Inne tematy > Komputery, internet, telefonia i inne technologie

Vectra

(1/130) > >>

rbk:
Witam,
zakładam temat o dostawcy Vectra, proszę o wpisywanie wszystkiego na jego temat w tym temacie, zrobimy trochę czystek ;)

Biuro Obsługi Klienta
ul. Piaskowa 101/8
72-010 Police

Infolinia: 801 080 180

www.vectra.pl

C80:
Dzisiaj w skrzynkach znalazła się informacja o tym, że Polsat wypowiedział umowę Vectrze na dystrybucję Polsatów Sport, Sport Ekstra i Polastu 2.

Kiedyś cieszyłem się, że Vectra podpisała umowę na oba Polsaty Sport. Ale później zrobiono abonentów w przysłowiowego ch... i wyprowadzono piłkę nożną do Polsatu Futbol, w Sportach pozostały m.ni. programy o boksie z lat 70-90 tych i inne mniej popularne dyscypliny.

Teraz Vectra straciła Polsaty, ale poinformowała o tym że od stycznia pojawi się TVP Sport (ma m.in. I ligę) oraz nSport (ma Ligę Mistrzów).

Mimo wszystko życzyłbym sobie, aby wreszcie Vectra zrobiła coś z jakością sygnału. Może się mylę, ale kablówki w innych miastach powoli przechodzą na pełną cyfryzację. Vectra też by mogła. Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie się zastanowić nad własnym tunerem i rezygnacją z V.

secha:
Wg ich strony, można już zamawiać na Police pakiety telewizji cyfrowej. W tym programy HD. Jeszcze miesiąc temu było to niemożliwe. W pakiecie prezentuje się to całkiem okazale pod względem cenowym. Ciekawe jak będzie z jakością.

angie:
w Policach pakiety cyfrowe nie są jeszcze dostępne - moze pierwszy kwartał 2010 roku.

rbk:
Czy dzięki takiemu dekoderowi jaki proponują, będzie można rozdzielić sygnał na kilka telewizorów, ew. czy będzie można mieć więcej niż jeden dekoder jeżeli nie da się rozdzielić sygnału z jednego? Ktoś wie ?:-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej