Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Dobry salon fryzjerski  (Przeczytany 87370 razy)

Offline Victory

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #75 dnia: Stycznia 27, 2012, 11:33:14 »
Cytat: "pazurkowa90"
Hej dziewczyny , chcialabym wrocic do swojego naturalnego koloru jakim jest rudy , wiadomo do idealnego nie wroce ze wzgledu na to ze od dobrych 4 lat farbuje je na CZARNO , mozecie mi polecic jakies dobre niedrogie studio gdzie mi ladnie sciagna niedrogo kolorek , mam wlosy do pasa nie chce ich potem scinac , no grube po moich farbowaniach i prostowaniach tez nie sa a zalezy mi zebym miala je wszystkie :)



Pazurkowa ciężko będzie tak od razu "zejść" z czarnego koloru na jaśniejszy.
Ja też farbuję włosy na czarny kolor i ostatnio fryzjerka mi powiedziała, że jedynym rozwiązaniem "pozbycia" się czarnego koloru są pasemka, które trzeba będzie co jakiś czas robić i zwiększać ich obszar tak, żeby po kilku wizytach u fryzjera mieć czarny kolor z głowy.

Mietka

  • Gość
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #76 dnia: Lutego 11, 2012, 14:34:47 »
Z czrnego zeszlam od razu na braz. Wcale nie trzeba robic tego pasemkami. :)

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #77 dnia: Marca 16, 2012, 06:34:35 »
witam , mam takie pytanie , szukam dobrego salonu , chodzi mi o pocieniowanie wlosow ale tak juz na maxa mocno na calej dlugosci, szukam fryzjerki ktora zrobi mi to porzadnie , mam dlugie wlosy zapuszczam juz ponad 5 lat  , nie chce ich skracac, chce dlugosc wlosow zachowac ale zeby wygladaly na troszke ciekawsze:) , nie scinam wlosow czesto ale jak bylam kiedys u pani to pocieniowala mi tak ze nic nie bylo widac, jedynie dlugosc wlosow o polowe mniej mialam;/

chodzi mi o pania , ktora nie "opitoli " mi wlosow tylko dlatego ze mam dlugie albo nie machnie nozyczkami 3 razy i nie zaplace za to sporej gotowki , ale zrobi z nimi cos fajnego  :) mozecie kogos polecic?:)

Offline pola

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #78 dnia: Marca 16, 2012, 10:34:57 »
Cytat: "pazurkowa90"
witam , mam takie pytanie , szukam dobrego salonu , chodzi mi o pocieniowanie wlosow ale tak juz na maxa mocno na calej dlugosci, szukam fryzjerki ktora zrobi mi to porzadnie , mam dlugie wlosy zapuszczam juz ponad 5 lat  , nie chce ich skracac, chce dlugosc wlosow zachowac ale zeby wygladaly na troszke ciekawsze:) , nie scinam wlosow czesto ale jak bylam kiedys u pani to pocieniowala mi tak ze nic nie bylo widac, jedynie dlugosc wlosow o polowe mniej mialam;/

chodzi mi o pania , ktora nie "opitoli " mi wlosow tylko dlatego ze mam dlugie albo nie machnie nozyczkami 3 razy i nie zaplace za to sporej gotowki , ale zrobi z nimi cos fajnego  :) mozecie kogos polecic?:)


Może Ania Czarnecka? Pracuje w salonie koło ronda (tego na Piłsudskiego).

A ja mam pytanie: czy ktoś robił w Policach dekoloryzację? Z jakim efektem?

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #79 dnia: Marca 16, 2012, 22:02:03 »
Cytat: "pola"

A ja mam pytanie: czy ktoś robił w Policach dekoloryzację? Z jakim efektem?


jeju wyzej pisalam o tym , tez bym chciala:)

Offline pola

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #80 dnia: Marca 17, 2012, 10:30:03 »
Cytat: "pazurkowa90"
Cytat: "pola"

A ja mam pytanie: czy ktoś robił w Policach dekoloryzację? Z jakim efektem?


jeju wyzej pisalam o tym , tez bym chciala:)


Fakt- ślepa jestem ;)
Jak się zdecydujesz- to daj znać. Ja pytałam jedną fryzjerkę ale ona stwierdziła że się nie podejmie tego. Kolor po dekoloryzacji włosów bardzo szybko schodzi. Trzeba farbować włosy nawet co 3 tygodnie. Poza tym wiadomo- osłabione, łamliwe, wypadają.
Jest też możliwość dekoloryzacji w domu, ale to chyba jest ekstremalne rozwiązanie :D

CichyJoe

  • Gość
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 01, 2012, 14:01:48 »
Witam, czy ktoś z was wie może gdzie teraz przyjmuje pani Agnieszka (z salonu Aga na starych Policach)? Od długiego czasu ma zamknięty zakład, a jest jedyną fryzjerką której ufam.
Ewentualnie, czy ktoś z was zna w Policach dobrego fryzjera męskiego, który potrafi zrozumieć co mówi do niego klient? (odpada fryzjer ze spółdzielni odra na piaskowej [ciach]).

