakieś fotki?

Ja za zasyfienie całych boków prawie do wysokości klamek, szyb i dachu dostałem nieco ponad 2k. -.-

Fakt faktem, że wziąłem kasę i na własną rękę się tego syfu pozbyłem, ale z perspektywy czasu stwierdzam, że mogłem walczyć o więcej (chociaż na początku i tak mi Ziajka na 0zł wycenił twierdząc, że to wszystko efekt złych warunków atmosferycznych, szkoda, że już nie mam zdjęć).

A teraz z kolei mam pochlapane jakimiś białymi kropkami, które ledwo schodzą nawet pastą lekkościerną, a część z nich już porobiła wżery. ;/ Ale już po ptokach. ;/
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #83 dnia: Września 29, 2011, 18:12:28 »
Mam czarny lakier, więc każdą kropkę widać. Do tego plastiki, lusterka, emblematy, szyby itp. O zdjęcia będzie ciężko, bo już podjąłem pierwsze akcje usuwające plamki. Kolega ma srebrne auto, razem dojeżdżamy codziennie, parkujemy obok siebie i jemu nie zakwalifikowali bo "nie widać"...
Marshall - wpieprzasz się jak majtki w tyłek i tyle...
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #84 dnia: Września 29, 2011, 19:36:05 »
Na srebrnych zawsze praktycznie nic nie widać, nieważne czy to zakłady czy codzienny syf. ;P
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #85 dnia: Października 01, 2011, 17:50:58 »
KrP - mam dla Ciebie parę zdjęć. Robione telefonem, więc bez rewelacji.

Klapa bagażnika:


Tylna szyba:


Plastik lusterka:


Dysze spryskiwacza szyby przedniej (wżery):


Auto świeżo po myjni. Na klapie i ogólnie na lakierze już tak nie widać, bo jak wspominałem niwelowałem te plamki ogólnodostępnymi środkami. Docelowo czekają na delikatną polerkę.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #86 dnia: Października 01, 2011, 20:27:03 »
OMG i za to dostałeś prawie 6 tysi? Szacun, ja bez jakichkolwiek wżerów dostałem 2 z hakiem. Teraz już jest gorzej bo wżery są (po jednej nocce, wystarczyło, że zaparkowałem nie od strony pakowni i już się wżery zrobiły!!!), ale już kasę wziąłem.

Ogółem farta masz, albo konkretnie się o swoje kłóciłeś. ;p

A te niebieskie plamki schodzą bez problemu Car Balsamem. ;P
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #87 dnia: Października 01, 2011, 20:37:32 »
Dokładnie. Plamki z szyb można usunąć całkowicie Car Balsamem który można kupić np. w sklepie motoryzacyjnym w ósemce. Starcza na dużo razy ale trzeba się namachać. Z lakieru też można usunąć plamki, nie wszystkie ale jednak. Pozdrawiam.

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #88 dnia: Października 01, 2011, 20:45:36 »
No walka była oczywiście. Podpierałem się fakturą za lakierowanie po poprzednim pochlapaniu (prawie 12tys. zł). Bez walki chcieli dać ~3000zł.
Dzięki za polecenie preparatu. Dziś się namachałem kładąc wosk ale po paru myciach, jak wosk "spłynie" to spróbuję Car Balsamu.
Pozdrawiam.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #89 dnia: Października 01, 2011, 21:50:04 »
Z lakieru Car Balsamem usuwałem praktycznie wszystkie plamki, bez problemu schodziło (ręcznie trzeba się namachać, jak masz polerkę to będzie lajcik).

Niestety jakiś czas temu pochlapano mi jakimiś białymi kropkami (po ostatniej nocce, jak pisałem, miałem cały samochód w tym, zdążyło się weżreć). Tu już Car Balsam nie pomógł, w ruch poszła pasta lekkościerna, ale i ta nie dała rady ze wszystkim.

Gdybym wiedział, że takim czymś będą chlapać to bym autobusem od początku jeździł i w dupie miał to odszkodowanie.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln