Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie na rybki ?  (Przeczytany 95956 razy)

Offline szopik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Gdzie na rybki ?
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 17, 2008, 00:37:41 »
tlusty lesz odpada ja spininguje nie splawikuje-mylisz pojecia
a piszac ze na gunicy nikt nie przesztrzega wymiaru ochronnego wystawiles opinie wszystkim lapiacym tam wedkarzom-BRAWO !!!
i czy zawsze lapanie musi isc w parze z jedzeniem ?

Pieczka00

  • Gość
Gdzie na rybki ?
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 17, 2008, 13:33:13 »
Ooo jeszcze lepiej no na Gunicy masz do tego wielki popis bo udac sie tam spiningowac to juz calkiem( widze ze jestes najmadrzejszy chyba nawet od samego siebie).Na Gunicy praktycznie sie wychowalem ba mielismy tam nawet swoja łódz motorowa do wypywów na "nowa odre" tam to dopiero byla ryba.A co do wymiarow nie wciskaj mi kitów bo z zycia wiem ze "rybacy kutrówi" nie patrza na wymiary a co dopiero przecietny ludek który chce pojesc np. okonki!

mkw

  • Gość
Gdzie na rybki ?
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 17, 2008, 15:20:25 »
Cytat: "Pieczka00"
"rybacy kutrówi" nie patrza na wymiary
Pewny jesteś?

Pieczka00

  • Gość
Gdzie na rybki ?
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 17, 2008, 15:43:21 »
Pewny jesteś?   Na 100% znam kilku rybaków z Trzebiezy i znam sie na temacie a jesli jeszcze nie jestes pewien to powiedz mi po co wplywaja na gunice jak tam nie ma zadnej wymiarowej rybki??hmmmm :fish:  :fish:  :fish:  :fish:  :fish:

mkw

  • Gość
Gdzie na rybki ?
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 17, 2008, 16:52:18 »
Cytat: "Pieczka00"
Na 100% znam kilku rybaków z Trzebiezy i znam sie na temacie
To zapraszam do Trzebieży.Codziennie jest inspektor w porcie i sprawdza rybaków. Możesz jemu o powiedzieć ze źle wykonuje swoje prace.
Pozdrawiam

Pieczka00

  • Gość
Gdzie na rybki ?
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 17, 2008, 19:32:26 »
Inspektor dobre sobie!! Nad baltykiem ich nie ma a sa w Trzebiezy czlowieku ocknij sie.
Ale jak chcesz mozemy sie zalozyc ze kupie z kuterka nie wymiarowa rybe bez zadnego problemu.Nie wciskaj mi kitku bo mialem juz przyjemnosc skrobania 30kg niewymiara w 2 workach foliowych z ZCHP za znaleziony i oddany portfel jednego z rybakow!! :fish:  :fish:  :nemo:  :nemo:  :chef:  :chef:

Offline szopik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Gdzie na rybki ?
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 17, 2008, 19:34:55 »
nie na gunicy tylko n wejsciu do niej ! widze ze bardzo jestes za rybakami
pewnie jestes jednym z tych ktorzy za wino daja cynk rybakom jak zaczyna wchodzic do kanalu np. wiekszy okon. ja tez sie wychowalem na gunicy i tez plywalem na odrze
pewnie sie znamy :jupi: fajnie widze ze temat sie rozkreca i o to chodzi

[ Dodano: 2008-08-17, 19:39 ]
to jak to jest ? ryba z odry jest niejadalna dla wedkarzy a dla rybakow TAK ?
ZAMKNAC WSZYSKIE SKLEPY RYBNE !!!! buahaha

Pieczka00

  • Gość
Gdzie na rybki ?
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 17, 2008, 20:06:06 »
No na wejsciu moge sie zgodzic rozumiem ze chodzi o te wejscie gdzie kiedys  stala w trzcinie stara barka"??? za malolata jezdzilo sie na sluze tam to dopiero byla ryba, no ale czasy sie zmieniaja i ryby nie ma! A o do rybaków to jak dobrze pamietam to 2 lata temu rzucalismy w nich kamieniami jak wplywali! Jestem zdecydowanie przeciw zeby te "gnoje''wplywali wszedzie bo pozniej nawet kilka dni potrafi nic nie wziasc!   Drogi kolego rybacy maja dosc patrzenia na ryby a nie mowiac juz o ich jedzeniu dla niego to czysta kasa. :fish:

mkw

  • Gość
Gdzie na rybki ?
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 17, 2008, 21:09:12 »
Czy to forum służy do kłótni?......Jesteś wędkarzem ,a nie rybakiem i tak naprawdę widać, że nie masz pojęcia jaka naprawdę jest praca rybaka, jaka jest jego odpowiedzialność za złapanie niewymiarowej ryby , czy mu smakuje czy nie, czy ma z tego "kasę", czy są inspektorzy czy nie?. Z tego co widać twoja opinia oparta jest tylko i wyłącznie na twoich domysłach i doświadczeniach. Zanim kogoś oskarżysz, pochopnie ocenisz i wyraźisz to na forum, zdobądź wcześniej informacje od tych, ktorzy naprawdę wiedzą co i jak . To forum służy raczej czemuś innemu, a nie prowokowaniu jego uczestników do wzajemnej kłótni. Życzę powodzenia i "pomyślnych łowów"

Offline szopik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Gdzie na rybki ?
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 17, 2008, 22:19:41 »
pieczka00 od razu trzeba bylo mowic ze jestes z jasienicy
pamietam ta akcje z rybakami glosno bylo. aco do tych oskarzen to rzeczywiscie troche mnie ponioslo-przepraszam. ale osobiscie widzalem jak mieszkaniec jasienicy jezdzil rowerem i pytal wszystkich jak z rybka a na drugi dzien rybacy zastawiali siaty podplyneli do brzegu i ten sam czlowiek oddajac telefon kom. dostawal wina-przykre ale prawdziwe. wszystko to razem zebrane owocuje tym ze ryby coraz mniej a nam czaszmi puszczaja nerwy

jacko

  • Gość
Gdzie na rybki ?
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 16, 2009, 14:43:28 »
JAko że jestem świerzym wędkarzem,mam zapytanko.

Gdzie mozna zaczaic sie na szczupaczk i sandacza lub tez okonia?

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Gdzie na rybki ?
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 17, 2009, 11:06:19 »
okon? nad łarpie

marcin

  • Gość
Gdzie na rybki ?
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 03, 2009, 18:05:08 »
ja polecam połapać w stołczynie. Jak gruntówkę się na kanał rzuci to ładnego okonka, leszczyka i miętuska można capnąć. a w nocy na węgorzyka najlepiej :smile:

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Gdzie na rybki ?
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 12, 2009, 17:16:52 »
Wczoraj na mijance okon bral non stop.Milosnikow moczenia kija tyle,ze trudno bylo o dobre miejsce.
PO,tylko dla idiotów.

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Gdzie na rybki ?
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 12, 2009, 18:34:49 »
zalew szczecińsk iale tam syf ja polecam regalicę