Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: AmpioNet  (Przeczytany 75690 razy)

Offline Ona7718

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
AmpioNet
« Odpowiedź #120 dnia: Lutego 05, 2012, 17:59:25 »
Dziś też raz łączy raz nie - niestety szukam konkurencji bo tak nie możne być .
„Naczelną zasadą polityki finansowej mojego rządu będzie stopniowe obniżanie podatków" - Donald Tusk

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
AmpioNet
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwca 19, 2012, 12:55:38 »
Ampionet jeszcze działa? Bo na ich stronie ostatnie aktualności z 2010, o radiowym dostępie niczego znaleźć nie mogę, więc mam wątpliwości, czy maila pisać...
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

marek.kosecki

  • Gość
AmpioNet
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwca 19, 2012, 15:31:16 »
Uważam osobiście, że właściciel Ampio koncentruje się na bardzo dobrej jakości sieci niż na wypisywaniu aktualnych wiadomości na stronę. Telefon tam jest i można zadzwonić.
Chciałbym sobie Neo Fiber 40 założyć, ale doszedłem do wniosku, że w żadnej sieci nie będę tak miał, że zdarzy się jakiś bardzo rzadki problem, dzwoni i z mety problem rozwiązany - świątek piątek niedziela - a to jest raczej najważniejsze. Wolę mieć 10Mb/s z taką szybka i profesjonalną obsługą klienta niż:
1. Neo Fiber 40 - z ich dziadowskimi routerami
2. Vectrę - z dzwonieniem z byle problemem do Gdyni tylko w godzinach otwarcia.
3. Espol - z tragicznym poziomem obsługi klienta (widać światełko w zestawie z brakiem kompetencji jest niczym a jak się doda usługę TV to za darmo bym tego nie chciał:)
Tu reklamą jest jakość sieci i obsługi klienta niż wypasiona strona z aktualnościami - ten kto chce znaleźć dobry net nie będzie patrzył na bzdury na stronie tylko na opinie klientów i dzwoni do właściciela sieci.

Offline Agnes_1976

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
AmpioNet
« Odpowiedź #123 dnia: Grudnia 09, 2012, 17:43:34 »
Mam pytanie: mam dostęp do internetu ale widzę ikonkę na pasku o stanie, że cały czas mam pobieranie adresu sieciowego (zamiast: połączono z siecią) a siła sygnału jest znakomita. Czy ktoś mi może wytłumaczyć o co chodzi?
Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
AmpioNet
« Odpowiedź #124 dnia: Grudnia 09, 2012, 18:56:44 »
Jeśli internet działa, to tylko błąd systemu, który nie zmienił ikony. Czasem się zdarza.

Offline Agnes_1976

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
AmpioNet
« Odpowiedź #125 dnia: Grudnia 09, 2012, 19:01:45 »
Cytat: "cooker"
Jeśli internet działa, to tylko błąd systemu, który nie zmienił ikony. Czasem się zdarza.


Ale co z tym fantem zrobić?
Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
AmpioNet
« Odpowiedź #126 dnia: Grudnia 10, 2012, 18:03:50 »
Samo powinno się naprawić po restarcie. W skrajnym przypadku można ręcznie wyłączyć i włączyć połączenie sieciowe i tez powinno pomóc.

Offline VIRUS

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
AmpioNet
« Odpowiedź #127 dnia: Marca 23, 2013, 16:59:48 »
co to za grupy I i II na stronie ampio ktoś wie ??

Offline VIRUS

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
AmpioNet
« Odpowiedź #128 dnia: Października 25, 2013, 17:29:43 »
czy w ampio można włączyć publiczny adres IP i włączać,wyłączać wg potrzeby?

Offline cami159

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
AmpioNet
« Odpowiedź #129 dnia: Stycznia 06, 2014, 18:32:52 »
Właśnie też się zastanawiam o co chodzi z tymi grupami na stronie ampioNetu, coś ktoś wie?

Offline marek.poczopko

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
AmpioNet
« Odpowiedź #130 dnia: Stycznia 07, 2014, 08:08:11 »
Jeżeli jesteś na obszarze gdzie są lepsze urządzenia to masz większe prędkości, jeżeli jesteś gdzie urządzenia są nienadzwyczajne to jesteś w grupie z tymi mniejszymi prędkościami. Jak masz możliwość podłączenia się do espola to zrezygnuj z ampio - sam Krystian kiedyś powiedział mi, że ampio to dostawca kameralny a nie moloch i oni nie muszą mieć dużo klientów jak espol by działać, więc i tak nic na Tobie nie stracą.... i Ty nic nie stracisz będąc u nich...
Byłem zagorzałym kiedyś zwolennikiem ampio.... myślałem, że lepszego świata nie ma.... ale zaryzykowałem i przeszedłem do espola i wiem już, że światełko podłączone do bloku i lepszy sprzęt w rezultacie dają efekt lepszy niż to, że do ampio w każdej chwili możesz zadzonić i sprawa jest natychmiast załatwiona...  choć espolowy informatyk policki (ten wysoki szczurek w okularach) jest bezczelnym bufonem to i tak w końcu dochodzi do wniosku, że jednak u nich jest błąd i w efekcie za jakiś czas usterka jest poprawiona i nie wciskania kitu klientowi, że ma zainfekowany komputer i wirus wysyła akurat w godzinach wieczornych pakiety i dlatego download jest obniżony tylko w godzinach wieczornych....:)
„Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności”

Offline VIRUS

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: AmpioNet
« Odpowiedź #131 dnia: Maja 01, 2015, 22:31:14 »
:o

Offline szopik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: AmpioNet
« Odpowiedź #132 dnia: Maja 01, 2015, 22:57:35 »



lepszy...gorszy....lepsze urzadzenia....i te gorsze...kameralnie lub nie...kazdy ma prawo wybrac co mu sie podoba i u kogo chce...zawsze mozna zmienic...problem w tych czasach polega na tym ze chcemy maksimum....wszystkiego....a najlepiej taka predkosc na laczach jak NASA ;D ....mi moje radyjko styka

Offline VIRUS

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: AmpioNet
« Odpowiedź #133 dnia: Maja 01, 2015, 22:59:22 »
lepszy oby na stałe ;)

Offline szopik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: AmpioNet
« Odpowiedź #134 dnia: Maja 01, 2015, 23:00:37 »
 8) taa