Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Stomatolog  (Przeczytany 29987 razy)

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Odp: Stomatolog
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 09, 2016, 09:56:57 »
Czy ktos usuwal 8 w Policach? Moze byc prywatnie, bez roznicy. Czy mozecie kogos polecic?

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Odp: Stomatolog
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 09, 2016, 21:45:31 »
Odradzałabym usuwanie ósemek. Każdy własny ząb jest bardzo ważny. Kiedyś może Ci go zabraknąć. Ja walczę o każdy ząb. Nawet gdy stomatolog mówił, żebym jakiś ząb usunęła, to nie pozwoliłam tego zrobić, póki już nie można było nic zrobić. Walcz o zęba, może uda sie go wyleczyć. 

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Odp: Stomatolog
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 09, 2016, 22:02:02 »
On jest zdrowy, ale ponoc złe rośnie, przez to odczuwam ból- i Pani dentystka stwierdziła, ze trzeba go usunąć... Nie chce wyjsć do końca i mam problem z dziąsłem. Ja sie na tym nie znam, wiec nie weim co robic:(

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Odp: Stomatolog
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 09, 2016, 22:47:12 »
Nie dawaj się tak łatwo przekonać do wyrywania zęba. Idź do innego dentysty i powiedz, że za wszelka cenę chcesz ratować ząb. Niech coś wymyśli. Może się uda. Ja w taki sposób uratowałam kiedyś zęba. Jeśli narasta dziąsło na ząb, to jest to bolesne, ale możliwe do wyleczenia. Po prostu wycinają kawałek dziąsła. Brzmi drastycznie, ale to nic strasznego. Za wszelka cenę lecz, nie wyrywaj! 

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Odp: Stomatolog
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 09, 2016, 23:06:21 »
O bardzo dziekuje za wskazówki! Na pewno sie przydadzą:)

Offline swiezak

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
Odp: Stomatolog
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 16, 2016, 04:32:23 »
Gdzie w Policach udać się z dzieckiem do stomatologa na NFZ? Ktoś coś może polecić?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Stomatolog
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 16, 2016, 10:46:31 »
Polecam szpital na pomorzanach. Studenci stomatologii pod okiem profesorów leczą zęby. Miło, darmowo i profesjonalnie. Krótkie terminy.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline swiezak

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
Odp: Stomatolog
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 17, 2016, 02:42:44 »
Hmmm dzięki a bliżej czegoś nie ma, bo w zasadzie chodzi tylko o kontrolę i delikatną kosmetykę.

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Odp: Stomatolog
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 17, 2016, 10:01:03 »
Na Pomorzanach nie ma już darmowego leczenia. Trzeba płacić, ale tylko za materiały. Jest i tak taniej niż w innym gabinecie. Polecam. Leczą dobrze i bardzo rzetelnie. Bliżej można iść do gabinetu przy ulicy Przyjaźni w Policach. Jest chyba troje lekarzy. Mogę również z czystym sumieniem polecić.

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Odp: Stomatolog
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 17, 2016, 20:28:39 »
Ja w policach chodzę z dzieckiem do Ddent za Farmerem przy Grzybowej. Przeglądy sa bezpłatne. Bo na NFZ byłam raz w SP8 i nie byłam zadowolona. A wcześniej jeździłam z nim do gabinetu na Wiosny Ludów w Szczecinie- tam jest na NFZ i specjalizują sie w stomatologii dziecięcej- maja super podejście- moj syn miał 3 lata i sam siadał na fotel:) i zawsze wychodził zadowolony:)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2016, 20:30:30 wysłana przez planeta »

Offline Emo

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Stomatolog
« Odpowiedź #40 dnia: Października 17, 2016, 10:16:09 »
Grunwaldzka nie tanio ale dobrze

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka


Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: Stomatolog
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 07, 2017, 10:14:59 »
Hej ja chodzę za farmerem i również jestem zadowolona, niestety czekaja mnie korony i jeden ząb będzie przedni, czy ktoś robił korony na bankowej za farmerem? Jesteście zadowoleni?

Offline alulka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Stomatolog
« Odpowiedź #42 dnia: Lipca 31, 2017, 13:20:00 »
potwierdzam, stomatologia na podzamczu jest super. też tam jeżdżę. i nie zgadzam się, że trzeba za wszelką cenę zatrzymywać ósemki. ja miałam wyrywane - nie mieściły się. cóż, czasem trzeba pozbyć się jakiegoś zęba :)

Offline fastyna

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Stomatolog
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 25, 2017, 13:18:03 »
Co ja tu czytam?  Nie usuwać ósemek? Ja pozbyłam się wszystkich! Dzięki temu nie mam już bólów głowy, nie psują mi się zęby i nie muszę się martwić, że skrzywi mi się zgryz.

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Odp: Stomatolog
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 28, 2017, 22:52:22 »
Wszystko zależy od sytuacji i osoby. Ja na przykład nie miałam nigdy żadnego bólu głowy z powodu ósemek, nie martwiłam się, że skrzywi mi się zgryz ani nie psuły mi się zęby (od ósemek). Poza tym ósemka może się przydać, gdy nie masz np. szóstki i siódemki powiedzmy u dołu, a u góry masz wszystkie zęby. Gdy gryziesz wtedy jedzenie nie mając u dołu kilku zębów, to niedobrze dla górnych, bo nie mają podtrzymania. Możesz wtedy zrobić sobie mały mostek, który będzie się opierał na piątce i ósemce właśnie. Stomatolog lepiej by to wytłumaczył.
Ja pierwszy raz słyszę, że należy usuwać zęby, bo są niepotrzebne. Wyrostek robaczkowy nie jest potrzebny, ale usuwa się go dopiero, gdy pojawią się silne objawy bólowe, a i to nie zawsze. Ja nigdy nie usuwałam ósemek bez walki o nie.