Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Pizzeria  (Przeczytany 207046 razy)

ania

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #15 dnia: Września 01, 2008, 19:34:21 »
zgadzam sie z sz, PALERMO- odkąd istnieje zawsze tam zamawiam pizze i nigdy nie byłam zawiedziona

Pablo92

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #16 dnia: Września 01, 2008, 20:25:16 »
ja osobiscie polecam Palermo zawsze bylem zadowolny. raz na próbe zamówilem pizze z Ferrari to po godzinie dopiero przyjechala nie ta co trzeba ;/;/;/ a ciasto takie suche bylo ;/

Offline mariusz1602

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #17 dnia: Września 01, 2008, 20:29:55 »
Palermo :) od kilku lat tam jem i sobie chwale. Długo nie mieli gigantów więc czasem zamawiałem je z Quattro, były dobre ale mało składników. Od jakiegoś czasu w Palermo są giganty, i dużo składników :) mniam

desperados ma bardzo ładny wygląd lokalu, ale pizze jadłem raz i to przypaloną, może to tylko przypadek akurat taka im wyszła. Mnie jednak zniechęciło to :/

Offline Vitao

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #18 dnia: Września 01, 2008, 21:15:36 »
Palermo i Desperados. Ostatnio pan z Desperados pomylil sie i przywiozl inna pizzze niz zamawialismy, wiec dostalismy ja gratis + za 20 min byla nastepna :) Milo. Ferrari - sucha, sos do pizzy gigant to jakies nieporozumienie,starczylo na posmarowanie dwoch kawalkow.

mama

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #19 dnia: Września 01, 2008, 21:20:27 »
Palermo !!!!! ale chętnie zajadę na ul. Wróblewskiego  :chef:

pinki

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #20 dnia: Września 01, 2008, 21:36:48 »
A dla mnie zostanie na zawsze palermo oni wiedzą co dobre no i doświadczenie.ciasto dobre miękkie,dodatki świeże i dobre.W desperado jadłem pizzę 2razy i 2razy miałem takie rozwolnienie jak stąd do krakowa i bardzo podziękowałem tej pizzeri:(

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #21 dnia: Września 01, 2008, 21:40:23 »
Palermo w Policach jest chyba najlepsza w Policach. Dobra jest Pasieka. Polecam też Nowy York przy pl. Zgody w Szczecinie i pizzerię na stacji benzynowej przy ul. Hożej.
Desperados-gdy wysłałam moją córkę po pizzę na wynos, to długo czekała. Dodatkowo obsłużono przed nią inną osobę, mimo że tamta przyszła dużo później.
Ferrari-dość długi czas oczekiwania, pizza ledwo ciepła, ciasto tak cieniutkie, że prawie niewidoczne.

głos rozsądku

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #22 dnia: Września 01, 2008, 21:48:45 »
Widzę, że sporo ludzi chwali sobie Desperados więc trzeba się tam przejść. Ale póki co to wg mnie najlepsza jest Palermo.

Offline butterfly

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #23 dnia: Września 01, 2008, 21:55:48 »
Ja właśnie dzisiaj na kolację jadłam pizze. Razem z chłopakiem chcieliśmy wypróbować pizze z Ferrari. Zazwyczaj jemy taka zwykła z szynka i pieczarkami. Dziś padło na taką z warzywam, kurczakiem i polędwicą. Noi właśnie zacznijmy od tego ze polędwicy nie było ani skraweczka... A kurczak był przesolony, chyba za dużo przyprawy "gyros" się im... Poza tym pizza smaczna. Myślę, że dam jeszcze drugą szansę tej pizzeri :P

Ogólnie to zazwyczaj jadłam pizze z Pasieki albo Palermo i nie mam do nich zastrzeżeń :)

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #24 dnia: Września 01, 2008, 22:04:24 »
Jak dla mnie Desperados ma najlepsze pizzy. A jaka obsługa fajna :D

Krystian

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #25 dnia: Września 01, 2008, 23:11:35 »
Cytat: "mariusz1602"
Palermo :) od kilku lat tam jem i sobie chwale. Długo nie mieli gigantów więc czasem zamawiałem je z Quattro, były dobre ale mało składników. Od jakiegoś czasu w Palermo są giganty, i dużo składników :) mniam

desperados ma bardzo ładny wygląd lokalu, ale pizze jadłem raz i to przypaloną, może to tylko przypadek akurat taka im wyszła. Mnie jednak zniechęciło to :/


To dawno chyba nie byles, bo giganty maja w ofercie, ale nie robia, i nie beda robic. Mimo wszystko jesli chodzi o pizze to PALERMO, a zwlaszcza El Diablo x2 serem i papryczkami  :chef:  :rotfl:

Brebis

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #26 dnia: Września 01, 2008, 23:29:29 »
Palermo: raz tam z żoną kupiliśmy pizzę i była beznadziejna.  W "Pasiece" była znowu taka sobie. Mało na niej wszystkiego było. Bardzo mało. W Sz-nie na przeciwko TME mają świetną pizze. I ta z Palermo i  z Pasieki się chowa. Teraz tylko tam kupujemy.

soviet99

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #27 dnia: Września 01, 2008, 23:42:29 »
ferrari chyba najbardziej mi podchodzi no ewentualnie palermo, desperado ma straszne ciasto wszystko plywa! ferrari ma zupelnie inne ciasto, nigdy takiego nie jadlem i wydaje mi sie ze jest ok, slyszalem ze maja kuchaza z wloch i to by sie zgadzalo, kto kiedykolwiek jadl prawdziwa pizze we wloszech wie o czym mowie!

kaszpiroski

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #28 dnia: Września 02, 2008, 09:43:42 »
Pasieka na Piłsudskiego jest całkiem ok, teraz nie tylko pizze można zjeść ale także zatankować do pełna różnych trunków

misiek

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #29 dnia: Września 02, 2008, 10:13:56 »
tylko i wyłącznie Desperados  :jupi:  polecam nr 18 jest to pizza z kebabem ;D  bardzo dobra :jupi: