Inne tematy > Komputery, internet, telefonia i inne technologie

Espol

<< < (2/247) > >>

Tomislav:
Robert1995 - mam chyba to samo co ty już od jakiegoś czasu, mieszkam na Ul. Przyjaźni

Mam łącze 3Mb teortycznie podnoszone do 6Mb w nocy.
Na początku jeszcze kilkadziesiąt tygodni temu wszystko było w normie 3Mb w dzień i ponad 6Mb w nocy. Już od dawna niewidziałem tych 6Mb, a co gorsza to wszystko jest zgodne z umową bo prędkość gwarantowana to połowa maksymalnej czyli 6Mb/2 = 3Mb i tyle mam w nocy.

W dzień jest też średnio wesoło. W zależności od portalu mierzacego pokazuje mi od 1,5 do 3 Mb.
Niestety nie wszyscy moga przejść do Ampio...

robert1995:
Dr.Kafar, na netmeter wychodzę jakieś 1.5Mb.
Fakt, zdarza mi się odkurzać ;) - ale to nie kabel. Do technika najpierw trzeba się dodzwonić - wtedy może przyjdzie :( Twoim sposobem sprawdzenia - nie tracę pakietów (0% straconych).
No i nieraz netmeterom zdarza się pokazać to 2.0Mb - ale to chwilowe. Niestety np. na załadowanie filmiku na jakimś portalu czekam nawet 10min (film 3 minutowy), co zwykle zajmowało chwilkę. Zaraz przejdę się po sąsiadach i sprawdzę jak się sprawy mają u nich.

A poniżej wynik z winmtr:
|------------------------------------------------------------------------------------------|

|                                      WinMTR statistics                                   |

|                       Host                         -   %  | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last |

|        83-168-74-33.static.espol.com.pl -    1 | 1088 | 1084 |    0 |    0 |   31 |    0 |

|     83-168-96-29.pz3-cr1.espol.com.pl -    1 | 1088 | 1084 |    0 |    9 |  250 |    0 |

|                                         wp.ac-x.pl -    1 | 1088 | 1087 |   15 |   24 |  234 |   15 |

|                    do-r2.rtrd1.adm.wp-sa.pl -    1 | 1087 | 1086 |   15 |   27 |  312 |   16 |

|                                         www.wp.pl -    1 | 1087 | 1080 |   15 |   16 |   79 |   16 |


Troszkę się rozsypało ale widać że strata to 1%.



EDIT: problem jest ogólnosąsiedzki. Espol nadal nie podnosi słuchawki. Po 5min dzwonienia rozłącza automatycznie...

robert1995:
Do tej pory znałem 9 planet a tu proszę - dziesiąta na mojej klatce ;) Jak wspomniałem problem wystąpił na całej klatce, więc to z tą planetą (cokolwiek to jest) jest pewnie coś nie tak (może mała wojna domowa)...
Dzięki wszystkim za sugestie, pomysły i chęć pomocy.
Pozdrawiam.

robert1995:
Merkury, Wenus, Ziemia, Mars, Jowisz, Saturn, Uran, Neptun, Pluton - a ja 9 :)
I zaraz wylecimy za offtop :P

Pluton nie jest planetą. I koniec tego offtopu :P. Pozdrawiam - Kuba

rbk:
Planetą? router planet ?:>
robert1995, ostatnio pisałem ile trzeba dzwonić do nich, tak więc sugeruję napisać do nich, w panelu użytkownika espola (do 18;00 pracują), może Ci to załatwią jeszcze dzisiaj :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej