Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy  (Przeczytany 214228 razy)

marcin

  • Gość
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #120 dnia: Stycznia 30, 2010, 21:30:52 »
pierwsza zasada eskimosa: nie jedz żółtego śniegu.  :devil:  
Cytuj (zaznaczone)
Japonia to kraj kwitnącej wiśni, natomiast Polska to kraj kwitnącej lipy...

Jak już to kraj kwitnącego ziemniaka i podziemnej pomarańczy..... taki poznań np... państwo w państwie. heh. Wracając do tematu.
Cytat: "pendrajf"
POLICE TONĄ W PSICH FEKALIACH
i w głupocie coraz bardziej się rozprzestrzegającej w całym kraju. Brak wyobraźni i egoizm prowadzi do ogólnego otępienia. Wszyscy płaczą bo gówno leży na trwaniku.... ale wszyscy mają w d..... jak gówniarze rozwalają ławki, niszczą przystanki, chleją w parkach, rozbijają w nich butelki (w parku solidarności nie ma chyba dnia bez rozbitych butelek). Nikt się nie odezwie bo się boi. Ale jak starsza pani wyjdzie z psem na trawnik i on się tam zesra to szału i piany dostajecie..... i komentarz że jest burakiem. A może jak piesek skończy to sprzątnie? Skąd wiecie? Wystarczy że się człowiek z psem na trawie bawi a już przechodnie z pretensjami że napewno nasra! Zajmijcie się prawdziwymi problemami. Mi się chce wymiotować na pijanych ludzi srających pod siebie, na ludzi którzy idą i szczają komuś pod okno, a w tym oknie facet nawet nie mrugnie bo się boi odezwać. po psie sprzątać i sprzątać idiotów.

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #121 dnia: Stycznia 31, 2010, 11:42:06 »
Cytat: "marcin"
ale wszyscy mają w d..... jak gówniarze rozwalają ławki, niszczą przystanki, chleją w parkach, rozbijają w nich butelki (w parku solidarności nie ma chyba dnia bez rozbitych butelek). Nikt się nie odezwie bo się boi.

Ciekawa jestem, co Ty robisz w tej sprawie...
I wyjaśnij mi, co ma psia kupa do meneli i łobuzów??? Post jest o srających psach i o tym, czy należy to sprzątać, czy nie i już. Załóż post o "tchórzostwie polskiego społeczeństwa w obliczu wandalizmu" i po sprawie.
Psim kupom mówię stanowcze- NIE!!!  ;D
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #122 dnia: Stycznia 31, 2010, 16:08:56 »
Cytat: "grubcia1982"
I wyjaśnij mi, co ma psia kupa do meneli i łobuzów???

ja tam popieram marcin, ,jak to co mają wspólnego,jeszcze nie widziałam menela lub łobuza,który szukał sobie toalety,szczają gdzie popadnie,srają po krzakach,choć kibelek stoi w domu.a takiego cwaniaka nie znam,co psa nauczył na kibel robić.człowiek myślący zająłby się najpierw syfem z butelek,petów,puszek i innymi,bo to dłużej się rozkłada,po miesiącu śladu nie ma a i nawóz dobry,trawka lepiej rośnie.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

PSIA_KUPA

  • Gość
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #123 dnia: Stycznia 31, 2010, 18:14:50 »
Moi drodzy jak wyczyścicie sobie i dziecku kilka razy w tygodniu buciki z psich odchodów przylepionych na placu zabaw na skwerze przy Mieszka za Farmerem lub na boisku za Piaskową 7 obficie przy tym wymiotując to gwarantuje wam, że problem meneli się sam rozwiąże. Podczas następnego wejścia na trawnik nie będziecie ich (meneli) widzieć, bo waszą uwagę w pogoni za bawiącym się dzieckiem będzie przykuwał tylko i wyłącznie grunt pod nogami.

Offline ona

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #124 dnia: Stycznia 31, 2010, 20:59:01 »
Cytat: "tatankas"
Cytat: "grubcia1982"
I wyjaśnij mi, co ma psia kupa do meneli i łobuzów???

ja tam popieram marcin, ,jak to co mają wspólnego,jeszcze nie widziałam menela lub łobuza,który szukał sobie toalety,szczają gdzie popadnie,srają po krzakach,choć kibelek stoi w domu.a takiego cwaniaka nie znam,co psa nauczył na kibel robić.człowiek myślący zająłby się najpierw syfem z butelek,petów,puszek i innymi,bo to dłużej się rozkłada,po miesiącu śladu nie ma a i nawóz dobry,trawka lepiej rośnie.



Dla mnie ty nie sprzątając po swoim psie jestes na tym samym poziomie co właśnie menel srający po krzakach, on nie sprząta i ty nie sprzątasz.

Psia Kupawiem, że dla ciebie będzie to nieprawdopodobne (dla mnie zresztą też jest), ale niektórym osobom na tym wątku nie przeszkadzają psie kupy na butach dziecka...

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #125 dnia: Stycznia 31, 2010, 21:55:23 »
psia- kupa ( swoją drogą świetna nazwa :lol2: ) i ona- podpisuję się pod Waszymi postami obiema rękoma.
Cytat: "ona"
Dla mnie ty nie sprzątając po swoim psie jestes na tym samym poziomie co właśnie menel srający po krzakach, on nie sprząta i ty nie sprzątasz.
bardzo mądre słowa- sama na to nie wpadłam.
Pozdrawiam :*
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

PSIA_KUPA

  • Gość
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #126 dnia: Lutego 01, 2010, 17:55:30 »
Drogi Głosie Rozsądku...
prawdziwy rozsądek zawsze jest konieczny ;D .
Zatem każdy rozsądny sędzia w obecnej chwili nie zastosuje art. 144 z KW do mnie i mojego dziecka za to, że będziemy wesoło chodzić bądź biegać (deptać) po trawie w miejscu do tego przeznaczonym. Takimi właśnie miejscami są "zasrane" skwery z urządzeniami do zabaw dla dzieci w naszym mieście (np. za Takpolem na Mieszka I-go). Natomiast artykuł ten odnosi się między innymi do właścicieli tych zwierząt co robią kupkę na trawniku.
Tym bardziej, że nasz kodeks wykroczeń będzie w najbliższym czasie znowelizowany wraz z przepisem art. 144 pod kątem obywateli RP, którzy jak inni obywatele UE mieliby swobodną i niczym nieograniczoną możliwość korzystania z trawników miejskich w celach rekreacyjnych i wypoczynkowych. Kara za zanieczyszczanie terenów zielonych zostanie podniesiona do 2000 PLN wg nowego kodeksu (www.radalegislacyjna.gov.pl).
Rozsądek podpowiada mi żeby sprzątać po swoich pupilach i nie dyskutować o deptaniu trawy przez dzieci.

głos rozsądku

  • Gość
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #127 dnia: Lutego 01, 2010, 19:59:11 »
Dobrze PSIA_KUPO. Dzięki za tą wypowiedź. Udowodniłeś mi tylko, że stosujesz prawo wg własnego uznania i innych robiących tak samo krytykujesz. Dodam jeszcze dwie uwagi przed zakończeniem dyskusji z tobą: po pierwsze zapowiedź zmiany prawa nie uprawnia do łamania aktualnie obowiązujących przepisów, a po drugie na prywatną wiadomość odpowiadaj prywatną wiadomością. Dziękuję za uwagę i żegnam, zostałeś dodany do listy ignorowanych.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #128 dnia: Lutego 01, 2010, 21:16:14 »
Cytuj (zaznaczone)
Dla mnie ty nie sprzątając po swoim psie jestes na tym samym poziomie co właśnie menel srający po krzakach, on nie sprząta i ty nie sprzątasz.

ona, czy ja napisałam,że nie sprzątam,nie.nie jestem temu przeciwna,żeby sprzątać,choć rozumiem tych co tego nie robią.ja na szczęście mam dosłownie 20 metrów od klatki do lasu i zanim wybiorę się z psem na spacer po mieście,musowo wchodzimy do lasu i tam pies załatwia swoje potrzeby,więc nigdy po psie nie musiałam sprzątać.pewnie jak bym mieszkała w centrum Polic,z daleka od lasu,psa bym nie miała(ostatnio byłam u mamy w Szczecinie i szlag mnie trafiał,że nie ma gdzie z psem wyjść,bo 2 metrowy trawnik dla psa to przesada).co do kupek na butach dzieciaka to już wcześniej pisałam,że przechodzę to od 8 lat(mam trzy córki 8,6,2 lata) i nie robię nikomu na złość(moje dzieci wchodzą to i mój pies będzie srał,niech i inne wchodzą).co do poziomu,to co pies w krzakach w lesie też nie może się załatwić (może w lesie też mam sprzątać,jeszcze dodatkowo po dzikach,sarenkach i zającach)czy co,menel ma w domu toaletę.ja nie wiem jak bym była dobrym szkoleniowcem,psa na toaletę robić nie nauczę.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #129 dnia: Lutego 08, 2010, 13:19:59 »
Do cholery jasnej bo się wkurzę. Masz kundla - sprzątaj po nim to gówno. [ciach!] co pół metra same przebiśniegi, a nie wierzę, że to od dzikich psów bo takowych niewiele widać w naszym mieście. Czy tobie, nienauczony czystości właścicielu psa, nie będzie przeszkadzać jak ci nasram na wycieraczkę? Jeśli nie sprzątasz po swoim kundlu to nie powinno.

I na koniec:

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #130 dnia: Lutego 08, 2010, 13:26:00 »
No niestety. Odkąd śniegu jest u nas pod dostatkiem kupy przyozdabiają "stoki" wzdłuż chodnika albo leżą bezpośrednio na chodniku. Chciało by się rzec - prawdziwa polska zima ;-) Miejsca do chodzenia jest niewiele a jeszcze do tego na niektórych odcinkach jest nieźle "zaminowane". Także przyłączam się do apelu.
I love the night.
1101110100101111

pendrajf

  • Gość
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #131 dnia: Lutego 08, 2010, 13:40:26 »
Taka złota myśl mnie naszła:

POLICE - MIASTO GÓWNEM I MOCZEM PŁYNĄCE

Offline alf

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #132 dnia: Lutego 08, 2010, 14:01:58 »
Śnieżek pada,
pada równo,
raz na krzaczek,
raz na gówno.

;)

może zrobimy galerię psich kupek widocznych z okna lub balkonu :D , żółty śnieg też można fotografować :D

Offline Marshall

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #133 dnia: Lutego 08, 2010, 14:27:44 »
a może właścicieli (mordy) którzy idą ze swoim sierściuchem , który akurat stawia kloca....?? :devil:

Offline ona

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #134 dnia: Lutego 08, 2010, 15:17:47 »
Cytat: "Marshall"
a może właścicieli (mordy) którzy idą ze swoim sierściuchem , który akurat stawia kloca....?? :devil:


To jest to ! ;)
Widok właściciela, który czułym wzrokiem obserwuje jak jego ukochany pupil dusi klocka na osiedlowym chodniku bezcenny i wart utrwalenia ;)Z mojego okna często obserwuję właścicieli  wyprowadzających na pobliskim(ogrodzonym)placu zabaw swoje psiaki, chętnie popstrykam fotki! A tobie Tatankas proponuję uwiecznić te licznie przesiadujące i  srające na placach zabaw kotki i też się tu pochwalić, zobaczymy kto większą kolekcje fotek zbierze Ty czy ja!