Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Dlazcego kasujecie moj list  (Przeczytany 13297 razy)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Dlazcego kasujecie moj list
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 21, 2009, 18:36:23 »
I na tym zakończmy tę dyskusję proszę, bo do niczego mądrego ona nie prowadzi (ew. do usuwania postów  :faja: )
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Godzik

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 217
    • Zobacz profil
Zamykanie tematów - cd. sprawy szkutnika51
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 21, 2009, 18:50:55 »
Chciałem się wypowiedzieć w tym temacie, ale go admin zablokował. Napiszę co miałem napisać, ale już w nowym temacie.

Hmm, ja alter ego szkutnika nie jestem, ani jakimś jego gorącym zwolennikiem. Jednak obecna sytuacja na forum "śmierdzi" Orwellem.
Szkutnik jest postacią kontrowersyjną, i owszem. Niektóre z jego postów trafiają jak kulą w płot, ale w sporej części trudno się z nim nie zgodzić.

Tylko czy ktoś, kto nie mieści się w czyichś "ramach ogarniania", musi być od razu izolowany?

Jeśli ktoś czuje się urażony wypowiedziami innego użytkownika, ma narzędzie przy poście do zgłoszenia danego posta administratorowi.
Admini, ja wiem, jesteście zmęczeni ciągłym uszczęśliwianiem użytkowników, w dodatku często wbrew ich woli. Pozwólcie forum żyć własnym życiem, we własnym tempie, z naturalnie umierającymi tematami (a nie przez zamknięcie tematu, bo taka Admina wola).

Darujcie sobie teksty, że to forum prywatne, i że jak się nie podoba to nie wchodzić - czytałem to w Waszym wykonaniu już z 10 razy.

Pozdrawiam i zdrowego rozsądku życzę.
Godzik



"Masz styl i masz klasę, zostań moim przydupasem." - Stephen King

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Dlazcego kasujecie moj list
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 21, 2009, 18:55:10 »
Owtieram na prośbę Godzika [:

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Dlazcego kasujecie moj list
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 21, 2009, 18:59:39 »
Ok - temat owtarty mozesz się swobodnie wypowiedzieć. Pozwolisz, że połacze oba tematy.

Ale naprawdę nie wiesz czemu był zamknięty? Dla porządku. Jeśli widzę, że w moim ogrodku dwóch Panów zaraz zacznie obrzucać się błotem to kulturalnie ich wypraszam zanim zdemoluja mi cały ogórdek a jeszcze i mi się dostanie. Rozmowa ferdka z yakiem nie prowadziła do niczego konkretnego, a tym bardziej pożytecznego.
Ok można poczekać aż zaczną się obelgi - ale po co skoro można zabpobiegać zamiast leczyć (w tym przypadku karać).

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
Dlazcego kasujecie moj list
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 21, 2009, 19:56:42 »
;) szkoda zdrowia
SPZP "Skarb"

Ann

  • Gość
Dlazcego kasujecie moj list
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 21, 2009, 21:13:37 »
Panowie ale po co te nerwy ? Troche więcej szacunku i kultury w podchodzeniu do analizowania wypowiedzi innych ludzi i wszystko będzie wporządku.

mlekova

  • Gość
Dlazcego kasujecie moj list
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 22, 2009, 14:34:41 »
Też mam status "Nowicjusz" i szczerze przyznam, że teraz, po przeczytaniu tego tematu, zaczynam się bać pisać na forum.  Nie chcę żeby mnie ktoś posądzał o bycie alter ego Szkutnika, no proszę was, nie ten wiek i nie ta płeć...  :elephant:

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Dlazcego kasujecie moj list
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 22, 2009, 21:59:43 »
Cytat: "mlekova"
Też mam status "Nowicjusz" i szczerze przyznam, że teraz, po przeczytaniu tego tematu, zaczynam się bać pisać na forum.  Nie chcę żeby mnie ktoś posądzał o bycie alter ego Szkutnika, no proszę was, nie ten wiek i nie ta płeć...  :elephant:


Spokojnie - nie ma takiej obawy - proszę pisać śmiało [: Na tysiac użytkowników znajdzie się zawsze jeden co narobi zamieszania.

Offline bogdanszczecin

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Dlazcego kasujecie moj list
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 27, 2009, 21:58:11 »
Ja również mam złe zdanie na temat tego forum.
Panuje wolność słowa a tu w większości tylko moderatorzy mogą odpowiadać w tematach na tym forum.
Sądzę że nadszedł czas aby stworzyć nowy portal a moderatorów puścić na trawke.
Panmiętajcie - my tu chcemy pisać o wszystkim co się wokól nas dzieje nie bacząc na ostrzeżenia z Waszej strony bo nie jesteście prawnikami i nie wiem nawet czy ukończyliście wieczorowe technikum!

Offline Robak

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Dlazcego kasujecie moj list
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 27, 2009, 22:14:08 »
Cytat: "bogdanszczecin"
Ja również mam złe zdanie na temat tego forum.
Panuje wolność słowa a tu w większości tylko moderatorzy mogą odpowiadać w tematach na tym forum.
Sądzę że nadszedł czas aby stworzyć nowy portal a moderatorów puścić na trawke.
Panmiętajcie - my tu chcemy pisać o wszystkim co się wokól nas dzieje nie bacząc na ostrzeżenia z Waszej strony bo nie jesteście prawnikami i nie wiem nawet czy ukończyliście wieczorowe technikum!


Owszem chcemy pisać tu o wszystkich co się dzieje w okół nas, jak również wspomniałeś, że panuje wolność słowa, to dlaczego jak ktoś piszę swoje zdanie na dany temat to nagle znajduje się osoba która zaczyna go krytykować. Np: założyłem temat w dziale motoryzacja, bo chciałem się dowiedzieć od użytkowników jaki silnik wybrać samochodu, a tu oczywiście znalazł się jeden co napisał mi "że jak się nie znam to po co udzielam się na tym forum w dziale motoryzacji" no więc po co robić jakiś dym na forum skoro można temu zapobiec.

Forum- Forum to miejsce, gdzie każdy może się wypowiedzieć, poradzić, wyżalić lub wyrazić swoje zdanie na dowolny temat, przestrzegając przy tym kilku zasad zapisanych w regulaminie.!!
Robak

Offline admin

  • Administrator
  • Gadatliwy
  • *****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.police24.pl
Dlazcego kasujecie moj list
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 28, 2009, 11:48:35 »
Cytat: "bogdanszczecin"
my tu chcemy pisać o wszystkim co się wokól nas dzieje


Pisać wolno o wszystkim - jednak polecam lekturę jak to jest z tą wolnością
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090627/SWINOUJSCIE/974717508
Wirtualne Police - www.police24.pl

Offline jacek.wilczek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Dlazcego kasujecie moj list
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 28, 2009, 12:12:01 »
i bardzo dobrze ale to i tak nie wyjaśnia (nie daje podstaw) do cenzury zwróć uwagę iż odpowiedzialność spada na autora wypowiedzi a nie właściciela/administratora/moderatora forum. Warto chyba dać ludziom możliwość bardziej swobodnego wypowiadania się.
 A jeśli czyjaś wypowiedz naruszy cudze dobra - trudno będzie go można zawsze "ściągnąć" na drodze formalno prawnej.
 Nie odbierajmy ludziom prawa do ponoszenia konsekwencji za swoje wypowiedzi i czyny.

--
jacek