Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy  (Przeczytany 217254 razy)

MorSoMeDzEs85

  • Gość
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #165 dnia: Lutego 26, 2010, 19:16:44 »
Ja zaobserwowałem tej zimy ciekawy motyw... Pewna pani, z sąsiedniej ulicy przychodziła notorycznie na podwórko gdzie mam balkon żeby jej Piesio zrobił swoje.... to nawet nie kwalifikuje się na jakiekolwiek komentowanie... żenada!!! :crazy:

tad19601963

  • Gość
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #166 dnia: Lutego 26, 2010, 19:39:06 »
Pamiętam moment z ubiegłego roku jak pewna miła Pani bardzo cieszyła się, jak jej pupilek(a) mały piesek z kokardką na łebku zrobił (a) kupkę na trawniku ( pewnie piesek miał problemy z opróżnieniem) a tu piękna kupka ...Pani była szczęśliwa i głośno pochwaliła pieska ...szkoda, że nie zarejestrowałem tego na komórce.

JVT

  • Gość
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #167 dnia: Lutego 28, 2010, 16:17:06 »
Ja mam tylko 2 pytania:

- dlaczego za każdym razem, gdy chcę posprzątać po moim pupilu, to ludzie patrzą się na mnie, jak na przybysza z kosmosu o inteligencji poniżej 15?

- jak mam iść wieczorem z psem do lasu, żeby załatwił swoje potrzeby? Nie pójdę, bo jest ciemno i już. No i gdzie mam niby iść?

Co do odchodów na chodnikach po zimie, to oprócz wszystkich innych wymienionych tu powodów, jest też fakt, że niektóre psy za nic nie wejdą w hałdę śniegu.

Jeśli chodzi o akceptację sąsiadów, to nie ma mowy, by ktokolwiek miał decydować, czy mogę mieć psa czy nie. To jakaś bzdura.

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #168 dnia: Lutego 28, 2010, 17:00:45 »
Cytat: "JVT"
dlaczego za każdym razem, gdy chcę posprzątać po moim pupilu, to ludzie patrzą się na mnie, jak na przybysza z kosmosu o inteligencji poniżej 15?

bo pewnie oni posiadają taki iloraz inteligencji.

Cytat: "JVT"
- jak mam iść wieczorem z psem do lasu, żeby załatwił swoje potrzeby? Nie pójdę, bo jest ciemno i już. No i gdzie mam niby iść?

idź obojętnie gdzie ale posprzątaj po swoim psie

Cytat: "JVT"
Co do odchodów na chodnikach po zimie, to oprócz wszystkich innych wymienionych tu powodów, jest też fakt, że niektóre psy za nic nie wejdą w hałdę śniegu.

a czyj to problem?! Chciałeś/aś psa to wywiązuj się z obowiązków. niech narobi i na chodniku ale jak wyżej posprzątaj po nim.

Cytat: "JVT"
Jeśli chodzi o akceptację sąsiadów, to nie ma mowy, by ktokolwiek miał decydować, czy mogę mieć psa czy nie. To jakaś bzdura.

to tak samo jak byś zapytał czemu sąsiad może decydować o tym czy Ty możesz słuchać w bloku głośno muzyki. Podobno żyjemy w demokracji a Twoja demokracja kończy się tam gdzie zaczyna się demokracja drugiego człowieka. wiele razy słychać jak psy zostawione samopas w domu cały czas ujadają ( nie winie psów tylko właścicieli) a nie każdy życzy sobie słuchania po nocach wycia czyjegoś pupila. pozdrawiam

gruba

  • Gość
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #169 dnia: Lutego 28, 2010, 17:30:36 »
Kupy są wszędzie ludzie zacznijcie sprzątać po swoich pieskach.

tad19601963

  • Gość
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #170 dnia: Lutego 28, 2010, 18:31:01 »
JVT...jak sprzątasz po swoim pupilku to masz IQ jak Doda albo Sharon Stone ( obie wg pism mają powyżej 140) nie musisz mieć mojej akceptacji jeżeli jesteś odpowiedzialny za (kupkę) pupilka...nawiasem pisząc mam sąsiada z pieskiem który zawsze wyje jak nikogo w domu nie ma ( tzn u sąsiada)...cóż zrobić ale wolę to niż wdepnąć w kupkę i roznieść ją po domu...i nie wiadomo jeszcze na co  ta kupa się przeniesie. :'(

Offline Policzanin_2

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 203
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #171 dnia: Lutego 28, 2010, 19:00:46 »
Tragedia jest na Policach przez te kupy.Czy ludzie posiadający psy nie myślą o tym,że sami w tych kupach później chodzą?Przecież tu nie ma żadnej logiki.Chyba,że tak lubią.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #172 dnia: Lutego 28, 2010, 19:10:51 »
Cytat: "JVT"
Jeśli chodzi o akceptację sąsiadów, to nie ma mowy, by ktokolwiek miał decydować, czy mogę mieć psa czy nie. To jakaś bzdura.

Czy powiedziałbyś to samo wobec swojego sąsiada, który nagle zapragnie sobie hodować w swoim mieszkaniu np. karaluchy albo szczury? - bo je bardzo lubi. Czy wtedy także wszelkie próby ograniczenia mu tej swobody decydowania nazwiesz bzdurą?

JVT

  • Gość
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #173 dnia: Lutego 28, 2010, 19:23:27 »
Cytat: "archanioł"

Czy powiedziałbyś to samo wobec swojego sąsiada, który nagle zapragnie sobie hodować w swoim mieszkaniu np. karaluchy albo szczury? - bo je bardzo lubi. Czy wtedy także wszelkie próby ograniczenia mu tej swobody decydowania nazwiesz bzdurą?


No jasne :) Jeśli chciałby HODOWAĆ tego typu żyjątka, to trzymałby je w klatkach, terrariach czy innych takich. Niech sobie hoduje. Mój pies nie wchodzi do sąsiadów, więc jeśli one mi nie wchodziłyby do domu, to nie byłby to dla mnie problem.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #174 dnia: Lutego 28, 2010, 19:37:26 »
Cytat: "JVT"
Jeśli chciałby HODOWAĆ tego typu żyjątka, to trzymałby je w klatkach, terrariach czy innych takich.

A Ty też trzymasz swojego pieska tylko w klatce czy wychodzisz z nim na korytarz, przed blok i na dodatek bez smyczy i kagańca?

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #175 dnia: Lutego 28, 2010, 19:50:57 »
Okazuje się, że wszystkie psy srają w lesie albo na trawce (gdzie wchodzić mi nie wolno, więc rzekomo mi to nie przeszkadza), albo wszyscy sprzątają po swoich sierściach a tymczasem nogi na chodniku postawić nie ma gdzie - toniemy w gównie! Już nawet do sklepu z córką wyjść ciężko. Argumenty typu "gówienko się rozłoży" są naprawdę nietrafione - zanim się rozłoży TWÓJ pies zesra się w to miejsce kolejne 57 razy  :crazy:
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #176 dnia: Lutego 28, 2010, 21:16:03 »
robert1995, przyjmij, że te kupy na chodnikach zostawiją psy, których właściciele nie sa aktywni na forum, lub wręcz go nie czytają....
i sprawa staje się jasna

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #177 dnia: Lutego 28, 2010, 23:47:58 »
Ja mam małego szczeniaka 2,5mieś i uczę go w łazience do kuwety bo to mały york ale jak będzie cieplej to z woreczkiem na spacer.Ale  co zauważyłam to że ludzie nie sprzątają to jedna sprawa a druga że służby za to odpowiedzialne też nie i nie tylko psie kupy leżą ten problem wraca co roku po zimie .W koło wala się pełno śmieci i nie ma kto tego posprzątać .
Cytat: "jasia"
właściciele nie sa aktywni na forum, lub wręcz go nie czytają
To prawda bo dużo starszych ludzi ma pieski a niekoniecznie korzysta z komputera .Mam jednak nadzieje że wszystkim przeszkadzają te kupy bo trudno ciągle patrzeć pod nogi . :flower:

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #178 dnia: Marca 01, 2010, 01:02:19 »
Ja jeszcze nie widziałem, aby bezdomny pies "srał" na chodniku. Są to psy rozpuszczone psy, puszczone przez leniwych właścicieli :)

goldinka

  • Gość
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #179 dnia: Marca 01, 2010, 11:04:56 »
WŁAŚCICIELE CZWORONOGÓW sprzątajcie po swoich pupilkach.Przyszła odwilż i miasto jest całe "zasrane".Chodzenie po chodniku to jak slalom gigant i aż "rzygać"się chce.