Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Gdzie jest dobry warsztat samochodowy (ogólnie)  (Przeczytany 79112 razy)

Offline Marshall

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
[Police] Gdzie jest dobry warsztat samochodowy (ogólnie)
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 19, 2010, 07:12:59 »
SP AUTO najgorszy syf, z jakim się spotkałem! gazu montować nie potrafią! A ten „właściciel” to mało już w łeb nie oberwał za cwaniactwo…. Także gdzie tylko mogę to odradzam!

mały

  • Gość
[Police] Gdzie jest dobry warsztat samochodowy (ogólnie)
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 19, 2010, 10:37:58 »
SP AUTO-ja jestem zadowolony z tego zakładu-miałem tam montowany gaz juz w 2 autach i nie narzekam. Mój teściu ostatnio tez montowal u nich gaz i tez jest zadowolony. A wiec ja polecam. Po prostu ile osób tyle opini.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Police] Gdzie jest dobry warsztat samochodowy (ogólnie)
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 19, 2010, 11:36:01 »
Tylko dziwne, że dobre opinie maja tylko nowi użytkownicy...
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Gdzie jest dobry warsztat samochodowy (ogólnie)
« Odpowiedź #48 dnia: Maja 19, 2010, 12:18:32 »
Cytat: "kubapolice"
Tylko dziwne, że dobre opinie maja tylko nowi użytkownicy...


+1

Fajnie to wygląda, pierwszy post i od razu zachwalanie warsztatu, który przed chwilą został zjechany. ;]
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

kizia

  • Gość
[Police] Gdzie jest dobry warsztat samochodowy (ogólnie)
« Odpowiedź #49 dnia: Maja 19, 2010, 16:19:23 »
Widze,że każdy robi tu problem z byle czego!! Skoro tematem jest "gdzie jest dobry warsztat" to ja podałam ten ,który ja polecam, inni też podali te które polecają a więc nie_wiem w czym problem? Jeśli jeden z drugim macie jakiś problem to nie musicie wcale do tego warsztatu jechac-ja nikogo nie zmuszam. Mamy wolny rynek i każdy idzie tam gdzie chce. A wiec zostawcie swoje zbędne komentarze dla siebie.

Offline Marshall

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
[Police] Gdzie jest dobry warsztat samochodowy (ogólnie)
« Odpowiedź #50 dnia: Maja 20, 2010, 07:12:49 »
Kizia ja montowałem jeszcze za czasów ulicy zapadłej. Chyba opinie są po te żeby się z nimi dzielić czy też komentarze?? Gdyby nie inny warsztat wtedy "tom-gaz" na jagiellońskiej napewno poszlibyśmy na szlak bardziej wojenny i ten mały kurdupel "właściciel" nazywanym musiał by doprowadzić auto do stanu pierwotnego! Jak napisałem wyżej nie polecam tego warsztatu jeżeli właściciel jest ten sam ponieważ w razie problemu struga głupka bo sam nie wie co może być przyczyną i próbuje wmówić że ten typ tak ma, albo że samochód 3,5 letni z przebiegiem 110000tyś km jest już za mocno wyeksploatowany…. Pozdrawiam Pana właściciela abyśmy się już lepiej nie spotkali!

elspin

  • Gość
[Police] Gdzie jest dobry warsztat samochodowy (ogólnie)
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpnia 19, 2010, 20:33:12 »
Z tego co ja zauważyłem, to każdy warsztat  ma swoje dobre i złe czasy. Dużo zależy od właściciela, ale jeszcze więcej od mechaników jakich zatrudnia. Jeśli jest to warsztat gdzie szefem i mechanikiem jest jedna osoba to wszelka krytyka za złą pracę ma sens.
Ja przez wiele lat eksploatowałem Renówkę automat. Gdzie nie pojechałem jak odmawiała "posłuszeństwa" to mnie wyganiali tłumacząc, że automatów nie robią itp. chociaż usterka nie dotyczyła skrzyni. Jeden warsztat podjął sie naprawy - na Jodłowej.  Jak zrobili mi silnik, regeneracje głowicy, zawory, uszczelki, instalacja... to niepoznałem auta. Renóweczka chodziła jak zegarek. Potem miałem VW Touran. Jak zapaliło się polecenie odwiedzenia SERVICE tez pojechałem tam. Podłączyli się z jakimś czytnikiem i zaraz wyszło co jest uwalone. Kupiłem co trzeba i w pół dnia miałem autko zrobione. Jeżdze tam nawet żarówki wymieniać. Z tego co wiem, to maja sprzęt do każdego auta.


Bardzo miło powitać cię na forum, ale dbaj o pisownię!
Kubapolice

Offline casso

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
    • http://www.wirtuasy.pl
[Police] Gdzie jest dobry warsztat samochodowy (ogólnie)
« Odpowiedź #52 dnia: Września 03, 2010, 10:22:30 »
chcialbym odgrzac wątek

poszukuje dobrego, sprawdzonego warsztatu w Policach

od siebie dodam, ze warsztat przy tanowskiej (skrecajac na myjnie i pozniej prosto, az do budynku chlodni) nie wzbudzil mojego zaufania, ale to jest moje zdanie

co sadzicie o warsztacie na jodlowej? bylem tam ostatnio sie o cos wypytac i dziadek/wlasciciel prosil, zeby mu do ucha krzyczec, bo nie wie o co mi chodzi, wiec uznalem, ze jak teraz sa problemy z komunikacja, to co to bedzie jak cos pojdzie nie tak.... ale czytalem kilka neutralnych opinii o jodlowej, wiec jak ktos byl i robil, to prosze o info

kraksa - drogo i malo profesjonalnie, ogolnie to chyba pracownikom za bardzo nie zalezy na opinii klientow....

trans-net - drogo, ale zrobili co mieli zrobic, chociaz powinno kosztowac mniej, aczkolwiek obiekt spory, wiec utrzymanie tego wszystkiego kosztuje

chodzi mi o naprawy eksploatacyjne

z gory dzieki za odp :)

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
[Police] Gdzie jest dobry warsztat samochodowy (ogólnie)
« Odpowiedź #53 dnia: Września 03, 2010, 10:33:06 »
Naprawy eksploatacyjne - zresztą jakie by nie były to jeśli masz auto z grupy VW (Audi, Skoda, Seat) to polecam warsztat na Jagiellońskiej w Szczecinie. Wiem, że to nie Police, ale z czasem przestało mnie być stać na warsztaty od "wszystkiego" z serii "Police i okolice". Tam jedziesz i robią szybko, kasują uczciwie a przede wszystkim robią porządnie. Byłem i na eksploatacyjnych sprawach i z poważnymi usterkami - z wszystkim radzili sobie szybko i skutecznie.
I love the night.
1101110100101111

Offline MSC

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
[Police] Gdzie jest dobry warsztat samochodowy (ogólnie)
« Odpowiedź #54 dnia: Października 09, 2010, 18:20:23 »
Przepraszam mm pytanie, czy warsztat, z którego usług byłem mega zadowolony i chciałem go polecić, ma tutaj jakieś zatargi czy coś w ten deseń???? Dlaczego mój post został usunięty??? totalna paranoja :crazy: . No ale widać jest jakaś cenzura, a może konkurencja wśród moderatorów ;)
Dlaczego żywi się martwią skoro martwi się nie żywią?

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Gdzie jest dobry warsztat samochodowy (ogólnie)
« Odpowiedź #55 dnia: Października 09, 2010, 18:23:04 »
Nie, to tylko §4.18 Regulaminu.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline MSC

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
[Police] Gdzie jest dobry warsztat samochodowy (ogólnie)
« Odpowiedź #56 dnia: Października 09, 2010, 19:07:08 »
Cytat: "Kuba"
Nie, to tylko §4.18 Regulaminu.


w takim układzie połowa postów jest tutaj do usunięcia :crazy: , gdzie konsekwencja?

pozdrawiam serdecznie
Dlaczego żywi się martwią skoro martwi się nie żywią?

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Gdzie jest dobry warsztat samochodowy (ogólnie)
« Odpowiedź #57 dnia: Października 09, 2010, 19:10:29 »
Paragraf ten został wprowadzony niedawno, a prawo nie działa wstecz.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

append

  • Gość
[Police] Gdzie jest dobry warsztat samochodowy (ogólnie)
« Odpowiedź #58 dnia: Listopada 09, 2010, 09:44:27 »
Na Jodłowa 14 jest to warsztat otwarty na nowo, prowadzi go teraz nowy chlopak chyba z Krakowa przejął warsztat po tych paprokach co tam byli.
Cłopak jest elektromechanikiem, mi bardzo pomogł z moją BMW kiedy inni mowili ze mam do wymiany sterownik. Mechanike tez robią
pozdrawiam


Poprawiłem ortografię
Kubapolice

Offline bobi

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
[Police] Gdzie jest dobry warsztat samochodowy (ogólnie)
« Odpowiedź #59 dnia: Listopada 09, 2010, 11:17:11 »
Mam pytanko- gdzie zrobie dobrze  blacharke,chodi o częściową wymiane progu ,likwidacje uszkodzeń,no i ponowne zabezpieczenie inpregnatem?
bobi