Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Cztery nowe boiska jeszcze w tym roku  (Przeczytany 11903 razy)

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
[Police] Cztery nowe boiska jeszcze w tym roku
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 22, 2009, 21:22:32 »
Najmądrzejszy z wszystkich,wszystkowiedzący Jurgensonie nie jest tak źle z policka młodzieżą skoro jak piszesz są powywieszani w gablotach najlepszych szkół i uczelni w kraju.Ja zaś twierdzę że nigdy za wiele boisk do piłki nożnej i temu podobnych obiektów a utwierdza mnie w tym obserwacja,jakim zainteresowaniem młodzieży się cieszą.A co do Twoich wypowiedzi to brzydzi mnie ich monotematyczność . W każdym temacie wylewasz hektolitry żółci na urzędników gminnych.Człowieku odrobina optymizmu i serdeczności nikomu jeszcze nie zaszkodziła. Wszystkiego dobrego  dla Ciebie  :rotfl:

jurgenson

  • Gość
[Police] Cztery nowe boiska jeszcze w tym roku
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 23, 2009, 07:16:59 »
Cytat: "Samson"
A co do Twoich wypowiedzi to brzydzi mnie ich monotematyczność . W każdym temacie wylewasz hektolitry żółci na urzędników gminnych.


Zapewniam Ciebie, że wylewanie żółci, na nie których Urzędników to dla nich nic nieznaczące słowa - po nich wszystko spływa.
A monotematyczność występuje, dlatego że właśnie, co jakiś czas słychać o coraz to genialniejszych pomysłach na wyrwanie kasy Gminnej,przy próbie jeszcze uzyskania aprobaty społecznej.
A wiec dobiera się do tematu paru klakierów takich jak Ty i rozszerza informacje -jak to nie jest potrzebne jeszcze parę stadionów, albo trawników z kwiatkami.
Cytat: "Samson"
Człowieku odrobina optymizmu i serdeczności nikomu jeszcze nie zaszkodziła.

Jaki optymizm? po czym?
Tą samą metodą rozłożone zostały Zakłady Chemiczne i rozkłada się Gminę.
Chyba, że mam optymistycznie spojrzeć, jak co niektórzy obrastają w dobra materialne stają się z bogatych już ludzi jeszcze bogatsi, a jak wybudują jeszcze parę nietrafionych inwestycji -to będą super bogaci,to to jest faktycznie powód do optymizmu.To faktycznie trzeba im przyznać umieją zrobić, tak namieszać, co niektórym w głowach żeby uzyskać aprobatę na parę boisk to naprawdę sztuka.
To może już jakiś średnich wymiarów plac estradowy dla spędzania kulturalnie przez dorosłych czasu.
Jest naprawdę sporo innych potrzeb a żeby Police ucywilizować, chociaż w jakiejś części - nie,nie wolno! - Ludźmi niemyślacymi lepiej się steruje.
Szkoda gadać.pozdrawiam

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
[Police] Cztery nowe boiska jeszcze w tym roku
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 23, 2009, 09:39:50 »
Jurgenson nie mamy o czym gadać bo Ty w moich postach widzisz to co chcesz widzieć :crazy:  to znak że nie nadajesz sie do normalnej rozmowy. Bez odbioru.