Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie wesele w Policach?  (Przeczytany 75400 razy)

Offline Ania*

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwca 21, 2013, 15:12:15 »
Rok temu na moim weselu goście pili żubrówkę białą i bardzo sobie chwalili :) także polecam.
Kupowaliśmy w Makro bo akurat mieli fajną promocję :) inne alkohole do drinków kupowaliśmy w hurtowni na Przecławiu dokładnie nie pamiętam nazwy.

Offline daisy123

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Wesele w brzozkach czy na działkach pomocy!!!
« Odpowiedź #121 dnia: Sierpnia 13, 2013, 20:36:30 »
Witam ponawiam temat w sprawie gdzie najlepiej wykonac wesele czy ktos z Was robil w tym roku wesele w Brzozkach jak tam  z kosztami  czy da rade sie dogadac.Czy moze oplaca sie wesele na dzialkach w Jasienicy jak z organizacja bo wydaje mi sie ze ciezko to wszystko ogarnac i gdzie wtedy polozyc gosci po weselu szykujemy sie za rok i chcemy wiedziec gdzie dobrze,najlepiej z noclegami jest w Brzozkach ale slyszalam ze tanio mozna zrobic na dzialkach pomocy prosze !!!!!
p.s prosze o nierozpisywanie jesli nie ma to nic do tematu .

Offline Agnes_1976

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #122 dnia: Sierpnia 13, 2013, 21:12:41 »
Oj Daisy Daisy, aż mi się chce napisać coś nie na temat, jak czytam taką polszczyznę...
Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #123 dnia: Września 09, 2013, 22:42:31 »
Jeśli szukacie dobrego miejsca na wesele to polecam Lila Park w Kościnie (Dołuje). Jedzenie pyszne (właściciele robią sami wędliny itp.), jedzenia opór, obsługa świetna. Właściciele bardzo mili i życzliwi, łatwo się dogadać. Organizacyjnie - mistrzostwo, jako pan młody o nic nie musiałem się martwić. Bardzo dobre wrażenie robi sala bankietowa, a jeszcze większe pokój nowożeńców  :rotfl:

A jakby ktoś szukał dobrego zespołu, to polecam Bosto Band, są świetni!
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline Marta*

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #124 dnia: Września 24, 2013, 15:01:54 »
Witam,
mam takie pytanie odnośnie Rancza Panderosy, czy ktoś z Was robił tam wesele bądź był gościem ??
Chciałabym się dowiedzieć jakie jest tam jedzenie, obsługa, noclegi (warunki).
Bardzo prosze o jakiekolwiek info w tej sprawie.
Marta*

Offline policzanka89

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #125 dnia: Stycznia 11, 2014, 15:23:18 »
Witam! Mam ogromny problem, bo mam 1,5 miesiąca na organizację wesela :) Może pomożecie? Przekopałam już cały ten wątek, ale może wypowiedzą się osoby, które były na weselu w Mirage (Bajka), zajaz Mini Max w Bartoszewie, Stołówce w Białej, czy w Brzózkach. Robimy wesele na ok 60 osób. Może polecicie również jakiś zespół? Jaki jest w ogóle koszt wynajęcia zespołu bądź dj? Ile wy płaciliście za osobę, w tych lokalach, i czy jest problem, jeśli chce się zorganizować własny alkohol. Pierwszy raz biorę ślub :P i nie mam zielonego pojęcia o organizacji! Z góry dzięki za pomoc :)
Pomagaj-jeśli możesz

Offline azi221

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #126 dnia: Stycznia 11, 2014, 16:21:50 »
Cytat: "policzanka89"
Witam! Mam ogromny problem, bo mam 1,5 miesiąca na organizację wesela :) Może pomożecie? Przekopałam już cały ten wątek, ale może wypowiedzą się osoby, które były na weselu w Mirage (Bajka), zajaz Mini Max w Bartoszewie, Stołówce w Białej, czy w Brzózkach. Robimy wesele na ok 60 osób. Może polecicie również jakiś zespół? Jaki jest w ogóle koszt wynajęcia zespołu bądź dj? Ile wy płaciliście za osobę, w tych lokalach, i czy jest problem, jeśli chce się zorganizować własny alkohol. Pierwszy raz biorę ślub :P i nie mam zielonego pojęcia o organizacji! Z góry dzięki za pomoc :)


Polecam sprawdzony zespół oraz kamerzyste:

Zespół ERA BAND

Kamerzysta MATIMARSTUDIO

Pozdrawiam ekipy ;-)

Offline policzanka89

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #127 dnia: Stycznia 12, 2014, 19:59:00 »
A jakim autem jechaliście do ślubu? Znacie jakieś wypożyczalnie, bądź osoby prywatne, które wynajmują auta na ślub w Policach?
Pomagaj-jeśli możesz

Offline policzanka89

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #128 dnia: Stycznia 21, 2014, 10:39:19 »
A co sądzicie o Bajce (dawny Mirage) po zmianie właściciela?
Pomagaj-jeśli możesz

Offline maluszkowa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 199
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #129 dnia: Stycznia 24, 2014, 18:47:31 »
Szczerze? W Bajce nie ma takiego klimatu ... Odnośnie wódki to popieram w Makro kupisz ją najtaniej :)

Offline iwcia003

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #130 dnia: Lutego 03, 2014, 23:10:33 »
Witam. Chciałabym zapytać się czy ktoś z was organizował lub był -słyszał o weselu na ośrodku rekreacyjnym w Trzebieży (tam przy plaży)?:)

Offline mandarynka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
    • http://www.grapsztunowicz.pl/
Odp: Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #131 dnia: Marca 13, 2014, 11:29:05 »
Jeśli szukacie dobrego miejsca na wesele to polecam Lila Park w Kościnie (Dołuje). Jedzenie pyszne (właściciele robią sami wędliny itp.), jedzenia opór, obsługa świetna. Właściciele bardzo mili i życzliwi, łatwo się dogadać. Organizacyjnie - mistrzostwo, jako pan młody o nic nie musiałem się martwić. Bardzo dobre wrażenie robi sala bankietowa, a jeszcze większe pokój nowożeńców  :rotfl:

A jakby ktoś szukał dobrego zespołu, to polecam Bosto Band, są świetni!
My właśnie szukamy sali. W Lila Park bawiłam się na weselu u kuzynki. Rzeczywiście sala robi wrażenie, a jedzenia bardzo smaczne :) Ogólnie słyszałam dużo pozytywnych opinii, a kuzynka też sobie chwaliła organizację. Lila Park na pewno też weźmiemy pod uwagę :)

Offline KathyS

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #132 dnia: Stycznia 30, 2022, 16:27:40 »
W wakacje mamy wyjazdowe wesele w Policach, proszę o polecenie kosmetyczki i fryzjerki