Inne tematy > Fotografia

Foto Anro

(1/8) > >>

gg-g:
Cześć. Czy ktoś miał robioną u nich ślubną sesje zdjęciową? Jakie opinie?

draculka:
Mieliśmy tam sesję zdjęciową w studio.
Opinie pozytywne, do dziś po kilku latach. Tym bardziej, że bywam tam wywoływać zdjęcia i jesteśmy "pamiętani".
Zdjęć mieliśmy robionych kilkadziesiąt, z czego powstał pięknie oprawiony album kilkunastu zdjęć + 3 kopie każdego zdjęcia (2 kolor+2 sepia) oraz dostaliśmy zdjęcia w oryginalnej rozdzielczości na CD.
Ceny niestety nie pamiętam.
Ogólnie polecam!

cukierka:
Ja również polecam. Robiłam zdjęcia w studio i w kościele całą sesję. Zdjęcia świetne. Nas również pamiętają i jak robiłam sesję po chrzcinach, to 2 zdjęcia gratis dostaliśmy. Do dziś przy każdej wizycie pamiętają o stałych klientach i zawsze "coś" dorzucą :)

herbaciana:
Naprawdę polecam to studio:) Miła atmosfera:) A fotografie cud miód. Pełny profesjonalizm. Zarówno plener,studio jak i reportaż, widać że pan fotograf ma wykształcenie artystyczne. Znakomicie wyczuł co nam się podoba i stworzył nam wspaniała pamiątkę:) Maja mnóstwo pomysłów.. I rzeczywiście nie znają słowa niemożliwe. Pozdrawiam

Storczyk:
ANRO to najlepszy fachowiec w Policach .Robiłam parę razy i jestem zadowolona.Nawet ze starych zdjęć potrafi zrobić cuda ,robiłam na ścianę taką małą galerie ze starych małych zniszczonych zdjęć ,no wyszło rewelacyjnie.Codziennie je widzę.
--- Cytat: "herbaciana" ---I rzeczywiście nie znają słowa niemożliwe. Pozdrawiam
--- Koniec cytatu ---
To prawda ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej