Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Wakacje nad naszym morzem  (Przeczytany 39716 razy)

matthias99

  • Gość
[Ogólne] Wakacje nad naszym morzem
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 15, 2012, 11:48:42 »
Cytat: "martoszka"
Moim zdaniem Międzyzdroje i Świnoujście Przereklamowane i oklepane.
Polecam dalsze tereny:Jastrzębia Góra,Władysławowo,Hel,Chłapowo gdzie za dobę w pokoju zapłacisz nawet 15 zł,plaże nie są obłowione że nie ma gdzie ręcznika połozyć,też są sklepiki i dużo tańsze jedzenie!!Pozdrawiam

ps.I nie ma ludzi własnie z "piesiuńkami" co za tym idzie nie ma "niespodzianek" na ulicach ;D


Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ludzie z Trójmiasta myślą tak samo tzn. że Hel, Władysławowo itd. są przereklamowane i oklepane.
Zależy gdzie człowiek mieszka. I jak często przebywa w jakimś miejscu. Im częściej jeździmy w jedno miejsce tym bardziej widzimy jego wady, a coraz mniej zalet.

Na naszym pojezierzu też są miejsca spokojne, ciche i tanie.

Szerokie plaże i ładne na zachód od Kołobrzegu, Grzybowo - Dźwirzyno. Cisza i spokój i duża szeroka plaża. Jedyna wada w okolicach Kołobrzegu prądy z zimną wodą :(

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil

Offline iwonawa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
[Ogólne] Wakacje nad naszym morzem
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 17, 2012, 10:32:05 »
Cytat: "MBtech"
Smacznego:

http://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/rybka-nad-morzem-wez-to-troche-zmywakiem,265276.html


dokładnie, wczoraj jak oglądałam ten program to aż ciarki przeszły. Fuj.

Offline azi221

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
[Ogólne] Wakacje nad naszym morzem
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 17, 2012, 12:23:57 »
Cytat: "iwonawa"
Cytat: "MBtech"
Smacznego:

http://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/rybka-nad-morzem-wez-to-troche-zmywakiem,265276.html


dokładnie, wczoraj jak oglądałam ten program to aż ciarki przeszły. Fuj.


To w Kołobrzegu  kręcili

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
[Ogólne] Wakacje nad naszym morzem
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 17, 2012, 15:42:20 »
Cytat: "Storczyk"
Chce w tym roku we wrześniu pojechać do Chorwacji bo tam też ponoć pięknie .Wszyscy chwalą ale jeszcze się nie zdecydowałam gdzie ,na folderach wszędzie pięknie,podoba mi się Dalmacja .Wybór trudny ale coś tam wybiorę pewnie na ostatni moment ,ponoć we wrześniu już i tanie i mniej ludzi ;D

Jak będziesz chciała zaklepać wcześniej to daj znać, podeślę namiary na fajny i tani apartament w dobrym miejscu. Jak raz tam pojedziesz to nie wiem czy coś będzie ciągnęło Cię do polskiego morza. Chyba, że piasek na plaży, innych zalet nie widzę.

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
[Ogólne] Wakacje nad naszym morzem
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 18, 2012, 23:46:34 »
Cytat: "krych"
Polecam Kołobrzeg,byliśmy w tamtym roku w czerwcu,za ciepło to nie było ale było fajnie.Byliśmy w sanatorium Węgiel Brunatny.Wyzywienie wyśmienite i w_ogóle byłoświetnie.Polecam.


co do wyżywienia w Kołobrzegu : http://www.sadistic.pl/sadystyczna-kuchnia-p-vt126989.htm , może nie wszędzie ,ale warto sie zastanowić nad własnym:D

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Wakacje nad naszym morzem
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 19, 2012, 07:48:06 »
Najlepsze jest to, ze ta speluna za syf, ktory serwuje nieswiadomym urlopowiczom, dostala 500 zl mandatu. Smiech na sali, moim zdaniem powinien tam wjechac prokurator, zamknac ten bajzel i oskarzyc o swiadome podtruwanie klientow. Ot polska rzeczywistosc.

http://www.tvn24.pl/500-zl-mandatu-dla-smazalni-za-splesnialy-ser-i-uzdrawiane-surowki,265640,s.html

Offline mandarynka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
    • http://www.grapsztunowicz.pl/
Odp: [Ogólne] Wakacje nad naszym morzem
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 05, 2014, 15:05:48 »
Ja mogę polecić Międzywodzie! Byliśmy tam dwa razy i bardzo nam się podobało!
Czy mógłbyś napisać coś więcej? Co jest wartego zobaczenia w samym Międzywodziu?

Offline szopik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Wakacje nad naszym morzem
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 07, 2014, 20:59:14 »
...ja polecam Dźwirzyno...

Offline rtemek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Wakacje nad naszym morzem
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 09, 2014, 15:26:51 »
Pozwólcie że nawiążę do tych warunków panujących w smażalniach. Czego się tak naprawdę spodziewaliście? Większość tych ludzi kombinuje jak w trzy miesiące zarobić na kolejne 9. Stąd się właśnie biorą takie historyjki.

Offline CODAR

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Wakacje nad naszym morzem
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 17, 2014, 13:03:57 »
No właśnie. Ale taka jest nasza polska szara rzeczywistość.

Offline Wild-Dog

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Wakacje nad naszym morzem
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 23, 2015, 19:51:01 »
wynajmuje tani pensjonat w Łukencinie i ejst fajnie. Polecam jak kto lubi leśny klimacik i grillek piwko!

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Wakacje nad naszym morzem
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 04, 2015, 21:32:35 »
Pustkowo. Jak dotąd nalepsze jak dla mnie miejsce na wypoczynek (dosłownie) z rodziną nad naszym morzem. Pustkowo jak prawdziwe pustkowo. Fajna niezatłoczona plaża, park z placem zabaw, może z 2 lodziarnie, może ze 3-4 punkty gastronomiczne i tyleż samo sklepików z pamiątkami. W zasadzie nie ma tam żadnego przepychu, żadnej kłujacej w oczy komercji.
Wstajesz, jesz sniadanie, idziesz na plażę, nie sępisz miejsca bo ono tam po prostu jest. Nie ma tak, że leżąc na ręczniku na pierwszym planie widzisz czyjeś łokcie albo kolana.
Jedyny minus. Brak bankomatu ale mozna sobie i z tym poradzić. Jest bliziutko bo w Pobierowie.

Cisza, spokój, prawdziwy odpoczynek.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline Jarumare

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Wakacje nad naszym morzem
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 05, 2017, 09:06:04 »
Ja lubię takie miejsca jak Pustkowo, bo zwykle towarzyszy im rozsądna cena i plaża w której można poczuć się komfortowo.

Offline julcia

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Wakacje nad naszym morzem
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 08, 2017, 09:59:40 »
Najlepsze miejsce na pogodę i niepogodę nad polskim morzem to Świnoujście. Miasto posiada nieograniczone mozliwości dla turystów.