Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

WYNIK

WYGRANA POLAKÓW
3 (37.5%)
PRZEGRANA POLAKÓW
4 (50%)
REMIS
1 (12.5%)

Głosów w sumie: 6

Głosowanie skończone: Listopada 14, 2009, 21:09:14

Autor Wątek: [Ogólne] Polska - Rumunia  (Przeczytany 10051 razy)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Ogólne] Polska - Rumunia
« dnia: Listopada 13, 2009, 21:09:14 »
Jak sądzicie, będziemy się błaźnić przed Rumunami?
Czy coś pokażemy?

azbestpolice

  • Gość
[Ogólne] Polska - Rumunia
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 13, 2009, 21:56:35 »
WYGRAMY!!!!!!!!!!!!!

Offline Użytkownik

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
[Ogólne] Polska - Rumunia
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 14, 2009, 12:36:10 »
Wygramy!

O której jest mecz?

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Ogólne] Polska - Rumunia
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 14, 2009, 13:49:22 »
jeżeli mecz piłki nożnej to nasza żałosna reprezentacja da d.....
PS mógł byś napisac w co ten mecz będzie

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
[Ogólne] Polska - Rumunia
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 14, 2009, 15:01:47 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Nie no przegrać z Rumunami to już by była poracha totalna :) 2:0 dla nas jak nic :p


Hehe Widzę Dr. Kafar, że masz pojęcie o piłce ;). Jak by nie patrzeć Rumunia jest 36 w rankingu FIFA a  Polska poza 50 ( dokładnie 56). Fakt Faktem Rumuni też nie awansowali do Mistrzostw Świata. Skończyli  jak Polacy eliminacje w kompromitującym stylu zdobywając zaledwie 12 punktów. Ale w grupie Rumunia miała Francję, Serbie czy Austrię. Poza tym piłkarze Rumuńscy graja w dużo lepszych klubach. I co ważniejsze w nich graja ;). Także co do wyniku jak będzie remis to będzie Dobrze ;)
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Ogólne] Polska - Rumunia
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 14, 2009, 15:13:50 »
Cytat: "xP"
jeżeli mecz piłki nożnej to nasza żałosna reprezentacja da d.....
PS mógłbyś napisać w co ten mecz będzie


Jeżeli nie wiesz, to nie komentuj - po co zabierać głos w sprawie o której nie ma się pojęcia? :)

Cytat: "Dr.Kafar"
Nie no przegrać z Rumunami to już by była poracha totalna :) 2:0 dla nas jak nic :p


Co do Rumunów - może nie graja technicznie, ale potrafią strzelać.
Tak więc ile przegramy ?:)

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Ogólne] Polska - Rumunia
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 14, 2009, 17:53:29 »
Cytat: "rbk"
Jeżeli nie wiesz, to nie komentuj - po co zabierać głos w sprawie o której nie ma się pojęcia?

daruj sobie a czy mam pojęcie czy nie to nie tobie to oceniać więc zamilcz ;/ i wiem jak i wszyscy ze polska reprezentacja jest do d...

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Ogólne] Polska - Rumunia
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 14, 2009, 17:56:23 »
Mamy tak słabą reprezentacje,że obstawiam przegraną.
Na razie nie ma podpisu......

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Ogólne] Polska - Rumunia
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 15, 2009, 00:22:59 »
Cytat: "xP"
Cytat: "rbk"
Jeżeli nie wiesz, to nie komentuj - po co zabierać głos w sprawie o której nie ma się pojęcia?

daruj sobie a czy mam pojęcie czy nie to nie tobie to oceniać więc zamilcz ;/ i wiem jak i wszyscy ze polska reprezentacja jest do d...


Tak więc skomentuj to z jakimś uzasadnieniem, a nie pisz, że jest d i kropki ;)
Trener niczego nie zmieni, piłkarze Ci sami, bez ducha walki, bez kondycji, bez czegokolwiek.
PZPN i.. tego nie warto komentować, zbyt wiele warstw - betonu.

p.s. Nie życzę sobie słów do mnie typu "zamilcz", nic Ci nie "zrobiłem" i nie jesteś moją rodziną by tak się do mnie odnosić.

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Ogólne] Polska - Rumunia
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 15, 2009, 03:30:37 »
niestety..za Europą zostaliśmy w tyle. Bez trenerów którzy uczą nowej piłki, w nowym systemie(4-4-2 czy nawet  0-5-5-1 !!!!) nic nie zdziałamy. teraz mamy nadal głęboki PRL--- choć, czasy Deyny i Szarmacha minęły (Laty wciąż jak widać  trwają) oprócz techniki liczy się szybkość i siła fizyczna...;(  Dopóki nie będziemy mieć trenerów tej klasy co przeklinany przez wszystkich Beenhakker, wykształconych na zachodzie, czy nowoczesnych  szkółek piłkarskich--- nie mamy co liczyć na MŚ. Orliki to  dobry start żeby zainteresować  gównażerię piłką nożna. niestety, stąd do Barcelony czy MU daleka droga...

dlatego ja tez Je*** PZPN. Ale nie tak bez rozmysłu, bo tak mówi owcze stado. potrzebni są nam nowi managerowie, ze świeżym spojrzeniem, pro-zachodnim. Skopiujmy wzorce z Hiszpanii, gdzie się sprawdziły, tak właśniew szkolmy młoddzież, może w 2028 będziemy SREBRNYM MEDALISTĄ MŚ
SPZP "Skarb"

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Ogólne] Polska - Rumunia
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 15, 2009, 07:59:10 »
Piłkarze reprezentacji Polski nie mieli powodów do zadowolenia po porażce 0:1 z Rumunią w meczu towarzyskim, rozegranym w sobotę w Warszawie. Po spotkaniu wszyscy zwracali uwagę na fatalną murawę na stadionie Legii.

W końcówce spotkania dwie znakomite sytuacje zmarnował Sławomir Peszko. Najpierw strzelił zbyt lekko w sytuacji sam na sam z bramkarzem, a po chwili miał przed sobą pustą bramkę, ale dał się dogonić rywalom.

- Mam do siebie ogromne pretensje, powinienem wykorzystać przynajmniej jedną z dwóch doskonałych okazji. Dodam jednak, że utrzymanie się na nogach w takich warunkach graniczyło z cudem. Z każdą upływającą minutą było coraz gorzej. Trudno grać piłką na takiej murawie - stwierdził "Peszkin".

- Przez dziesięć ostatnich lat nie grałem na tak fatalnej murawie. Tony piachu, wyrwane kępy traw. Trudno oczekiwać w tej sytuacji wspaniałej gry. Ja też miałem kłopoty, piłka skakała bardzo dziwnie, ciężko było dokładnie wykopać. Myślę, że najlepsze zespoły na świecie miałyby na tym boisku problemy - ocenił po meczu Tomasz Kuszczak, który skapitulował w 59. minucie po strzale Daniela Niculae.

- Gol dla Rumunów był przypadkowy, po rykoszecie. Wyskoczyłem najwyżej jak mogłem, ale nie zdołałem sięgnąć piłki. Przegraliśmy, ale chyba wszyscy widzieli, że każdy z zawodników dał z siebie wszystko - dodał rezerwowy bramkarz Manchesteru United.

W podobnym tonie wypowiadał się Piotr Brożek, który uznał, że nasza drużyna nie powinna tego meczu przegrać.

- Szkoda, ponieważ nie zasłużyliśmy na porażkę. Stworzyliśmy więcej sytuacji niż rywale. Zmarnowaliśmy co najmniej cztery dogodne okazje. W piłce czasami tak jest, że lepszy zespół przegrywa. Jak oceniam murawę? Nie chcę narzekać, bo warunki były jednakowe dla obu drużyn - przyznał popularny "Pietia".

żródło: www.wp.pl

i co teraz powiedzą wielcy znawcy?

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
[Ogólne] Polska - Rumunia
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 15, 2009, 10:18:19 »
Cytat: "xP"
Piłkarze reprezentacji Polski nie mieli powodów do zadowolenia po porażce 0:1 z Rumunią w meczu towarzyskim, rozegranym w sobotę w Warszawie. Po spotkaniu wszyscy zwracali uwagę na fatalną murawę na stadionie Legii.

W końcówce spotkania dwie znakomite sytuacje zmarnował Sławomir Peszko. Najpierw strzelił zbyt lekko w sytuacji sam na sam z bramkarzem, a po chwili miał przed sobą pustą bramkę, ale dał się dogonić rywalom.

- Mam do siebie ogromne pretensje, powinienem wykorzystać przynajmniej jedną z dwóch doskonałych okazji. Dodam jednak, że utrzymanie się na nogach w takich warunkach graniczyło z cudem. Z każdą upływającą minutą było coraz gorzej. Trudno grać piłką na takiej murawie - stwierdził "Peszkin".

- Przez dziesięć ostatnich lat nie grałem na tak fatalnej murawie. Tony piachu, wyrwane kępy traw. Trudno oczekiwać w tej sytuacji wspaniałej gry. Ja też miałem kłopoty, piłka skakała bardzo dziwnie, ciężko było dokładnie wykopać. Myślę, że najlepsze zespoły na świecie miałyby na tym boisku problemy - ocenił po meczu Tomasz Kuszczak, który skapitulował w 59. minucie po strzale Daniela Niculae.

- Gol dla Rumunów był przypadkowy, po rykoszecie. Wyskoczyłem najwyżej jak mogłem, ale nie zdołałem sięgnąć piłki. Przegraliśmy, ale chyba wszyscy widzieli, że każdy z zawodników dał z siebie wszystko - dodał rezerwowy bramkarz Manchesteru United.

W podobnym tonie wypowiadał się Piotr Brożek, który uznał, że nasza drużyna nie powinna tego meczu przegrać.

- Szkoda, ponieważ nie zasłużyliśmy na porażkę. Stworzyliśmy więcej sytuacji niż rywale. Zmarnowaliśmy co najmniej cztery dogodne okazje. W piłce czasami tak jest, że lepszy zespół przegrywa. Jak oceniam murawę? Nie chcę narzekać, bo warunki były jednakowe dla obu drużyn - przyznał popularny "Pietia".

żródło: www.wp.pl

i co teraz powiedzą wielcy znawcy?



A ty wielki znawco jedyne co potrafisz to wkleić czyiś artykuł ;)

Mówiłem, że z Rumunią będzie ciężko i jak wywalczymy remis to będzie dobrze. Reprezentacja jest budowana od nowa z nowymi zawodnikami,  nowym trenerem. Można by się tutaj rozpisywać o problemach polskiej piłi o piłkarzach ich technice itp. Ale każdy o tym wie. I każdy wie, że nie prędko się to zmieni z tym Betonem w centrali. Oczywiste jest, że od razu nie będzie zwyciestw. Także nie pisz, że coś jest do d..., bo nie masz pojęcia o piłce. ArieL Out.
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

azbestpolice

  • Gość
[Ogólne] Polska - Rumunia
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 15, 2009, 10:20:02 »
fakt murawa kiepska rownie dobrze mogli grac na polu burakow ...

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
[Ogólne] Polska - Rumunia
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 15, 2009, 19:04:07 »
A co murawa ma do porażki? Rumuni grali na innej? Kuszczak wypasiony na angielskich dywanach musi się jakoś tłumaczyć z przegranej.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Ogólne] Polska - Rumunia
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 15, 2009, 19:41:32 »
Trener powiedział tylko jedno, że zapamięta murawę, a po nim puścili wywiad z Żewłakowem, który powiedział - murawa nas nie tłumaczy, Rumuni też na niej grali.

Trener nic nie da, niech już się zaczyna się przyzwyczajać. ;-)