Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Piwo  (Przeczytany 72866 razy)

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
Piwo
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 09, 2010, 17:18:25 »
w sumie to żadne a jak już to tylko REDDs. Ach no i nie lubie  jak jakiś dziad obok mnie w autobusie pije piwsko i śmierdzi tym piwskiem ;/
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline mirkuls

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 293
    • Zobacz profil
Piwo
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 09, 2010, 17:28:19 »
Cytat: "Nataleczka"
Ach no i nie lubie jak jakiś dziad obok mnie w autobusie pije piwsko i śmierdzi tym piwskiem

Kilka lat wstecz jeżdzilem na mecze Pogoni autobusem 103, tam dopiero było spożycie piwka!  :devil:  
Bosman na pierwszym miejscu!
Pozdrawiam!

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
Piwo
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 09, 2010, 17:30:46 »
najlepsze to były 2 piwka bosman brązowy i czarny. niestety były krótko i już ich nie ma. ja tam wole warkę strong, warkę i bosmana oczywiście czerwonego i czasami gingersa :D

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Piwo
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 09, 2010, 17:32:36 »
Smaczne jest tez piwko Oettinger (niemieckie), maja sporo odmian i jest dostępne w każdym większym niemieckim sklepie.



Dla smakoszy "słodkich" piw, jak Nataleczka, polecam Oettingera Mixed z colą, nie jest mocne tak jak Redd's ale wydaje mi się, że jest smaczniejsze.

http://www.oettinger-bier.de/w3c/w3cFrame.html

Offline mirkuls

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 293
    • Zobacz profil
Piwo
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 09, 2010, 17:46:29 »
Cytat: "piotr0822"
najlepsze to były 2 piwka bosman brązowy i czarny. niestety były krótko i już ich nie ma.

Właśnie miałem pisać o tych piwkach! Spróbowałem kiedyś czarnego i brązowego,i bardzo mi smakowało,ale jakoś szybko znikło z półek sklepowych! Szkoda!
Pozdrawiam ;D

Offline mirkuls

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 293
    • Zobacz profil
Piwo
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 09, 2010, 17:57:37 »
Cytat: "kanioma"
Smaczne jest tez piwko Oettinger (niemieckie), maja sporo odmian i jest dostępne w każdym większym niemieckim sklepie.

Każdy ma swój gust! Mi osobiście to piwo nie smakuje!(kosztuje 29centów) :ble:
Jeśli już jakieś smakowe(z tych niemieckich) to Krombacher cytrynowy!
Pozdrawiam!

mkw

  • Gość
Piwo
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 09, 2010, 18:08:45 »
Kiedyś była audycja w radiu na temat piwa.I pewien pan(fachowiec w tej dziedzinie) wypowiadał się na ten temat,że są dwa rodzaje piw.Jedne są wytwarzane w kilka godzin chemicznie,a drugie są ważone w naturalny sposób.a można je rozróżnić czytając skład na etykiecie.Te pierwsze mają w składzie że zawiera słód jęczmienny,a te drugie porządne piwa mają w składzie chmiel, słód, wodę.I ja na to zwracam uwagę

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Piwo
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 09, 2010, 18:22:47 »
Cytat: "mkw"
Kiedyś była audycja w radiu na temat piwa.I pewien pan(fachowiec w tej dziedzinie) wypowiadał się na ten temat,że są dwa rodzaje piw.Jedne są wytwarzane w kilka godzin chemicznie,a drugie są ważone w naturalny sposób.a można je rozróżnić czytając skład na etykiecie.Te pierwsze mają w składzie że zawiera słód jęczmienny,a te drugie porządne piwa mają w składzie chmiel, słód, wodę.I ja na to zwracam uwagę


Bullshit. Noteckie ma w składzie słód jęczmienny, a zapewniam Cię, że podrzędnym piwem nie jest.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

fazi

  • Gość
Piwo
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 09, 2010, 18:24:22 »
Perła :)

Offline Kryst13

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Piwo
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 09, 2010, 18:28:47 »
to co porównujecie to są piwa HGB http://pl.wikipedia.org/wiki/HGB_%28piwo%29 (wszystkie koncerniaki czyli Kampania Piwowarska, Grupa Żywiec SA Calsberg Polska)
Prawdziwe piwa to Czarnków, Amber, Ciechan, BOS Witnica itp odsyłam na stronę http://browar.biz/ tylko dla piwoszy.
No i oczywiście przepyszne są piwa z browarów Restauracyjnych np Browaria w Poznaniu (prawdziwy piwosz musi tego spróbować)
A piwo robi się ze słodu a chmiel jest przyprawą !

mkw

  • Gość
Piwo
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 09, 2010, 18:39:26 »
Bullshit. Noteckie ma w składzie słód jęczmienny, a zapewniam Cię, że podrzędnym piwem nie jest.[/quote]
może nie jasno opisałem.Noteckie jest jak najbardziej smacznym piwkiem,sam je kupuje.
A chodziło mi oto np na Bosmanie jest napisane skład: zawiera słód jeczmienny i to wszystko,a na Noteckim jest napisane słód jęczmienny, chmiel, woda czyli wszystkie składniki użyte do jego wytworzenia(naturalnego)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Piwo
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 09, 2010, 19:47:37 »
mkw: aha, no to w takim razie się nie zrozumieliśmy. :P
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline IVAN

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Piwo
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 09, 2010, 20:10:30 »
Tyskie, Żywiec, Pilsner Urquell i Heineken  :pom:

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Piwo
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 09, 2010, 20:12:13 »
Warka strong,Bosman,czasem Carlsberg.
Oczywiście tylko mocno schłodzone!!!
Na razie nie ma podpisu......

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Piwo
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 09, 2010, 20:32:18 »
Na ogół Warka Strong, Żywiec.
Złotego bażanta piłam na Słowacji - pyszne. Dobry był też Smadny Mnich czy jakoś tak. Za to w Czechach dla mnie najlepszy był Budweiser.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt