Sprawy techniczne forum > Książka skarg i zażaleń

POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO

(1/25) > >>

admin:
Każda osoba która czuje się pomówiona lub uważa że w stosunku do jej osoby złamano prawo - ma  obowiązek zgłosić ten fakt administracji. Należy w tym wątku wkleić całego posta lub część - podając źródło, autora posta i uzasadnienie.

Posty lub ich część ewidentnie naruszające prawo będą usuwane przed administrację forum.
Administratorzy nie mają obowiązku czytać wszystkich postów - niepowiadomienie nas o tym zwalnia nas z odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników forum.

Wszelkie komentarze lub polemiki z osobą zgłaszającą będą usuwane.[/color]

Wykidajło:
Wysłany: 2008-10-12, 22:25 przez "profesor", wątek Historia/[Police] Pełnomocnik Burmistrza
          
OD ADMINA:
post został usunięty

yak:
[Police] PiS: Sekretarz gminy Police łamie prawo, JanVega Wysłany: Dzisiaj 15:54       


OD ADMINA:
postu usunięty

[ Dodano: 2009-01-13, 14:26 ]
Witaj Adminie!
Po starej znajomości - uważam, że post będący ogłoszeniem odnośnie "Pisania prac" - narusza prawo i to narusza poważnie. Reklamuje się ktoś, kto pomaga w oszukiwaniu szkół różnego typu oraz nauczycieli i profesorów. Oczywiście: tak było, jest i będzie, ale oficjalna witryna i oficjalne forum nie powinny takich anonsów umieszczać. To jest postrzeżenie kolegi po fachu, nie mam żadnych pretensji, sugeruję skreślenie postu. Mojego na ten temat też.
Pozdrowienia serdeczne!
Jan Antoni Kłys

Wykidajło:
Posty napisane przez jerzyna, czyli Jerzego "Górala" Nowickiego, w wątku:
¤ [Police] NFOZ mnie juz wylogowal

Wysłany: 2009-02-03, 22:46
Wysłany: 2009-02-09, 20:19
Wysłany: 2009-02-09, 22:35
Wysłany: 2009-02-09, 22:57
Wysłany: 2009-02-10, 18:03

Wszystkie zawierają pomówienia. Cztery ostatnie przy tym zostały napisane już po opublikowaniu w "Kurierze" (na pierwszej stronie, nie gdzieś przy nekrologach) artykułu o sprawie - co oznacza, że Jerzy "Góral" Nowicki nie tylko pomawia innych, ale najprawdopodobniej również świadomie fałszywie oskarża.

[ Dodano: 2009-02-11, 20:37 ]
Kolejny "Górala" Nowickiego, w wątku [Mścięcino] Police Kolejny ostrzelany autobus

Wysłany: 11.02.2009 18:19

Chyba nie wymaga uzasadnienia.

marcin:
A mogę się dowiedzieć za które posty dostałem ostrzeżenie?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej