Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Pizzeria  (Przeczytany 207048 razy)

sosenka1981

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #105 dnia: Listopada 25, 2008, 19:18:17 »
a ja robie pizze w domu i wychodzi pyszna ale nie pogardze pizza z pizzerii, bylam raz w palermo jak otworzyli i pizza byla pyszna, tylko ze ludzi malo. wloska kuchnia jest the best.

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Ferrari jest OK !!!
« Odpowiedź #106 dnia: Grudnia 05, 2008, 23:23:49 »
Zamawiałem dziś pizzę na telefon z Ferrari, gdyż pod ręką miałem ich ulotkę i jestem bardzo zadowolony :)
Bardzo miła obsługa już na wstępie przez telefon, czas oczekiwania błyskawiczny jak na prawdziwe FERRARI przystało:) czekałem tylko 25 minut.
Zamówiłem GIGANTA i po dwóch kawałkach już byłem najedzony taka syta, smaczna i wielka :)
POLECAM FERRARI, bo sprawdzone.

Offline info

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #107 dnia: Grudnia 06, 2008, 20:02:35 »
Tak się składa że
mieszkam naprzeciwko tego przybytku "pizzerii Ferrari "(8-10metrów) więc odpowiadam do Ferrari
zagląda 1-2
ludków na dzień a samo pomieszczenie to jest taki barak w najgorszym
wydaniu , raz tam byłem i stwirdzam że pizza jest tam najgorsza spośród Polickich pizzerii takie jest moje odczucie :)

pizzeria ferrar

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #108 dnia: Grudnia 07, 2008, 02:22:51 »
barak w najgorszym wydaniu? chlopie przeciez ty tam mieszkasz, po sasiedzku podobno! napisz pismo do chemika zeby nas zamkneli! byles? kiedy? jadles? wejdz do srodka, zjedz napij sie czegos! zapraszamy! lokalik jest maly, fakt, ale bez przesady, mamy 4 stoliki, mila obsluge i naprawde dobra pizze!! chyba musielismy narobic niezlego balaganu w branzy skoro dziwnym zbiegiem okolicznosci wszyscy po nas jadą na forum a mimo wszystko mamy duzo wiernych i stalych klientow!! do wiadomosci desperado i palermo: zamiast sie pstrykac na forum moze lepiej zorganizujmy cos razem? ida swieta, moze jakas impreze mikolajkowa dla dzieciakow . czekam na propozycje pizzeriaferrari@wp.pl. pozdrawiam wszystkich forumowiczow i zapraszam na pyszna pizze!! :chef:

Offline mariusz1602

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #109 dnia: Grudnia 07, 2008, 10:09:16 »
Police i okolice to dość duży teren i każda pizzeria będzie mieć swoich klientów :-) i swoich przeciwników :-( Idą święta i "pizzeria ferrar" dał dobry pomysł. Na mikołajki już za późno zorganizować ale przed Bożym Narodzeniem jakaś wspólna akcja pizzerii np dla dzieci z domu dziecka w Tanowie. Niech każdy kto jest powiązany z jakąś pizzerią i pisze/pisał na tym forum niech powie o tym pomyśle swemu szefowi :-) Ja dziś powiem. Dzieci na pewno nie będą wybrzydzać i każde jedzonko będzie dla nich wspaniałym prezentem :)))

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Ferrari, jesteście smaczną pizzą :)
« Odpowiedź #110 dnia: Grudnia 07, 2008, 18:36:57 »
Nie przejmujcie się opiniami innych, bo robicie świetną pizzę i we mnie na pewno macie stałego Klienta a za mną moi przyjaciele, rodzina, więc jest dobrze.
Każda firma zaczyna od podstaw, a mniejsze lokaliki są bardziej przytulne i kameralne niż wielkie komercyjne molochy typu Pizza Hut, gdzie dodatków to tam szukać z lupą ;/
Życzę Wam na prawdę wielu sukcesów, dużo stałych Klientów :)
Ferrari, tam jest moja ulubiona pizza :)

Offline JedynyTomek

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #111 dnia: Grudnia 08, 2008, 01:04:50 »
Pizza jest niezdrowa! Przerzućcie się na hamburgery i kebaby ;P ;P ;P

zaski

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #112 dnia: Grudnia 08, 2008, 08:29:08 »
Cytat: "info"
a samo pomieszczenie to jest taki barak

a barak kiedykolwiek w życiu widziałeś? Bo ten lokal na pewno do takowych się nie zalicza jakbyś to powiedział o budach stojących przy Netto czy Kindze to bym się zgodził

