Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Trzebież] Nowa strona Trzebieży!  (Przeczytany 10224 razy)

Igorsky

  • Gość
[Trzebież] Nowa strona Trzebieży!
« dnia: Sierpnia 07, 2009, 22:29:14 »
http://trzebiez.org

Zapraszam na nowo utworzoną stronę Trzebieży :)
Strona nie jest jeszcze ukończona w 100% ale można znaleźć na niej sporo informacji.
M.in. na temat noclegów, restauracji itp.

yak

  • Gość
[Trzebież] Nowa strona Trzebieży!
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 07, 2009, 23:21:28 »
Zacny Panie Kolego!
Inicjatywę należy pochwalić, od przybytku (bo stron o Trzebieży jest parę) głowa nie boli. Ale... Zawsze jest "ale". Na tej stronie dotyczy dwóch kwestii.
Pierwsza to zagadnienie praw autorskich. Ten ładniutki plam Trzebieży JEST własnością Urzędu Gminy Police. Wykupił go Pan? Podobna uwaga dotyczy tekstów - pisze Pan o historii i o kościele żywcem przekopiowując fragmenty z Wikipedii i innych witryn. A gdzie odsyłacze do autorów?
Druga sprawa to informacje. Pubów i bistr jest w Trzebieży więcej, niż Pan podaje, zgubił Pan trzy, dość znane. Tak samo niekompletna, czy nawet niekompetentna jest informacja o zabytkach. Jest ich ok. 10 więcej niż wymienione przez Pana. Coś z tymi felerami trzeba zrobić. Najprościej - poprawić.

Igorsky

  • Gość
[Trzebież] Nowa strona Trzebieży!
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 08, 2009, 00:14:48 »
Od tego jest kontakt mailowy. Nie jestem autorem strony, ja tylko reklamuję :)
Pozdrawiam serdecznie!

yak

  • Gość
[Trzebież] Nowa strona Trzebieży!
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 08, 2009, 00:23:06 »
I ja pozdrawiam, ale się nie zgadzam. To nie jest forum handlowe, ale społeczne. Zatem jeśli Pan coś ukradkiem reklamuje - odbiorcy sądzą, że mają do czynienia z koleżeńską propozycją poddaną ocenie. Tak i ja sądziłem, zatem oceniłem. Jawnie i bez złośliwości, tak, jak to widzę. Tymczasem okazuje się, że Pan jakby pomylił fora. I właściwie to w opisanej sytuacji moderator powinien Panu ten post zablokować. Bo Pan reklamuje cudzą, prawdopodobnie komercyjną stronę. A takie rzeczy to się uzgadnia z moderatorem. Pozdrowienia raz jeszcze.

Igorsky

  • Gość
[Trzebież] Nowa strona Trzebieży!
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 08, 2009, 00:33:20 »
Cytat: "yak"
To nie jest forum handlowe, ale społeczne.

Przedstawiam tylko nową stronę internetową miejscowości w naszej gminie. Jeżeli ktokolwiek ma z tego korzyści majątkowe to tylko gmina/miejscowość, a już na pewno nie ja. Robię to w imieniu kolegi. Oczywiście wszystkie uwagi i opinie są mile widziane, ale to już nie do mnie tylko do autora strony. Kontakt jest podany na stronie głównej. Jak już zaznaczyłem jeszcze nie jest ukończona i nanoszone będą poprawki.
Cytat: "yak"
w opisanej sytuacji moderator powinien Panu ten post zablokować.

Jeżeli w jakiś sposób zaszkodziłem forum to przepraszam. Można temat zablokować, dać mi ostrzeżenie i co tam jeszcze, tylko ja nie widzę żadnego problemu.
Cytat: "yak"
Tymczasem okazuje się, że Pan jakby pomylił fora.

Nie rozumiem tego. Strona dotyczy miejscowości w naszej gminie, więc chyba na dobre forum trafiłem...

Pozdrawiam!

yak

  • Gość
[Trzebież] Nowa strona Trzebieży!
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 08, 2009, 00:45:01 »
Nie bardzo jest sens się spierać, ale proszę spojrzeć od strony czytającego. Informację wnosi Pan, nie sygnalizując, że mowa o stronie kolegi. Zatem nie ma powodu korzystać z kontaktu na stronie, bo istnieje domniemanie, że Pan, będący na forum, jest jej autorem. To po pierwsze. Po drugie - jak coś się stawia w świetle opinii publicznej (forum) no to sygnalizuje się, że chce się daną inicjatywę publicznie omawiać. Pożytku ze strony zbudowanej w oparciu o podwędzone materiały miasto i gmina mieć nie będzie. Co więcej, zapewne upomni się o swoje. Dlaczego wskazania braków mamy przekazywać Pana koledze w skrytości? Nie wiem. Pan tu rozpoczął promocję, Pan przekaże uwagi. Ukłony etc.

lkonkel

  • Gość
[Trzebież] Nowa strona Trzebieży!
« Odpowiedź #6 dnia: Września 22, 2009, 21:39:24 »
Super szata graficzne, bez porównania ze starą stroną. Warto by było tylko rozważyć zmianę tytułu na bardziej adekwatny <title>Welcome to the Frontpage</title>
, poza tym super, oby była tylko na bierząco aktualizowana.