Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Paznokcie  (Przeczytany 25445 razy)

margo

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 28, 2009, 18:54:10 »
Ja osobiście polecam Panią która ma swój salonik w starych Policach koło kościoła- "Diamond Nails". Naprawdę solidna kobitka i bardzo dokładna.

Offline GROTA10

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Paznokcie
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 01, 2009, 22:30:43 »
Słyszałam, że robiąc paznokcie można zarazić sie grzybicą. Tak bardzo sie tego obawiam, że robie sobie sama paznokcie, chociaz nie ukrywam, że poszłabym do dobrej manicurzystki. Polećcie mi kogoś.

karamba

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 02, 2009, 01:15:06 »
moja kobita chodzi na basen i podobno jest czad wiec polecam

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Paznokcie
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 02, 2009, 09:17:07 »
Polecam Agnieszkę, która przeniosła się jakiś czas temu od Pani Waśniowskiej (z salonu przy rondzie) na "swoje" i obecnie przyjmuje klientki "Pod Arkadami" - tel. 511 220 338.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Paznokcie
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 05, 2009, 23:42:41 »
panie Małgosia i Marta na I piętrze na basenie
sz

Offline Victory

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Paznokcie
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 28, 2009, 21:17:36 »
Cytat: "margo"
Ja osobiście polecam Panią która ma swój salonik w starych Policach koło kościoła- "Diamond Nails". Naprawdę solidna kobitka i bardzo dokładna.



POPIERAM!!!
Byłam u niej ostatnio i jestem bardzo bardzo zadowolona!!!
:)

Heidi

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 29, 2009, 09:19:14 »
Cytat: "Victory"
Cytat: "margo"
Ja osobiście polecam Panią która ma swój salonik w starych Policach koło kościoła- "Diamond Nails". Naprawdę solidna kobitka i bardzo dokładna.



POPIERAM!!!
Byłam u niej ostatnio i jestem bardzo bardzo zadowolona!!!
:)


A może któraś z Was napisać ile u tej kobitki kosztuje założenie tipsów i odnowa? Z góry dzięki :) Pzdr

Offline Victory

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Paznokcie
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 29, 2009, 19:03:11 »
Tipsy bodajże 80 zł a odnowa 50 zł...ale najlepiej zadzwoń i dowiedz sie dokładnie oto nr 506 444 787 p.Daria

POZDRAWIAM!

Szalona

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 02, 2009, 21:51:42 »
dobry salon kosmetyczne jest  u Iwony :D

Offline DJK

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Paznokcie
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 23, 2009, 13:29:26 »
jest w Policach jakaś Pani, która przychodzi do domu zrobić manicure i pedicure?

Ally

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 25, 2009, 14:31:28 »
Cytat: "Victory"
Cytat: "margo"
Ja osobiście polecam Panią która ma swój salonik w starych Policach koło kościoła- "Diamond Nails". Naprawdę solidna kobitka i bardzo dokładna.



POPIERAM!!!
Byłam u niej ostatnio i jestem bardzo bardzo zadowolona!!!
:)


ja z moją mamą również robiłyśmy sobie u tej pani tipsy. to prawdziwa profesjonalistka ! za każdym razem wychodizmy od niej zadowolone . jak najbardziej POLECAMY .

dagmarabielik

  • Gość
Sprawdzone
« Odpowiedź #26 dnia: Września 25, 2009, 22:30:58 »
Cytat: "sz"
panie Małgosia  na I piętrze na basenie
studio MM polecam i wysyłam tam wszystkie znajome. Miła obsługa zawsze kawaka i herbatka - miła atmosfera i wszystko bez pospiechu. Cenie sobie mozliwosc wykonania usługi nawet do poznych godzin wieczornych. Chodze tez na basen wieczorem popływac takze moge sobie połaczyc te dwie przyjemnosci naraz. Ogolnie na basnie jest tez aerobik - fajna sprawa i wodny aerobik polecam

ktoś

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 02, 2009, 18:29:57 »
Wysłany: 2009-08-23, 12:29       
jest w Policach jakaś Pani, która przychodzi do domu zrobić manicure i pedicure?

Jest , polecam, dojazd do klienta gratis, z tym że u stóp maluje  tylko paznokcie nr tel. 661846162.

Aneczka

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 02, 2009, 19:20:10 »
Witam! Ja również korzystam z usług pani Pauliny do której można dzwonić pod nr telefonu 661 846 162. Z tego co wiem to nie tylko maluje paznokcie u stóp, ale także je żeluje, wycina skórki, nadaje kształt itd. Ja robię u tej Pani tipsy i jestem naprawdę zadowolona. Dziewczyna jest dokładna, a paznokcie bardzo wytrzymałe. Do tego jest niedroga, bo tipsy kosztują chyba 60zł, odnowa 50 zł, żelowanie paznokci u rąk 40zł, u nóg 30 zł, a manicure 30zł. Pani Paulina przyjmuje na starych Policach w salonie fryzjerskim AGA na ul. Wojska Polskiego, ale wiem że od jakiegoś czasu jest też możliwość że dojeżdża do domu, także same plusy. POLECAM

karolina

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 03, 2009, 21:32:28 »
jeszcze raz polecam
monika 791 684 640

Dokładnei Solidnie Nie drogo





salon koło ronda- ten po oświetleniu