myszkaee

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #113 dnia: Grudnia 08, 2008, 16:50:33 »
ja ostatnio jadłam pizze znów w ferarii ale nie przekonali mnie do siebie fakt mały czas oczekiwania ale niestety obłożona jest bardzo mało  dodatków na gigancie bo mała to jest jeszcze znośna. do tego dochodzi im zła pamięć jak sie zamienia składniki nie zawsze zostanie on zamieniony ostatnio zamieniałam składnik to nie dostałam wcale żadnego w zamian  a jak się o to upomniałam dostałam tylko odpowiedz przepraszam  no wiedz pomyślałam spróbuje jeszcze raz no ale przesadzili bo następna pizze to dostałam całkiem inna niż zamawiałam. a murze jeszcze spróbować w desperacjo tam Jeszce nie jadłam wiec się nie wypowiem na ten temat. Jako nowa pizzeria ferarii fajnie cenowo wygląda ale  dodatki i te zamiany to już nie wybaczalne. niestety stracili już klienta w mojej osobie a w ostatnim czasie często  tam zamawiałam.a lokal jak wygląda to nie powiem bo ostatnio mi przed nosem zamknęli bo już im się nie chciało  robić pizzy .

Offline noladnie

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #114 dnia: Grudnia 11, 2008, 13:18:03 »
Wczoraj mialem okazje wcinac pizze z Quatro ,ale jak sie okazuje niewyszlo mi to na dobre   :'( pol nocki spedzilem na wymiotowaniu a dodaje ze zjadlem tylko 2 kawalki  :<  Najlepsze jest to ze moj kumpel wczoraj tez tam zamawial i  mial te same objawy co ja !!! Może kogoś z was spotkało cos podobnego na dniach ???
...

pablo1981

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #115 dnia: Grudnia 11, 2008, 18:29:58 »
ja miałem okazje ostatnio zamówić w desperados 6.12. powiedziano nam że pizza bedzie 50 min i w domu ok. trwało to 1:30 i dodatkowo nie przewieżli sosów które były zamówione ale pizza ogólnie była w pożądku tylko po co okłamują z czasem, żebyśmy wiedzieli byśmy osobiście sobie poszli i odebrali ponieważ mówili że w lokalu 25 min. a jak jest z innymi pizzeriami ze słownością tego co mówią i dokładnością zamówienia.

pSZczółek :D

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #116 dnia: Grudnia 13, 2008, 20:07:16 »
Podsumowując.. wg was
 
Desperados jest tutaj w większości zachwalana.. lecz 1. przywożą inną pizzę niz zamawiano 2. pizza nie jest gorąca 3. raz rozwalona w transporcie 4. obsługa miła lecz czasami bez pojęcia

Pasieka też zachwalana lecz niektórym smak nie podchodzi

Ferrari nowa pizzeria, muszą się jeszcze wyrobić

Pallermo nikt nie narzeka, smacznie

Quatro tanio, syto i smacznie

Jestem kucharzem  :chef:  i osobiscie uważam ze nie ma to jak jedzenie własnej roboty...  ciasto wg własnego uznania, dodatki jakie się chce i ile się chce i taniej wychodzi ;) a człowiek sie naje że potem leżeć tylko i nic nie robić ;p

alekssandra

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #117 dnia: Grudnia 27, 2008, 01:03:00 »
W Palermo,Desperados,Pasieka,Pallermo jadłam:0

Ferrari i Quatro jutro z tych dwóch zamówię :chef:  :chef:
tylko oni nie mają strony internetowej a ja wolę w domu zjeść :(:(


Możecie coś mi polecić z tych dwóch firm:)

ktpb

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #118 dnia: Grudnia 27, 2008, 09:08:56 »
Ja tam w Ferrari już tylko zamawiam... Co ma do rzeczy jaki lokal mają! Aby było czysto i higienicznie. Mała czy duża pizzeria - to tak jak z samochodem - wolisz małe Ferrari czy dużą Tatre na przykład:)
Żartuje. Powiem tak: Nie od razu Kraków zbudowano. I tak samo tu, każdy interes musi się rozkręcic.

Ferrari bardzo lubie, bo szybko dowożą, miła obsługa i pyszna pizza.

A propos pizzy... Ostatnio czytałem publikacje od Świadków Jehowy i byl artykuł na temat pizzy, bardzo ciekawy. Pisało tam że Król Ferdynand I wymykał się w przebraniu biednego człowieka do biednych dzielnic Neapolu. Robił to dlatego że rozsmakował się w  Pizzy.
A dzisiaj każdy ją je i to na całym świecie.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #119 dnia: Grudnia 28, 2008, 21:44:46 »
Dzisiaj żarłem pizzę z Desperado i orzekam co następuje:
1. Pizza Italina: smak ok, dodatki ok, cena ok (15 zika);
2. Pieczywo czosnkowe: smak taki sobie - bagietka jakby była dość stara, ser albo za grubo utarty, albo dziwny gatunkowo - dość twardy (a może dlatego, że nie gorący?);
3. Sos czosnkowy: smak może być, ale konsystencja zdecydowanie nie - za rzadki;
4. Czas dowozu bardzo ok - niecałe pół godziny, gdzie w Palermo powiedziano mi, że trzeba będzie ponad godzinę czekać.  Z czekaniem w Palermo może się poprawi jak otworzą ten lokal na starych Policach.