Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: W 2016 PiS uchwalił budżet w Sali Kolumnowej nie wpuszczając do niej 200 posłów  (Przeczytany 564 razy)

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
I co?
Szesnastego grudnia 2016 roku prezydentowi Dudzie nie przeszkadzało że PiS uchwalając budżet państwa naszego nie wpuścił na Salę Kolumnową Sejmu RP ponad  200 posłów opozycji??


Wtedy budżet był ważny a teraz nie??
Teraz dwóch skazanych byłych posłów brakowało, a wtedy 200 aktualnych.


Co to znaczy???
Co jest jak pragnę zdrowia!?
Dominik Dolnoślązak

Offline Umrè Narakà

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
W 2016 nie dopuszczono do głosu 224 posłów, przyjacielu.
Ponad to Pan Prezydent Andrze Duda jest pierwszym prezydentem Polski po roku 1989, który skierował ustawę budżetową do Trybunału Konstytucyjnego.
Historia tworzy się na naszych oczach przyjacielu. Wasze wnuki będą się o tym uczyły.  Pięknie Pan Prezydent Andrze Duda zapisuję się na kartach historii.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4654
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Idę po popcorn. :)

Offline Umrè Narakà

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Przyjaciele, zarówno w 2016 roku, tak samo jak i teraz, te nieobecne głosy podczas głosowania nie miały żadnego wpływu na wynik głosowania. Piękne igrzyska są rozgrywane na Waszych oczach, leje się polityczna krew i o to w tym wszystkim chodzi.
Jak to mówi mój szaman przy wieczornych ogniskach - wrzuć do słoika 100 mrówek czarnych i 100 czerwonych, a zobaczysz że nic się nie stanie. Ale zacznij potrząsać tym słoikiem, to mrówki się zaczną gryźć i kąsać.
Także dosypcie soli do popcornu i smacznego. Igrzyska trwają  przyjaciele. Nie kąsajcie się za mocno, bo jak to mówi jedno z Waszych pięknych przysłów- gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.
Salam alejkum przyjaciele.
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2024, 22:24:09 wysłana przez Umrè Narakà »

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 908
    • Zobacz profil
Teatr dla gojów.

Offline Umrè Narakà

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Pozwolę się z Tobą nie zgodzić, przyjacielu złotousty. Dyktatury mają to do siebie, że wokół władców, zatrudnieni są statyści. Tak to robi Putin, tak to robił.... no właśnie przyjaciele - czy wokół prawych i sprawiedliwych byli statyści, czy ludzie dla których Polska jest najważniejsza? Czy wokół Pana Donalda Tuska jest inny rodzaj ludzi?
My, tu na czarnym lądzie czekamy cierpliwie. Wy się gryźcie. Niech krew się leje, im więcej tym lepiej dla nas.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 908
    • Zobacz profil
Czy wokół Pana Donalda Tuska jest inny rodzaj ludzi?
Oczywiście, że nie. Wokół niego są sami fachowcy i do tego uczciwi. xD
Trochę dłużej od Ciebie żyje na tym świecie i w czasie kiedy strącałeś kokosy na grzbiecie ojca, ja doznawałem przyjemności rządów tej ekipy.

Offline Umrè Narakà

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Janku, przyjacielu złotousty,ja tylko zadałem pytanie. Nigdzie nie powiedziałem, że Ci czy tamci są lepsi, czy gorsi. A po drugie, jak to jest w naszej czarnej tradycji - nigdy nie poznałem swojego ojca. 95% małych czarnych chłopców z mojej wioski nigdy nie miało takiego przywileju zabawy z ojcem. Znowu się ze mną droczysz, bo jestem przekonany że o tym wiedziałeś przyjacielu.

Offline Marek999

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Szesnastego grudnia 2016 roku blokowanie opozycji było ok, a teraz nagle już nie? To jest dziwne i nie fair! Dlaczego teraz jest inaczej, skoro sytuacja wydaje się być podobna? Pytam się, co to znaczy?! Ja chcę, żeby było sprawiedliwie i żeby nikt nie był dyskryminowany czy pomijany! O co chodzi w tej całej polityce, kurczę?!






: Pozdrawiam, Marek 😊