Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Piwo  (Przeczytany 72910 razy)

Offline Mich

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Piwo
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 10, 2010, 01:22:03 »
Ja dodam kilka marek regionalnych.
1. Leżajsk Pełne - chyba z najdalej położonego browaru w Polsce względem Polic, ale dzięki dyskontowi z chrząszczem w nazwie do kupienia u nas (4 puszki w folii)
2. Brok - lane było w Koszalinie, dostępne w Realu, ale nie wiem jak ostatnio, po problemach w tamtejszym browarze.
3. Połczyn Full - produkowane raptem 150km od Polic, ale nie widziałem u nas niestety.
Wg mnie te piwa są lepsze niż nasz lokalny Bosman, ale z tym też różnie bywa. Pamiętacie zlot żaglowców 2007? Bosman się popisał i zrobił świetne piwo, a później to różnie z tym bywało, niestety.
Nikt nie pojmie, co tam się wyrabia między skroniami u baby.

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Piwo
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 10, 2010, 12:50:21 »

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
Piwo
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 10, 2010, 13:01:50 »
Cytat: "Kryst13"
to co porównujecie to są piwa HGB http://pl.wikipedia.org/wiki/HGB_%28piwo%29 (wszystkie koncerniaki czyli Kampania Piwowarska, Grupa Żywiec SA Calsberg Polska)
Prawdziwe piwa to Czarnków, Amber, Ciechan, BOS Witnica itp odsyłam na stronę http://browar.biz/ tylko dla piwoszy.
No i oczywiście przepyszne są piwa z browarów Restauracyjnych np Browaria w Poznaniu (prawdziwy piwosz musi tego spróbować)
A piwo robi się ze słodu a chmiel jest przyprawą !



Aaaa Tak jak piwo to tylko w Browarni w Poznaniu. Kapitalne Pifko :)
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Piwo
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 10, 2010, 13:27:59 »
Ja od siebie mogę jeszcze polecić Koźlaka. Kupiłem w Bydgoszczy w Almie, nie wiem jak z dostępnością u nas.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Piwo
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 10, 2010, 13:58:17 »
Cytat: "kanioma"
Wy tez taka macie?
:lol2:  :lol2:  :lol2:
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline mirkuls

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 293
    • Zobacz profil
Piwo
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 10, 2010, 22:49:42 »
Cytat: "KrP"
Ja od siebie mogę jeszcze polecić Koźlaka. Kupiłem w Bydgoszczy w Almie, nie wiem jak z dostępnością u nas.

Kożlaka można kupić w Szczecinie, w Realu!
Pozdrawiam!

Offline demoskinos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
Piwo
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 11, 2010, 09:45:11 »
a co powiecie na temat Kujawiaka ? pił ktos chyba ze nie pochodzicie z tamtych rejonow bo bedac tam przy okazji mozecie sobie kilka zakupic :D

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Piwo
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 11, 2010, 11:45:16 »
Piłem, piłem. Swego czasu jak piłem pierwszy raz (6 lat temu) był przepyszny. Teraz jakoś tak rewelacji nie ma, chyba zmienili recepturę (to Grupa Żywiec więc pewnie jak z samym Żywcem też mieszali) i dziś już aż tak mi nie podchodzi. Ot taki kujawski Bosman. ;P
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Orkan

  • Gość
Piwo
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 11, 2010, 14:30:39 »
Desperados. W trójpaku taniej. Lech choć z Poznania ale ale.

Offline mirkuls

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 293
    • Zobacz profil
Piwo
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 11, 2010, 16:37:29 »
Cytuj (zaznaczone)
a co powiecie na temat Kujawiaka ? pił ktos chyba ze nie pochodzicie z tamtych rejonow bo bedac tam przy okazji mozecie sobie kilka zakupic :D

Kiedy tylko jestem na Kujawach,to zawsze piję Kujawiaka!
Jeszcze do nie dawna browar znajdował się w Bydgoszczy i tam go produkowali,miałem okazję spróbować kiedyś Kujawiaka prosto z linii produkcyjnej i bardzo smaczny był!
Terażniejszy też jest niezły i mi smakuje! ;D

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Piwo
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 13, 2010, 21:49:58 »


Mogę polecić, jest w realach. Pomyliło mi się z Koźlakiem, tego jeszcze niestety nie smakowałem. Ale nadrobię. ;P
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Kryst13

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Piwo
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 14, 2010, 23:39:14 »
Jak już wcześniej pisałem Żywe Piwo z browaru Amber to prawdziwe piwo (nie HGB jak tyskie Bosman itp) niepasteryzowane, jedno z lepszych robionych w naszym kraju. Z Tego browaru są jeszcze godne polecenia Złote Lwy i Koźlak (butelka bez etykietki z namalowaną nazwą). Polecam.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Piwo
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 15, 2010, 09:45:44 »
No, trzeba przyznać, że smakuje mi chyba bardziej niż Noteckie niepasteryzowane. Z Noteckich jakoś wolę pasteryzowane i ciemne.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

kod-88

  • Gość
Piwo
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 15, 2010, 11:41:56 »
Moje skromne zdanie na temat piwa . Pierwsze miejsce zajmuje Dog in the fog drugie Heineken a trzecie to Roteckie ciemne  :D

Orkan

  • Gość
Piwo
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 15, 2010, 12:10:00 »
Czeski budvaiser. Leszek tyskie i naturalnie stefan bosman.