Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Wakacje nad naszym morzem  (Przeczytany 39271 razy)

piotrus^

  • Gość
[Ogólne] Wakacje nad naszym morzem
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 11, 2010, 18:05:11 »
Cytat: "tatankas"
Napisałam nowy temat,niestety jeden z moderatorów mi go skasował,choć była zasadnicza różnica.Też chcę z dziećmi wyjechać nad morze ALE I Z PSEM.Głównie o to mi chodzi,bo z dzieciakami wszędzie cię przyjmą ale z psem już niekoniecznie.Najlepiej aby był to domek letniskowy prywatnej osoby na osobnej ogrodzonej działce nad morzem lub jeziorem.Czy ktoś był już w takim miejscu i może polecić.No i oczywiście żeby przyjęli z psem(bokser).Dziękuję i pozdrawiam.


Polecam Wisełkę... u co drugiego gospodarza pieska mozesz miec. Sprawdzone w praktyce (tylko pies troche mniejszy;p). No i jeszcze jedna zaleta - na plazy cisza i spokoj i do tego nie ma zakazu dla pieskow. Do tego jeszcze jeziorko... pies nawet rowerem wodnym plywal ze mna;-)  Jakbys chciala cos konkretniej to pisz na prv to dam adresy, telefony.
Pozdrawiam

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Ogólne] Wakacje nad naszym morzem
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 11, 2010, 23:14:54 »
A właśnie że z psem można, dopłata tylko jakaś jest o ile się nie mylę ( z tą dopłatą)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Wakacje nad naszym morzem
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 12, 2010, 11:33:23 »
Cytat: "lupka"
A właśnie że z psem można, dopłata tylko jakaś jest o ile się nie mylę ( z tą dopłatą)

Za boksera pewnie będzie 35 zł na dobę (ma powyżej 40 cm w grzbiecie?). Do tego 10 zł na dobę za przywilej zaparkowania samochodu i po 130 zł od dorosłego dziennie za pobyt z dwoma posiłkami. Ja bym jednak poszukał czegoś z ceną bardziej przystającą do oferowanego standardu. Taniej mam Egipt z przelotem i gwarancją słońca, w warunkach co najmniej nie gorszych.
Jeśli chodzi o mnie, to w Prawdzicu nie spodobało mi się preferowanie gości niemieckojęzycznych (oględnie mówiąc). Ale byliśmy tam ładnych parę lat temu, jeszcze jak mieli tylko dworek, bez domków i pola namiotowego, i mogło się to zmienić. Poza tym to nie każdemu przeszkadza :)
W Niechorzu z psem na pewno można do Pika (pensjonat i domki) http://www.aspik.pl/
Kiedyś ich był też kamping w Pogorzelicy, teraz widzę, że jest nowy właściciel http://www.pikcamping.pl/

A przy okazji się podłączem ze swoją sprawą. Szukam miejsca, gdzie można się na ryby wybrać na 2-3 dni, z psem (dużym). Byłoby miło, gdyby to był zbiornik zarybiany.

[ Dodano: 2010-04-12, 13:11 ]
Ops... "podłączę" oczywiście.  :colors:
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline martoszka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
[Ogólne] Wakacje nad naszym morzem
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 11, 2012, 18:16:45 »
Polecam http://www.dwkormoran.afr.pl/cennik.htm
Byłam z dziecmi i mężem 2 x .Blisko na HEL :)
nie ma sytuacji bez wyjścia,kiedy Bóg zamyka drzwi to otwiera okno

Neko

  • Gość
[Ogólne] Wakacje nad naszym morzem
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 12, 2012, 02:48:27 »
Ja raczej nie bywam w ośrodkach w Polsce, więc nie mogę nic polecić... Ale mam z rodziną działkę w Świnoujściu. Bliżej morza roi się od sklepików z pamiątkami oraz innymi pierdółkami i od miejsc gdzie można dobrze zjeść, szczególnie jeśli ma się ochotę na rybkę :fish: Deptaki też są wyposażone w fajne, niedrogie sklepiki. Roi się aż od ludzi wychodzących na spacer ze swoimi psinkami... Jest też psia plaża. Jak dla mnie dobra okolica na wypoczynek. Tylko tak jak mówię, z ośrodkami nie pomogę. Trzeba szukać na własną rękę :P

Offline martoszka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
[Ogólne] Wakacje nad naszym morzem
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 12, 2012, 14:45:14 »
Moim zdaniem Międzyzdroje i Świnoujście Przereklamowane i oklepane.
Polecam dalsze tereny:Jastrzębia Góra,Władysławowo,Hel,Chłapowo gdzie za dobę w pokoju zapłacisz nawet 15 zł,plaże nie są obłowione że nie ma gdzie ręcznika połozyć,też są sklepiki i dużo tańsze jedzenie!!Pozdrawiam

ps.I nie ma ludzi własnie z "piesiuńkami" co za tym idzie nie ma "niespodzianek" na ulicach ;D
nie ma sytuacji bez wyjścia,kiedy Bóg zamyka drzwi to otwiera okno

Neko

  • Gość
[Ogólne] Wakacje nad naszym morzem
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 12, 2012, 19:26:57 »
Może i przereklamowane... Jak dla mnie jest przyjemnie. Jak już mówiłam, nie byłam nigdzie indziej na wakacje w Polsce. Nie mam porównania. Co do piesków... Chodziło mi o to, że jak ktoś chce wyjechać z pupilami to nie powinno być problemu :) A co do niespodzianek... Cóż, osobiście się nie spotkałam przez co nawet nie pomyślałam, że pieski mogą załatwiać się na tych pięknych deptakach. Cóż, może jednak robię antyreklamę :lol2:

Offline martoszka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
[Ogólne] Wakacje nad naszym morzem
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 12, 2012, 22:11:43 »
oj zdziwiłabyś się   :compress:

Ja nigdy nie pojade zagranice by zobaczyc morze.Moze wlasnie dlatego jezdzisz bo u nas nie widzialas np zachodu słońca nad Bałtykiem ?
Swego nie znacie cudze chwalicie.
Zachecam pojechac nad Bałtyk....na HEL,pojsc na Cypel,cos wspaniałego ;)
nie ma sytuacji bez wyjścia,kiedy Bóg zamyka drzwi to otwiera okno

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Ogólne] Wakacje nad naszym morzem
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 12, 2012, 23:37:50 »
Wiseka te fajna i co klimatzcyne do wzboru morye i jezioro  :jupi:
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Ogólne] Wakacje nad naszym morzem
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 13, 2012, 08:25:40 »
Polecam Ustronie Morskie ,świeża rybka ,zachód słońca ,kutry wracające rano z rybką .Mogłabym tam siedzieć całe lato ,nawet sztorm ma swój urok oby nie za często.Chce w tym roku we wrześniu pojechać do Chorwacji bo tam też ponoć pięknie .Wszyscy chwalą ale jeszcze się nie zdecydowałam gdzie ,na folderach wszędzie pięknie,podoba mi się Dalmacja .Wybór trudny ale coś tam wybiorę pewnie na ostatni moment ,ponoć we wrześniu już i tanie i mniej ludzi ;D

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Wakacje nad naszym morzem
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 13, 2012, 09:29:59 »
Cytat: "Storczyk"
ponoć we wrześniu już i tanie i mniej ludzi


Nie ponoć, tylko na pewno tak jest :P.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline martoszka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
[Ogólne] Wakacje nad naszym morzem
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 13, 2012, 15:11:41 »
Po sezonie i przed zawsze taniej i mniej wiary ;)
nie ma sytuacji bez wyjścia,kiedy Bóg zamyka drzwi to otwiera okno

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Ogólne] Wakacje nad naszym morzem
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 13, 2012, 20:35:04 »
Tak to prawda bo w Ustroniu Morskim byłam w czerwcu i było super ;D

Offline Vitao

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
[Ogólne] Wakacje nad naszym morzem
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 13, 2012, 21:31:50 »
My jutro wybieramy się do Mielna. Był tam ktoś i jak się podobało ? :) I jakieś alternatywy dla siedzenia na plaży (pogoda chyba nie dopisze :( ) ?

Offline Febe

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Ogólne] Wakacje nad naszym morzem
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 14, 2012, 08:48:17 »
Nie wiem, jak w Mielnie, ale byłam kiedyś w Łazach. To niedaleko Mielna. Miejscowość malutka. Wszędzie tłok i pełno turystów (akurat była słoneczna pogoda) a najgorzej na plaży - tak wąska, że ciężko było znaleźć kawałek wolnego piasku, żeby rozłożyć koc. Może w Mielnie trochę lepiej.