Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja  (Przeczytany 72523 razy)

yak

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #90 dnia: Maja 16, 2010, 18:46:54 »
Wypowiada się tu parę osób mądrych i kilku szczyli, choć niektórzy dobrze po pięćdziesiątce. Ze szczylami nie ma sensu dyskutować, smarkaczem można być i w trumnie. Na razie wniosek jest jeden. Zero miłosierdzia dla tych, którzy przegrają. Grajmy dalej.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #91 dnia: Maja 16, 2010, 18:55:19 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
Cytat: "Wykidajło"
Niestety, dźwięk idący przez głośniki się przesterował - ale radnego Jerzego słychać dobrze.

Chciałbym powiedzieć, że w filmiku, który zamieściłem [url] dźwięk jest bardzo dobry i nie słychać tam owego zastraszania radnego Wirkijowskiego kontrolą nadzoru bankowego. A słychać bardzo wyraźnie wypowiedzi radnych a nawet szmery dochodzące z sali i zza okna. W którym momencie one padły? Bo przyznam się, że pomimo iż byłem obecny na tej sesji, to ja osobiście ich nie usłyszałem.

Tu całość mojego nagrania.

Niestety, ze mnie żaden świadek - o grożeniu radnemu Wirkijowskiemu kontrolą w banku słyszałem tylko z drugiej ręki.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

yak

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #92 dnia: Maja 16, 2010, 19:18:41 »
Jarku Drogi - nie sądzisz chyba, że Piotr zmyśla, albo Kazimierz Wirkijowski kłamie. Pierwszy zdarzenie opisał w gazecie, drugi - w mojej obecności - dokładnie je zrelacjonował TVP Szczecin. Ta nazwiska Pachisa nie puściła (trudno nie zrozumieć obaw), lecz fakty pozostają faktami.
Nie wiem w jakiej odległości od Wirkijowskiego był Pachis kiedy mówił to, co mówił, a powiedział na pewno. Sam momentu nie nagrałem, zresztą mój aparat, podobnie, jak i W. Dudka ma mikrofon kierunkowy, a stałem, jak zawsze, w przedniej części sali. Zdarzenie zaistniało na pewno: i Piotr (Jasina oczywiście), i K. Wirkijowski to zbyt poważni ludzie, aby jawnie mijać się z prawdą.
Ty również masz opinię poważnego dziennikarza i musiałby zaistnieć jakiś nieprawdopodobny zbieg okoliczności abyś cokolwiek przekłamał. Do tej samej klasy należą Piotr (i jego brat - Zbyszek), Leszek Wójcik, Adam Zadworny, Andrzej Krasnicki, Mariusz Rabęda, Mirosław Winconek, Marek Klasa i paręnaście innych osób, których nazwiska pomijam. Jeśli coś piszecie - na pewno piszecie prawdę.
Zdarzenie nastąpiło, w nadchodzącym tygodniu ustalę dokładne szczegóły. A tak, na marginesie, gdyby Pachis usiłował zaprzeczać - to już by było coś niżej dna. Choć niby pod dnem nic nie ma...

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #93 dnia: Maja 16, 2010, 19:22:10 »
Cytat: "yak"
Jarku Drogi - nie sądzisz chyba, że Piotr zmyśla, albo Kazimierz Wirkijowski kłamie. Pierwszy zdarzenie opisał w gazecie, drugi - w mojej obecności - dokładnie je zrelacjonował TVP Szczecin. Ta nazwiska Pachisa nie puściła (trudno nie zrozumieć obaw), lecz fakty pozostają faktami.

Nie o to chodzi. Ja tylko zastrzegam, że nie mogę ani potwierdzić, ani zaprzeczyć, bo sam ani nie słyszałem, ani nie nagrałem.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

bob

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #94 dnia: Maja 16, 2010, 19:26:47 »
Tak siedzę i czytam, oglądam i słucham i nie mogę wyjść z podziwu. Komentować w sumie nie ma co, ale jednak nie mogłem się powstrzymać...
 
Pierwsze, co mi przyszło na myśl to O tempora, o mores! - ale w niedługo później zdałem sobie sprawę, że przecież od szczebla lokalnego po Pałac Namiestnikowski mamy teraz kampanię wyborczą, a jak wiadomo inter arma silent reges. Niestety, dobre obyczaje również. Często także zdrowy rozsądek...

Więc żeby już skończyć z cytowaniem nadętych sentnecji dodam jeszcze, że ponoć prawda jest pierwszą ofiarą każdego konfliktu, i choć zdecydowanie się tego nie spodziewałem - zaczynam powoli przyznawać yakowi stuprocentową rację...
Cytuj (zaznaczone)
to już by było coś niżej dna. Choć niby pod dnem nic nie ma...

Cytuj (zaznaczone)
Zero miłosierdzia dla tych, którzy przegrają. Grajmy dalej.

Offline Ja

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #95 dnia: Maja 16, 2010, 20:25:29 »
Cytat: "yak"
Dla: djlethal

Jacy ludzie? Te kilkanaście osób na forum? Prawdziwi wyborcy wiedzą swoje i co jest dla nich dobre. Po W. Diakunie przyjdzie np. Arciszewski lub Bednarek. Ewentualnie Echaust, jak się mu będzie chciało. Tak będzie, a tu, na forum, będą rozładowywane frustracje. I dostarczane przesłanki dla sprawowania władzy. Tylko tyle i aż tyle.


Dobrze byłoby, gdyby Arciszewski czy Bednarek zastąpili Diakuna. Przyglądałem się minie Bednarka na nagraniach i byłbym bardzo ciekaw, co sam o tym wszystkim myśli.

Te materiały filmowe są świetne pod kątem analizy osobowości poszczególnych aktorów tej gminnej sceny. Chmielewski, który z Kłysem tam zgodnie i świetne wymieniają się zdaniami. Ufniarz, który rokował kiedyś swą młodością nową jakość, a teraz stał się trybikiem tego stetryczałego układu i jak po minie widać lekko się pogubił. Radni siedzący w tyle, przestraszonym wzrokiem wodzący po sali. Diakun łypiący wokół chytrymi oczkami. Ta cała horda profesjonalnych i domorosłych mediowców, latających z kamerami i apracikami wokół. BEZCENNE.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #96 dnia: Maja 16, 2010, 20:28:54 »
Cytat: "yak"
Sam momentu nie nagrałem, zresztą mój aparat, podobnie, jak i W. Dudka ma mikrofon kierunkowy, a stałem, jak zawsze, w przedniej części sali.

Mała poprawka Janku. Mój aparat ma dwa mikrofony przestrzenne o wysokiej czułości i rejestruje dźwięk w wersji stereo. Zazwyczaj ustawiam też najwyższą częstotliwość próbkowania (44.100 kHz) co znacznie podnosi jakość dźwięku ale i zajmuje więcej miejsca na karcie pamięci. Dlatego jakość dźwięku w moich nagraniach jest wyjątkowo dobrej jakości, czego nie można powiedzieć o obrazie. Ale to tylko tak na marginesie i nie ma to nic wspólnego z tym, czy ja te słowa słyszałem czy nie. Tumult był wtedy wielki, dlatego co nieco mogło umknąć mojej uwadze, albo słowa zostały wypowiedziane na tyle cicho, że nie wychwyciły ich mikrofony.

Offline lightdevil

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #97 dnia: Maja 16, 2010, 20:45:31 »
Trochę nie w temacie ale dla mnie a propos : czy w zasobach internetowych można znaleźć życiorysy naszych radnych? np p. Króla? Bo mi się nie udało.  Chcę troszkę szerzej sobie przeanalizować sytuacje. Dzięki za pomoc pzdr

storm

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #98 dnia: Maja 16, 2010, 20:50:25 »
a ja myślę że po Diakunie będzie Kardziejonek - facet umie walczyć o swoje,

w zasadzie Diakun też idzie z postępem, ma nawet aparat cyfrowy, ba nawet próbował robić nim zdjęcia

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #99 dnia: Maja 16, 2010, 20:56:15 »
Cytat: "lightdevil"
czy w zasobach internetowych można znaleźć życiorysy naszych radnych?

O innych nie wiem, ale radnego Grzegorza Ufniarza np. TU

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #100 dnia: Maja 16, 2010, 21:37:49 »
Cytat: "yak"
Zdarzenie nastąpiło, w nadchodzącym tygodniu ustalę dokładne szczegóły. A tak, na marginesie, gdyby Pachis usiłował zaprzeczać - to już by było coś niżej dna. Choć niby pod dnem nic nie ma...


Chciałbym Yak'u abyś trzymał się faktów abyś sam nie spadł na dno. . Napisałeś w swoim periodyku następujące słowa:
Cytuj (zaznaczone)
Z kolei do radnego seniora - Kazimierza Wirkijowskiego, prezesa Banku Spółdzielczego, który złożył wniosek o przesunięcie obrad, podbiegł szef powiatowej organizacji partyjnej PO - B. Pachis i rzucił mu groźbę: "Niech się pan spodziewa w najbliższym tygodniu kontroli nadzoru bankowego". Radny Wirkijowski spokoju nie stracił i wizji się nie przeląkł, a o groźbach powiedział w wywiadzie dla TVP. Obyczaje polickich "platformersów" poszły w Polskę...

Można się spodziewać że byłeś świadkiem tego incydentu, sądząc po precyzji opisu.
Proszę więc obejrzeć relacje Jarosława Spirydowicza, na stronach Kuriera.  
 http://www.24kurier.pl/FotoKurier/Wybuchowe-studzienki
Dokładnie widać od trzeciego klipu całe zdarzenie. Widać jak radny Pachis siedzi przy stoliku z laptopem. Następnie podchodzi do radnego Kardziejonka przy stole na sali obrad i nie opuszcza tego miejsca aż do opuszczenia budynku. Kiedy więc Panie Kłys, podbiega do radnego Wirkijowskiego?

[ Dodano: 2010-05-16, 21:45 ]
Cytat: "yak"
Nie wiem w jakiej odległości od Wirkijowskiego był Pachis kiedy mówił to, co mówił, a powiedział na pewno. Sam momentu nie nagrałem


No to jak w końcu było, kameleonie?

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #101 dnia: Maja 17, 2010, 11:23:52 »
Cytat: "Zdanowicz.J"

Proszę więc obejrzeć relacje Jarosława Spirydowicza, na stronach Kuriera.  
 http://www.24kurier.pl/FotoKurier/Wybuchowe-studzienki
Dokładnie widać od trzeciego klipu całe zdarzenie. Widać jak radny Pachis siedzi przy stoliku z laptopem. Następnie podchodzi do radnego Kardziejonka przy stole na sali obrad i nie opuszcza tego miejsca aż do opuszczenia budynku.

Ejże, bez takich kitów proszę. Nagranie jest do momentu ogłoszenia przez Witolda Króla terminu wznowienia obrad. Całość obejmuje trochę ponad 5 minut sesji.

[ Dodano: 2010-05-17, 12:37 ]
A ok. 4 minuty 30 s nagrania jest zbliżenie na Witolda Króla, ok. 5 minuty odjazd i radnego Pachisa już obok radnego Kardziejonka nie ma... Całość ma zaś 5 minut 45 s.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

sekator

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #102 dnia: Maja 17, 2010, 12:51:03 »
Jedno jest pewne, im bliżej wyborów samorządowych, tym wiekszy cyrk będziemy ogladać na ekranach naszych telewizorów. Jeżeli nałoży sie na to ewentualna restrukturyzacja Z.CH., to jedyną alternatywą na godne zatrudnienie w Policach stanie się budżetówka. Także policki ,,biznes"dostanie po krzyżu i stanie się jeszcze bardziej zależny od pieniędzy publicznych (ponieważ zredukuje się znacznie ilość klientów, oraz siła nabywcza ich pieniądza).....będzie się działo......

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #103 dnia: Maja 17, 2010, 12:55:42 »
Cytuj (zaznaczone)
A ok. 4 minuty 30 s nagrania jest zbliżenie na Witolda Króla, ok. 5 minuty odjazd i radnego Pachisa już obok radnego Kardziejonka nie ma... Całość ma zaś 5 minut 45 s.


Szanowni forumowicze, może zatrudnić prywatnego detektywa, by ustalił szczegóły mniemanego zdarzenia?

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #104 dnia: Maja 17, 2010, 15:28:48 »
Cytat: "yak"
Zdarzenie nastąpiło, w nadchodzącym tygodniu ustalę dokładne szczegóły. A tak, na marginesie, gdyby Pachis usiłował zaprzeczać - to już by było coś niżej dna. Choć niby pod dnem nic nie ma...

Cytat: "Zdanowicz.J"
Napisałeś w swoim periodyku następujące słowa:
Cytuj (zaznaczone)
Z kolei do radnego seniora - Kazimierza Wirkijowskiego, prezesa Banku Spółdzielczego, który złożył wniosek o przesunięcie obrad, podbiegł szef powiatowej organizacji partyjnej PO - B. Pachis i rzucił mu groźbę: "Niech się pan spodziewa w najbliższym tygodniu kontroli nadzoru bankowego". Radny Wirkijowski spokoju nie stracił i wizji się nie przeląkł, a o groźbach powiedział w wywiadzie dla TVP. Obyczaje polickich "platformersów" poszły w Polskę...

Cytat: "yak"
Nie wiem w jakiej odległości od Wirkijowskiego był Pachis kiedy mówił to, co mówił, a powiedział na pewno. Sam momentu nie nagrałem


Yak, gdzie jesteś? Pisz jak było naprawdę. Chyba, że celowo wysyłasz sprzeczne informacje. A przy okazji - jak często pisze się scenariusze zebrań poza salą sesyjną?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -