Inne tematy > Kulinaria

YERBA MATE

(1/8) > >>

Daurel:
Załozyłem nowy temat Yerba Mate - moze znajdzie kogos  z regionu co ci pjia Mate.
Mozna było pogadac na temat Yerby - moze ktos się zainteresuje.
W tej chwili pije CBS`e na przemian dwa rodzaje Silueta oraz Regulase.
Pozdrawiam  :pom:

kanioma:
Pijam Yerbę od ok. pół roku, do smaku trzeba se przyzwyczaić, ale ja go lubię. Pomaga mi, gdy chce się spać za kółkiem, a że kawy nie pijam to Yerba jest OK. Kiedys nawet miałam dziwne zdarzenie w Wojskowej Bazie Amerykańskiej na północy Włoch. Wjeżdżając na teren tej bazy z towarem, moje auto musiało przejsć kontrolę. W kabinie znaleziono pojemnik z suszem oraz tykwe z bombilą i mało brakowało a zostałabym aresztowana za posiadanie niedozwolonych substancji odurzających (marihuany)! Musiałam się gęsto tłumaczyć :D

P.S. jak narazie najbardziej smakuje mi La Merced-de campo, obecnie popijam Campesino Menta-Limon, bardzo smaczna, ale jak dla mnie jest za drobna i ma za mało łodyżek przez co więcej przedostaje się przez sitko bombili.

xP:

--- Cytat: "kanioma" ---kabinie znaleziono pojemnik z suszem oraz tykwe z bombilą
--- Koniec cytatu ---
a ja myslalem ze to jakis alkohol :rotfl:

Daurel:
Wiekszosc Policjantów tez czepiali jak pilismy Yerbe nad morzem. Kojarzylo im ze jakis kompot Maryska.... Rozmowy ciezko z nimi gadalo w sprawie tej uzywki :D ale doszlo do skutku ze sa legalne i zdrowsze po informacji z ich telefonicznej infolinii :D

Robak:
Gdzie to kupię i za ile ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej