Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Vectra  (Przeczytany 295939 razy)

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #390 dnia: Grudnia 11, 2012, 11:05:43 »
Dzisiaj poszedłem oddać w cholerę ten dekoder sd gdyż wczoraj pani stwierdziła że jest w pełni sprawny ale poprosiłem tatuśka żeby podpiął u siebie i działo się to samo. Dzisiaj już zezłoszczony na maksa poszedłem zrobiłem lekuńkom awanturkę i dekoder został wymieniony co się okazuje ,dekodery są z odzysku i pani stwierdziła że to nie pierwszy przypadek i że musi to zgłosić do centrali bo co raz więcej osób ma z tym problem. Generalnie ten który dostałem na wymianę jest właśnie testowany więc zobaczymy ale jeśli ktoś ma zamiar brać dekoder to niech bierze od razu HD żeby mieć święty spokój , a tobie grubcia1982, polecam się przejść na piaskową i wymienić go na inny a jeśli będzie robić pani problem to powiedz że chcesz zrezygnować z niego i tyle.
Mam nadziej że więcej takiej lipy wciskać nie będą bo to można dostać cholery jak co 1,5 = 3 godziny się wyłącza albo po włączeniu info się zmienia kanał. :crazy:

Offline hocek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #391 dnia: Grudnia 20, 2012, 16:54:18 »
Mam ten nowy dekoder hd i na niektórych programach pojawia się komunikat "Proszę sprawdzić czy dekoder jest prawidłowo podłączony". O co chodzi? Ktoś wie?
pozdrawiam hocek

cytryna30

  • Gość
Vectra
« Odpowiedź #392 dnia: Stycznia 29, 2013, 14:19:14 »
Nie wiem, czy tylko ja mam kłopot z internetem Vectry, czy ktos jeszcze? Prónuje od wczoraj wejść na facebook, ale albo pokazuje mi błąd 324...albo tuż po zalogowaniu rozłacza mnie. Na wszystkie inne strony moge wejść bez żadnego kłopotu. Oba komputery w domu sprawdzone i na obu dzieje sie to samo, bez względu na wyszukiwarkę. Przez wifi połączyłam sie z siecią sąsiadów Espol i fb ładuje sie elegancko...I juz nic nie rozumiem...dlaczego tylko ta jedna strona ma jakiś problem?

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #393 dnia: Stycznia 29, 2013, 14:23:01 »
Problemy są na serwerach facebooka, po usunięciu awarii vectra dostała jakiegoś strzała i tak wywala użytkownikom, proponuję sprawdzoną metodę:


1. wyczyścić cały cache przeglądarki i ciastka (ew. wsio co jest związane z FB)
2. Zmienić DNS na 8.8.8.8
3. wchodzić przez adres: https://www.facebook.com/


daj znać czy działa

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Oferta telewizji Cyfrowej
« Odpowiedź #394 dnia: Marca 07, 2013, 23:13:31 »
Będę zmieniał telewizję N na kablówkę, bo częściej nie mam sygnału z satelity jak mam.
Dzwoniłem do Vectry i zaproponowano mi ofertę Pakietu złotego  HD z umową na dwa lata.
Ciekaw jestem czy ktoś brał z Was ostatnio TV Vectra i jakie oferty dostaliście? te ogólnodostępne z ich www, czy może indywidualne EXTRA ?

Offline vwpolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Re: Oferta telewizji Cyfrowej
« Odpowiedź #395 dnia: Marca 08, 2013, 06:50:06 »
Cytat: "Marek4614"
Będę zmieniał telewizję N na kablówkę, bo częściej nie mam sygnału z satelity jak mam.
Dzwoniłem do Vectry i zaproponowano mi ofertę Pakietu złotego  HD z umową na dwa lata.
Ciekaw jestem czy ktoś brał z Was ostatnio TV Vectra i jakie oferty dostaliście? te ogólnodostępne z ich www, czy może indywidualne EXTRA ?

Ja mam N 2 lata i ani razu nie zanikł mi sygnał. Może ze sprzętem masz coś nie tak ? Wcześniej miałem Vectre to porażka jakaś non stop kłopoty w sensie jakości , nie było miesiąca żeby panowie z vectry u mnie nie byli i starali bez skutku coś naprawiali
nic dodać nic ująć

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Vectra
« Odpowiedź #396 dnia: Kwietnia 11, 2013, 16:35:58 »
Mam pytanie do znawców tematu.
Czy doszło ostatnio(w przeciągu minionego tygodnia) do jakiegos ograniczenia sygnału internetowego dostarczanego przez Vectrę w Policach???

Grywam ostatnio w grę sieciową i mniej więcej od tygodnia mam problemy z graniem(opóźnia się sterowanie - jest taka, jakby pauza przed rozpoczęciem sterowania - gram w Call of Duty World at War) i wszystko wskazuje na to, ze to wina internetu.

Prosze też o poradę w jaki sposób sprawdzać(monitorować) prędkość łącza internetowego.

Pozdrawiam

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #397 dnia: Lipca 06, 2013, 14:27:54 »
Czy tylko u mnie od wczoraj są problemy z internetem? Od wczoraj strasznie coś muli net a strony to ładują się po kilka minut. Ma ktoś jeszcze jakieś problemy?

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #398 dnia: Lipca 06, 2013, 18:52:16 »
Możliwe, że coś modernizują, ja często po północy mam problem z TV Cyfrową od nich, na ekranie czerwona plansza i Błąd 8 jak dobrze pamiętam.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #399 dnia: Lipca 07, 2013, 08:20:17 »
Dzisiaj np. ukradli światłowód i miedź - awaria może być do (nawet) 12:00.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #400 dnia: Lipca 07, 2013, 09:26:45 »
[OT]
Na Espolu też.
[/OT]
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline zeair

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #401 dnia: Grudnia 12, 2013, 23:16:32 »
Podczas ostatniej zmiany regulaminu wypowiedziałem im umowę, dostałem pismo w którym potwierdzili rozwiązanie umowy bez kar umownych aby po 3 tygodniach zmienić zdanie, przysłać stosowne pismo i fakturę na 750 netto. Oczywiście nie zamierzam zapłacić, ponieważ w wyniku przepychanki mailowej dosłali pismo z wątpliwym moim podpisem, a jestem pewny swoich racji w 150%.

Poza tym panie w naszym BOK nie przyjęły rozwiązania umowy argumentując jedynie "nie można". Proszone o podstawę i napisanie tego na piśmie również domówiły.

Sprawę załatwiłem dopiero z centralą.

Co by było ciekawsze, jest to jedyny dokument, którego nie mam w swoim komplecie dokumentów a jego zapisy rzeczywiście zobowiązywały by mnie do zapłaty tej kary umownej. Dostałem 2 miesiące temu wezwanie do zapłaty, na które oczywiście odpowiedziałem i od tamtej pory cisza.

Co lepsze zmieniła się osoba prowadząca sprawę, która na początku przyznała mi pracę więc moja teoria jest taka, że kierownictwu Vectry się to nie spodobało, zmodyfikowało stosowany dokument o mój podpis - to na bank nie jest mój i chce wyrwać kaskę.

Czekam aż zgłoszą sprawę do sądu a wtedy ja zgłoszę zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #402 dnia: Grudnia 13, 2013, 14:45:29 »
Cytat: "zeair"
Czekam aż zgłoszą sprawę do sądu a wtedy ja zgłoszę zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.

Popełniasz błąd.Dowiedziawszy się o tym fakcie ( podejrzenie sfałszowania dokumentu )masz w społeczny i moralny (nie prawny) obowiązek zawiadomić odpowiednie organa.Szczególnie,że rzecz bezpośrednio dotyczy zdarzenia w którym jesteś stroną.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #403 dnia: Stycznia 10, 2014, 10:29:41 »
jak net w vectrze działa? jest ok?

skusiłem się na ten ich pakiet z 60mb i nie wiem czy nie bede załował ;)

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #404 dnia: Stycznia 10, 2014, 12:13:27 »
ja mam 30mb i nie narzekam. Narazie nie miałem jakiś problemów