Z góry dzięki za odpowiedź.

Przeczytaj dokładnie regulamin Forum. Pozdrawiam - Kuba

Offline Sweeti Belle

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwca 03, 2012, 15:37:02 »
Cytat: "CichyJoe"
Witam, czy ktoś z was wie może gdzie teraz przyjmuje pani Agnieszka (z salonu Aga na starych Policach)? Od długiego czasu ma zamknięty zakład, a jest jedyną fryzjerką której ufam.
Ewentualnie, czy ktoś z was zna w Policach dobrego fryzjera męskiego, który potrafi zrozumieć co mówi do niego klient? (odpada fryzjer ze spółdzielni odra na piaskowej [ciach]).

Z góry dzięki za odpowiedź.

Przeczytaj dokładnie regulamin Forum. Pozdrawiam - Kuba
Podobno w geant na parterze,w jakimś salonie...

Mietka

  • Gość
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #83 dnia: Października 24, 2012, 08:13:58 »
Szukam salonu w którym zrobią mi ładnie ombre. Macie może jakieś godne polecenia fryzjerki w tym temacie? Będę bardzo wdzięczna :)

Offline casso

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
    • http://www.wirtuasy.pl
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #84 dnia: Listopada 16, 2012, 10:25:26 »
odswiezam watek

poszukiwany dobry fryzjer meski; jak ktos wczesniej napisal, taki, ktory zrozumie co sie do niej/niego mowi :)

ze swojej strony moge odradzic salon przy Bankowej, miedzy cukiernia a bankiem chyba PKO (parterowy budynek w głąb bloków)

obcinala mnie jakas gowniara, chyba swiezo po szkole i z kazdej strony krzywo

Offline Godzik

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 217
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #85 dnia: Listopada 16, 2012, 10:33:33 »
Cytat: "casso"
poszukiwany dobry fryzjer meski

Salon "Grażyna" na Wróblewskiego. Jest tam kilka fryzjerek, niektóre bardzo wysoko nosy noszą, ale pytać o p. Małgosię, kobietę z doświadczeniem i odpowiednim podejściem do klienta.
Godzik



"Masz styl i masz klasę, zostań moim przydupasem." - Stephen King

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #86 dnia: Listopada 16, 2012, 13:17:03 »
Panie orientujecie sie gdzie dostane wlosy clip - in w POlicach ? czy w ogole jest sklep ktory posiada takie doczepki ?

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #87 dnia: Listopada 18, 2012, 16:08:15 »
pazurkowa90, ja ostatnio byłem w Prestige w nowych blokach po hotelach , widzialem u nich pełno "głów" z róznymi doczepianymi włosami i pierdułkami , ale ja jestem facetem i nie wiem czy o to ci chodziło .Salonik mały przytulny i fajne panienki ,szybko zwięźle i na temat , mieści sie tak miedzy tymi budynkami nowymi , obok jest jakiś fotograf z tego co pamiętam.

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #88 dnia: Listopada 18, 2012, 23:29:47 »
Cytuj (zaznaczone)

pazurkowa90, ja ostatnio byłem w Prestige w nowych blokach po hotelach , widzialem u nich pełno "głów" z róznymi doczepianymi włosami i pierdułkami , ale ja jestem facetem i nie wiem czy o to ci chodziło .Salonik mały przytulny i fajne panienki ,szybko zwięźle i na temat , mieści sie tak miedzy tymi budynkami nowymi , obok jest jakiś fotograf z tego co pamiętam.


orientuje sie o jakim salonie mowisz :) nie wiem czy mowisz o perukach czy doczepkach czy moze o pasemkach ale dzieki za wiadomosc na pewno  zajrze i sprawdze :)

donn-a

  • Gość
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #89 dnia: Listopada 25, 2012, 15:14:18 »
Drogie Panie.Czy wiecie gdzie przeniosła się Pani Helenka z zakładu fryzjerskiego EDEN z ul.Bankowej  znad jubilera. Pani ta fenomenalnie strzygła i układała włosy.Ponoć przeniosła się do innego zakładu ale nie wiem gdzie?