Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Lodowisko w Policach  (Przeczytany 35321 razy)

Amstafizna

  • Gość
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 23, 2011, 10:00:56 »
Cytat: "kresowiak"
Moim zdaniem budowa lodowiska w Policach to utopia.
koszty budowy lodowiska po czasie zwrocą się, w oplatach za korzystanie. po zamknieciu sezonu miejsce bedzie zagospodarowane w inna atrakcje. Wiec napewno Policzanie skorzystaja z tego. Wedlug mnie potrzebne jest "takie" coś w Policach.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 02, 2011, 18:36:14 »
Cytat: "kresowiak"
Moim zdaniem budowa lodowiska w Policach to utopia.

Jednak, nie utopia. Ma być dostępne już na ferie. Nazwa "Biały orlik" też może być.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Amstafizna

  • Gość
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 04, 2011, 13:13:37 »
Cytat: "Daria"
Ma być dostępne już na ferie.
co do terminu to "chlopcy" robią co mogą wylewka juz jest itp. ale czy zdązą na 14.02 z oficjalnym otwarciem to nie wiadomo.

Maryla

  • Gość
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 18, 2011, 20:14:12 »
Cytat: Amstafizna
Cytat: "Daria"
Ma być dostępne już na ferie.
co do terminu to "chlopcy" robią co mogą wylewka juz jest itp. ale czy zdązą na 14.02 z oficjalnym otwarciem to nie wiadomo.[/quote
Ferie już się kończą,a lodowiska nie ma.
Można było wylać wodę tak jak kiedyś, i dzieci miałyby frajdę, bo mróz był.

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 18, 2011, 23:32:06 »
Maryla, ferie się jeszcze nie kończą. Są na półmetku. Wody nie wylano pod lodowisko, bo trwały już procedury związane z przetargiem na wykonanie lodowiska sztucznego.

Offline dayzee9

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 25, 2011, 18:22:04 »
Ferie się kończą, a na lodowisku działają jedynie światełka umieszczone na filarach, i to też nie wszystkie...
Tak kochane dzieci - lodowisko będzie kiedyś otwarte, jest szansa, że na przyszłe ferie :)

Offline admin

  • Administrator
  • Gadatliwy
  • *****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.police24.pl
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 26, 2011, 11:59:47 »
Lodowisko już działa - jak na razie wszystko za darmo :) wypożyczenie łyżew też
Wirtualne Police - www.police24.pl

Offline dayzee9

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 26, 2011, 13:50:17 »
A jak stan lodu po jeżdżeniu ? Widzę, że co jakiś czas chodzi facet i łopatą "wygładza" lodowisko, ale czy to wystarczy, żeby tafla była w miarę gładka ? Czy ktoś może się podzielić pierwszymi wrażeniami ?

goldinka

  • Gość
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 26, 2011, 16:01:54 »
Właśnie wróciłam z jazdy na lodowisku.Na razie nie ciekawie, jest kilka dziur,dużo" błota"śniegowego,który zgarniany jest ręcznie przez panów.Dzisiaj wieczorem mają wylewać nową warstwę,więc może nie będzie dziurawe.Dopóki nie zakupią maszyny do wyrównania lodu to będzie tak sobie.Ale mimo to dzieciaki mają frajdę.Jazda i wypożyczenie łyżew gratis i można jeździć  ile się chce.

2OO

  • Gość
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 26, 2011, 19:36:18 »
Potwierdzam poprzedni post, klika dziur jak na polskich drogach, tafla troszeczkę "scharatana"
Generalnie nieźle albo mogłoby być lepiej. Byłem na wejściu o 16:30 jak się nie mylę, pół godzinki bo o 17 jakoś przerwa na naprawę lodu chyba była :)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 26, 2011, 22:13:17 »
szkoda, że ruszyło jak się skończyły ferie...:(

Offline dayzee9

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 26, 2011, 22:17:44 »
Lodowisko czynne od 8 do 22 ? Tylko w teorii. Wybrałam się z córką wieczorem. O godzinie 20.40 odgwizdano koniec na dzisiaj. Na moje zapytanie, że przecież miało być do 22 otrzymałam odpowiedź, że przecież trzeba jeszcze lód pozamiatać, dziury połatać itd.
No i wyszli Panowie na lód z miotełkami :)
Jutro zgodnie z dzisiejszym rozczarowaniem mojej córki polickim lodowiskiem wybieramy się na lodogryf do Szczecina POJEŹDZIĆ NORMALNIE.
Jako, że darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda, staram się być mimo wszystko pozytywnie nastawiona, ale bez maszyny do lodu nie wróżę naszemu lodowisku dużego zainteresowania.

Offline mat_tk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.zafriko.pl
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 26, 2011, 23:27:22 »
Oj tam, pewnie awaryjnie wylane, żeby chociaż w ten weekend ostatni można było pośmigać :) nie ma co narzekać
KP Chemik Police - Prawdziwa Duma Pomorza!

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 26, 2011, 23:39:12 »
Pamiętam czas, gdy przed Leningradami 2-10 tam, gdzie dziś stoi blok, wylewano lodowisko. Nikt tego nie równał, nikt nie pilnował, a frajdy było z jeżdżenia, że hej....
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

2OO

  • Gość
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 27, 2011, 04:46:38 »
Cytat: "dayzee9"
Lodowisko czynne od 8 do 22 ? Tylko w teorii. Wybrałam się z córką wieczorem. O godzinie 20.40 odgwizdano koniec na dzisiaj. Na moje zapytanie, że przecież miało być do 22 otrzymałam odpowiedź, że przecież trzeba jeszcze lód pozamiatać, dziury połatać itd.
No i wyszli Panowie na lód z miotełkami :)
Jutro zgodnie z dzisiejszym rozczarowaniem mojej córki polickim lodowiskiem wybieramy się na lodogryf do Szczecina POJEŹDZIĆ NORMALNIE.
Jako, że darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda, staram się być mimo wszystko pozytywnie nastawiona, ale bez maszyny do lodu nie wróżę naszemu lodowisku dużego zainteresowania.


po 21 byłem w Policach, akurat udawałem się na domówkę, a potem do klubu. Wysiadłem z autobusu koło ronda przy "Białej", widziałem jak ludzie jeździli na "Białym Orliku". Na 100% jeździli, bo miotłą tak się nie da wywijać - chyba, że Micheal żyje :)
pozdrawiam.