Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?  (Przeczytany 53369 razy)

czuczi89

  • Gość
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #15 dnia: Października 06, 2009, 12:14:34 »
ozi, proszę nie uogólniaj, bo są lekarze, do których warto iść. Na pediatrii dr Jagielska i dr Frostowicz-Urban nie zasługują na twoje słowa... A jak ktoś się wypisze (wg twojej rady) to gdzie pójdzie?? do Mediki, gdzie jest dwóch pediatrów, to ciekawe będą kolejki...

zaski

  • Gość
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #16 dnia: Października 06, 2009, 12:15:45 »
skoro nie masz cukrzycy to po co ci paski?
Co do lekarzy, moja rodzina korzysta z dwóch w tej przychodni Rozwarska i Kika i z obu jesteśmy zadowoleni.

Ata

  • Gość
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #17 dnia: Października 06, 2009, 12:44:33 »
Cytat: "ozi"
Radzę wypisać się z "Siedleckiej" ,lada dzień sama to zrobię -trudności z rejestracją ,lekarze znają się tylko na katarze i niczym więcej;nie można doprosić się o skierowanie ; zapytać się o receptę na paski do glukometru jak się jeszcze nie ma cukrzycy ( a jest takie ryzyko) to szczyt bezczelności  :colors:  a że o "specjalistach" z przychodni nie wspomnę -badanie słuchu w pogiętych słuchawkach no i taki mały szczegół -drzwi od kabiny "dźwiękoszczelnej" się nie domykają .

JAKI CUDEM JA TAM JESZCZE JESTEM ZAPISANA -CHYBA Z LENISTWA  xD



Myśle,że posłuzyłeś sie zbyt dużym uogólnieniem...nie miałeś szczęśćia co do lekarzy na których trafiłeś ale nie wszyscy tak podchodzą do pacjenta.

Ja od dziecka (juz jakies26lat) jako lekarza rodzinnego mam Pania dr Witkowska-przyjmującą na Siedleckiej i mimo tego,że juz mieszkam w Szczecinie i na codzien jestm ubezpieczona w przychodzni prywatnej w Sz-nie w awaryjnych sytuacjach jade tylko do niej. Z njakąkolwiek dolegliwościa moge liczyc na poważne podejści Pani dr, na komplet badań, Polecam
Ta sama sytuacja jeżeli chodzi o moje dziecko, naszą pediatrą jest dr Zelek-Gryczka, ktorą moge polecic,jeżeli chodzi o dobór leków, badan, nawet polecenie lekarzy w sytuacjach kiedy szukalismy dobrych specjalistów.

czuczi89

  • Gość
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #18 dnia: Października 06, 2009, 14:42:34 »
Cytat: "Ata"
Ta sama sytuacja jeżeli chodzi o moje dziecko, naszą pediatrą jest dr Zelek-Gryczka, ktorą moge polecic,jeżeli chodzi o dobór leków, badan, nawet polecenie lekarzy w sytuacjach kiedy szukalismy dobrych specjalistów.


Jakiś żart?? Jesteś chyba jedyną osobą, która poleca tą kobietę...

Offline ozi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #19 dnia: Października 06, 2009, 15:42:16 »
No i jak tu nie uogólniać - ilu ludzi tyle opinii .Jedna osoba danego lekarza chwali ,druga krytykuje.
p.s. Zaski- Paski są po to aby ktoś kto jest w grupie wysokiego ryzyka ,mógł na bieżąco sam kontrolować sobie poziom cukru a nie latać  co miesiąc i żebrać o skierowanie na badanie trwające  30 sekund(oszczędność czasu-mojego i lekarza).No oczywiście mogę kupić je  w aptece bez recepty,ale po coś płacę ta składkę na ubezpieczenie zdrowotne.Lepiej kontrolować (czytaj-zapobiegać) -niż leczyć.

~~ja~~

  • Gość
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #20 dnia: Października 06, 2009, 18:42:54 »
Cytat: "ozi"
p.s. Zaski- Paski są po to aby ktoś kto jest w grupie wysokiego ryzyka ,mógł na bieżąco sam kontrolować sobie poziom cukru a nie latać  co miesiąc i żebrać o skierowanie na badanie trwające  30 sekund(oszczędność czasu-mojego i lekarza).No oczywiście mogę kupić je  w aptece bez recepty,ale po coś płacę ta składkę na ubezpieczenie zdrowotne.Lepiej kontrolować (czytaj-zapobiegać) -niż leczyć.

Racja, ale refundacja na paski jest wówczas, gdy ma się stwierdzoną cukrzyce. NFZ tylko wtedy refunduje paski. Lekarza dobra wola czy przepisze Ci paski na recepte, jeśli nie masz stwierdzonej cukrzycy. Owszem, lepiej zapobiegać niż leczyć, ale w tym wypadku comiesięczne badanie cukru w laboratorium jest wystarczajace.

KM

  • Gość
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #21 dnia: Października 06, 2009, 18:47:18 »
Dr Rozwarska - lekarz godna polecenia, miałam styczność z wieloma pediatrami, ale Dr Rozwarska przebija wszystkich. Świetny fachowiec. A do tego przesympatyczna kobieta.

Offline ozi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #22 dnia: Października 06, 2009, 20:54:52 »
Dziwne tylko ,że osoba w takiej samej sytuacji zdrowotnej w przychodni na ul.Chodkiewicza dostaje takie recepty -to właśnie ona mi podpowiedziała,żeby nie kupować ich za pełną odpłatnością a  comiesięczne kontrole w laboratorium -wybaczcie ale tak na logikę taniej  dla przychodni wychodzi jednak samodzielny pomiar.Chciałam tylko tym ułatwić pracę lekarzowi i przychodni ale  nie wyszło :lol:

Co do pediatrów to może faktycznie na Siedleckiej są najlepsi -trudno mi powiedzieć -dzieciak zapisany jest do doktor Jagielskiej-bardzo sympatyczna -ale na szczęście nasz kontakt jest bardzo sporadyczny (dziecko nie choruje)

zaski

  • Gość
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #23 dnia: Października 06, 2009, 22:46:30 »
to nie pisz gdzie dostajesz recepty bo zaraz ktoś kontrolę naśle. Fakt pozostaje faktem - NFZ nie opłaca profilaktyki tylko leczenie

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #24 dnia: Października 07, 2009, 10:48:43 »
Ja chodze do dr.Kiki-Bańkowskiej.Jestem zadowolony.
Na razie nie ma podpisu......

~~ja~~

  • Gość
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #25 dnia: Października 07, 2009, 16:56:47 »
Cytat: "zaski"
to nie pisz gdzie dostajesz recepty bo zaraz ktoś kontrolę naśle. Fakt pozostaje faktem - NFZ nie opłaca profilaktyki tylko leczenie


Dokladnie...

Offline ozi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #26 dnia: Października 07, 2009, 18:02:14 »
Jeżeli ktoś ma" czyste ręce" to nie boi się kontroli .

zaski

  • Gość
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #27 dnia: Października 07, 2009, 21:07:47 »
zapytaj lekarza czy się nie boi takiej kontroli a potem mu ją wyślij a się przekonacie czy NFZ rozdaje paski...

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #28 dnia: Października 09, 2009, 09:58:49 »
Ja należę od wielu lat do dr Zelek- Gryczki i powiem, że jest ona bardzo miła, dobrze się z nią rozmawia, nie ma problemu ze skierowaniami do specjalistów. Jednak mam wątpliwości co do kompetencji Pani doktor- mój syn za każdym razem ma zapalenie krtani i to Pani dr. stwierdza nawet bez badania. Sama nie wiem, co sądzić... Niedawno mój synek dostał silną gorączkę, był słaby. Poszłam z nim do dr Zelek i bardzo szybko stwierdziła szkarlatynę, gdzie był sam początek choroby. Okazało się, że miala rację. Dzięki tak szybkiej diagnozie wiedziałam na co zwracać uwagę i podjąć szybkie leczenie.
Wiem, że Pani Frostowicz jest bardzo dobrym lekarzem.
Pani dr Zelek- Gryczka czasami ma zły humor, jest zniecierpliwiona, co daje się odczuć i nie jest to miłe. Ale w sumie to tylko człowiek, który ma swoje problemy...  :roll:
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

marcin

  • Gość
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 23, 2009, 17:33:36 »
dr. Marciniak albo dr. Kasperska. A. Frostowicz-Urban ok, ale przesadza z produktami homeopatycznymi(NIE lekami)....

[ Dodano: 2009-11-23, 17:34 ]
Cytuj (zaznaczone)
Dr Rozwarska - lekarz godna polecenia, miałam styczność z wieloma pediatrami, ale Dr Rozwarska przebija wszystkich. Świetny fachowiec. A do tego przesympatyczna kobieta.

A nie zgodzę się.... Nie mogę napisać dlaczego. Ale nie polecam. Szczerze.

[ Dodano: 2009-11-23, 17:38 ]
Cytat: "ozi"
Zaski- Paski są po to aby ktoś kto jest w grupie wysokiego ryzyka ,mógł na bieżąco sam kontrolować sobie poziom cukru a nie latać co miesiąc i żebrać o skierowanie na badanie trwające 30 sekund(oszczędność czasu-mojego i lekarza).No oczywiście mogę kupić je w aptece bez recepty,ale po coś płacę ta składkę na ubezpieczenie zdrowotne.Lepiej kontrolować (czytaj-zapobiegać) -niż leczyć.

Panie ozi. Paski na refundację muszą mieć uzasadnienie. Wpisanie przez lekarza litery "P" w uprawnieniach wiąże się z tym że jesteś chory przewlekle a nie jesteś w grupie ryzyka.

[ Dodano: 2009-11-23, 17:38 ]
paski kup pełnopłatnie. cena ok 50zł za 50szt i możesz kontrolować poziom cukru do woli :smile:

[ Dodano: 2009-11-23, 17:40 ]
Cytat: "~~ja~~"
Lekarza dobra wola czy przepisze Ci paski na recepte

skończy się dobra wola po kontroli z NFZ