Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza  (Przeczytany 195722 razy)

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #360 dnia: Października 25, 2009, 23:28:12 »
Jesteś, przecież liczy się skutek. Skoro głosujesz na Diakuna - mniejsza o powody. Ważne, że właściwie głosujesz.

Gminka

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #361 dnia: Października 26, 2009, 00:00:41 »
Cieszę się, że mogłam Ci choć tak pomóc. Tutaj jednak moje kompetencje się kończą.
Życzę zdrowia.

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #362 dnia: Października 26, 2009, 00:07:13 »
Powodzenia i pewnie: dobranoc!

bolek.1920

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #363 dnia: Października 26, 2009, 08:53:31 »
Panie Yak
Nie dziwi mnie fakt ze za wszelka cene probuje Pan bronic swojego miejsca pracy .
Dziwi mnie natomiast ze Pan, dziennikarz, osoba wierzaca (od lat zwiazana z kosciolem
 w roznej konfiguracji)  probuje  bronic grupy osob zamieszanych w szereg przekretow
 na mieniu gminnym. Pan z racji wykonywanego zawodu wie wiecej niz przecietny
obywatel polic i jezeli ma Pan godnosc osobista to albo niech Pan zacznie pisac tak jak
w rzeczywistosci jest albo niech Pan zamilknie.

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #364 dnia: Października 26, 2009, 09:01:17 »
Cytat: "bolek.1920"
Dziwi mnie natomiast ze Pan, dziennikarz, osoba wierzaca (od lat zwiazana z kosciolem w roznej konfiguracji) probuje bronic grupy osob zamieszanych w szereg przekretow na mieniu gminnym.


Czy te osoby mają wyroki? Czy te osoby mają postawione zarzuty? Jeżeli nie, to propozycja. Złożyć zawiadomienie do prokuratury. W przeciwnym wypadku samemu można za takie oskarżenia zostać pociągniętym do odpowiedzialności.

PS. Sam głosowałem na Diakuna i nadal bedę. Po prostu widze, że miasto pod jego "panowaniem" ma się nieźle. I nie widze powodu by coś zmieniać. Oczywiście nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej. Ale nie ma co zwracać na mnie uwagi bo jestem ignorantem i nieświadomym "przekrętów" głupcem.

jezat

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #365 dnia: Października 26, 2009, 21:42:43 »
Cytuj (zaznaczone)
Cytat: yak
A teraz lekcja matematyki. A raczej statystyki.
W Polickiem średnio głosuje 12-13 tys. osób z 20 tys. uprawnionych. Niech będzie 13 tysięcy. Ile osób na pewno nie akceptuje W. Diakuna wg wskaźnika z forum? 520

Forum nie jest jednak reprezentatywne dla całej społeczności gminy, bo większość ludzi starszych nie korzysta z internetu. Zatem wskaźnik 4% można spokojnie zmniejszyć o połowę. Do 2% Ile osób (po tej korekcie) na pewno nie będzie głosować na W. Diakuna?
2% z 13 tys. = 260 osób.

Ile głosów pozostanie do zagospodarowania? 12 740
Głosuje się metodą większościową: 50% +1. Ile to jest z tych 12 740 tys.? 6371 głosów.

Proszę wskazać osoby - kandydatów na przyszłego burmistrza, które są tak popularne, że zdobędą (nawet pospołu) tyle głosów, aby zagrozić W. Diakunowi.

Ciekawe zestawienie które powinno wszelkiej maści oponentów Diakuna zmusić do myślenia.Jednak okazuje się ,że wśród nich przeważa wiara w cuda albo pisowskie czarne teczki.Do tej lekcji matematyki należy jeszcze dodać wpływ kleru,czyli ambony na zachowania w dniu wyborów.Przeciwnikom Diakuna  pozostało tylko obrzucanie go błotem
z wykorzystaniem wątpliwej jakości zarzutów,co tylko pogarsza ich szanse.

[ Dodano: 2009-10-27, 17:52 ]
Cytat: jezat
Cytuj (zaznaczone)
Cytat: "yak"
A teraz lekcja matematyki. A raczej statystyki.
W Polickiem średnio głosuje 12-13 tys. osób z 20 tys. uprawnionych. Niech będzie 13 tysięcy. Ile osób na pewno nie akceptuje W. Diakuna wg wskaźnika z forum? 520

Forum nie jest jednak reprezentatywne dla całej społeczności gminy, bo większość ludzi starszych nie korzysta z internetu. Zatem wskaźnik 4% można spokojnie zmniejszyć o połowę. Do 2% Ile osób (po tej korekcie) na pewno nie będzie głosować na W. Diakuna?
2% z 13 tys. = 260 osób.

Ile głosów pozostanie do zagospodarowania? 12 740
Głosuje się metodą większościową: 50% +1. Ile to jest z tych 12 740 tys.? 6371 głosów.

Proszę wskazać osoby - kandydatów na przyszłego burmistrza, które są tak popularne, że zdobędą (nawet pospołu) tyle głosów, aby zagrozić W. Diakunowi.

Ciekawe zestawienie które powinno wszelkiej maści oponentów Diakuna zmusić do myślenia.Jednak okazuje się ,że wśród nich przeważa wiara w cuda albo pisowskie czarne teczki.Do tej lekcji matematyki należy jeszcze dodać wpływ kleru,czyli ambony na zachowania w dniu wyborów.Przeciwnikom Diakuna  pozostało tylko obrzucanie go błotem
z wykorzystaniem wątpliwej jakości zarzutów,co tylko pogarsza ich szanse.

Wszystkich którzy nie wierzą,że świeckość państwa jest kpiną a kler decyduje o personaliach, zachęcam do obejrzenia aktualności z 19.10.2009. Czułe spojrzenia uwidocznione na zdjęciach z okazji poświęcenia insygniów władzy - w państwie świeckim -
nie pozostawiają żadnych wątpliwości kto tu jest dla kogo.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #366 dnia: Października 28, 2009, 22:45:41 »
Cytat: jezat
Cytat:
Cytat: "yak"
A teraz lekcja matematyki. A raczej statystyki.
W Polickiem średnio głosuje 12-13 tys. osób z 20 tys. uprawnionych. Niech będzie 13 tysięcy. Ile osób na pewno nie akceptuje W. Diakuna wg wskaźnika z forum? 520

Forum nie jest jednak reprezentatywne dla całej społeczności gminy, bo większość ludzi starszych nie korzysta z internetu. Zatem wskaźnik 4% można spokojnie zmniejszyć o połowę. Do 2% Ile osób (po tej korekcie) na pewno nie będzie głosować na W. Diakuna?
2% z 13 tys. = 260 osób.

Ile głosów pozostanie do zagospodarowania? 12 740
Głosuje się metodą większościową: 50% +1. Ile to jest z tych 12 740 tys.? 6371 głosów.

Proszę wskazać osoby - kandydatów na przyszłego burmistrza, które są tak popularne, że zdobędą (nawet pospołu) tyle głosów, aby zagrozić W. Diakunowi.

Ciekawe zestawienie które powinno wszelkiej maści oponentów Diakuna zmusić do myślenia


Chyba trochę z przekory, albo bardziej hołdując naukowemu podejściu muszę stwierdzić, iż ktoś kiedyś powiedział:

Jest kłamstwo... wielkie kłamstwo i ... statystyka.

Stwierdzenie powyższe wynika z faktu, iż zarówno danymi statystycznymi, jak również metodologią można w pewnym zakresie manipulować, co też uczynił Pan Yak.
Drogi Panie Yaku- metodologicznie zacząć Pan powinien od doboru minimalnej próby do badania. Wzór moge podać Panu przez prw, jak również pomogę odczytać Panu wartości dystrybuanty rozkładu normalnego dla założonego współczynnika istotności. Obliczenie tej wartości pozwoli odpowiedzieć, czy w ogóle próba, tj. liczba wypowiadających się na forum jest reprezentatywna dla populacji czy nie. Jeśli jest, to następnym etapem jest estymacja wskaźnika struktury, która odpowiem Panu, jak z naukowego punktu widzenia podział sympatyków oraz oponentów Pana Diakuna z forum przedkłada się na całą populację uprawnionych do głosowania. W tych obliczeniach również zgłaszam chęć pomocy.
PS. Nie jestem malkontentem. Ot, może odrobinę dla żartu przetoczyłem tą wypowiedź:), aczkolwiek zapewniam, że rzetelność naukowa została zachowana.

ela

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #367 dnia: Października 28, 2009, 23:05:09 »
Cytat: "MrW"


Jest kłamstwo... wielkie kłamstwo i ... statystyka.



jest też "prawda, cała prawda i g... prawda" :) mam wrażenie, że najwyższa pora zamknąć temat wygranej obecnego burmistrza w następnych wyborach. Pewnym można być tylko jednego: że niczego nie można być pewnym. Zwłaszcza, co dotyczy rzeczy przyszłych...

Gminka

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #368 dnia: Października 30, 2009, 11:09:05 »
Cytat: "yak"
[ciach!]

Niektórzy są bardzo wyjątkowo traktowani przez Moderatorów.
Są równi i równiejsi.
Przestało mnie to już w zasadzie dziwić.
Powodzenia.

Do czegoś jest tu na forum funkcja "zgłoś post" - i nie jest to wcale ozdoba... Pozdrawiam - Kuba

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #369 dnia: Października 30, 2009, 21:04:29 »
Witaj Kuba! Dopiero wróciłem z roboty, stąd opóźnienie w odpowiedzi. Jeśli skreślasz moje posty, a równocześnie posty prowokatora - dla mnie problemu nie ma. Tak zrobiłeś i tym razem, zatem OK. A Gminka mogłaby patrzeć szerzej, nie tylko na moje wypowiedzi. Ja już dawno raz na zawsze zapowiedziałem: nie zaczepisz - nie zaatakuję. Nigdy nie atakuję pierwszy "Ad personam". Mogę brać udział w polemice merytorycznej, stać mnie na nią, nie zwykłem atakować osób, jako takich. Niestety to są głównie moje reguły. Bywam często atakowany personalnie, proszę się nie dziwić, że odpowiadam. A to akurat umiem.

Offline Ja

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #370 dnia: Listopada 01, 2009, 08:34:51 »
Tak sobie myślę, że yak byłby całkiem niezłym kandydatem na burmistrza. Zna się na wielu rzeczach, potrafi dogadać się od lewa do prawa jednocześnie twardo broniąc swojego stanowiska, wygadany, bogaty życiorys, przyzwoity wiek - czegóż nam więcej trzeba?

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #371 dnia: Listopada 01, 2009, 14:45:32 »
Cytat: "Ja"
Tak sobie myślę, że yak byłby całkiem niezłym kandydatem na burmistrza.
Twoja błyskotliwość jest porażająca. :rotfl:

Gminka

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #372 dnia: Listopada 02, 2009, 13:56:52 »
Cytat: "yak"
nie zaczepisz - nie zaatakuję

Yak, przecież Ty zostałeś po prostu sprowokowany. Powinieneś to wiedzieć jako znawca. Zareagowałeś w najgorszy z możliwych sposobów. A może to był Twój eksperyment z zakresu socjologii i psychologii społecznej ?
Dałeś się podejść jak dzieciak.
Dopisz się do swojej listy osób łatwych do manipulowania.
Powodzenia.

dawahey

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #373 dnia: Listopada 16, 2009, 17:28:09 »
No chyba TW "Jan" już Policami zarzadzał nie będzie?

kornik

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #374 dnia: Listopada 16, 2009, 19:21:22 »
Witam towarzystwo na forum,
jak myślicie kogo Kardziejonek wystawi na burmistrza? :batman: