Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Nasze kochane PIESKI!!!  (Przeczytany 100796 razy)

Offline salomon

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 18, 2008, 10:58:47 »
Witam, kupy to oczywiście jeden problem , ale mnie osobiście najbardzie denerwuje brak kagańców na pyskach tych kochanych piesków, rozumiem że każdy właściciel uważa iż jego psiak nie skrzywdzi nawet muchy ale ja oraz moje dzieci nie muszą o tym wiedzieć. Kiedy obok mnie przebiega psisko wielkości kucyka , bez kagańca, bez smyczy, przecież to aż ciarki przechodzą. Podejrzewam że to kompleksy właścicieli którzy chcą się czuć ważniejsi, żeby czuć do nich respekt, a umieją to tylko osiągnąć w tak za przeproszeniem kretyński sposób . Ale mimo to pozdrawiam właścicieli piesków, jest wielu którzy  są bardzo sympatyczni ale część nie za bardzo.

Offline Malami

  • Moderator
  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 106
    • Zobacz profil
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 18, 2008, 11:50:18 »
Cytat: "Brebis"
Thomas, przypominam, że miał to być temat o naszych psiakach a nie o ich gównach, może załóż nowy wątek w dziale trudne tematy, a tu daj się chwilę psiakami pocieszyć. Czemu Polacy potrafią tylko marudzić i narzekać. I tak do us..nej śmierci

Już o tym było.

Offline samtron8787

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 18, 2008, 12:17:47 »
wlasnie thomas na pewno nie masz psa wiec zaloz sobie nowy temat o kupach po widze ze lubisz o tym duzo pisac!  :lol2:

Offline Malami

  • Moderator
  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 106
    • Zobacz profil
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 18, 2008, 12:24:18 »
Założyłam ten temat aby można było wstawić tu zdjęcie swojego psa, opisać co lubi jeść, gdzie spać itp.Jeżeli denerwuje kogoś to że właściciele nie sprzątają lub wypuszczają psy bez smyczy i kagańców dzwońcie proszę na Straż Miejską lub nawet na Policję.Załóżcie sobie nowe tematy o psich gównach i tam piszcie,a nie zaśmiecacie temat.Ludzie zaglądają tu aby popatrzeć na pieski i pochwalić się swoimi,a tu nie ma zdjęć tylko opisy gdzie jest więcej KUP!Pozdrawiam.

[ Dodano: 2008-07-18, 12:28 ]
Otworzyłam temat, gdzie i sama będę się udzielać
 http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?p=37827#37827

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 18, 2008, 12:32:56 »
Cytat: "salomon"
ale mnie osobiście najbardzie denerwuje brak kagańców na pyskach tych kochanych piesków


Piszę ze swojego punktu widzenia  - nie wiem co jest gorsze czasem - kagańce na pysku czy ich brak.
Kiedy idę ze swoimi psami bez kagańców, na smyczy lub bez, ale karnie przy nodze mało kiedy ktoś w ogóle zwróci na nas uwagę. Kiedy ta sama sytuacja ma miejsce, ale psy są ubrane w "koszyki" to przechodzacy omijają mnie jak trędowatą a ja czesto nie mam gdzie sie podziać na wąskim chodniku ani co gorsza - jak zapaść nagle pod ziemię  :'(

Cytat: "salomon"
rozumiem że każdy właściciel uważa iż jego psiak nie skrzywdzi nawet muchy

Częściej niż niewiedza jest to po prostu moda na posiadanie psa jakiejś rasy lub zwykła głupota.

Napisałam wyżej o tym jak zaatakował mnie owczarek kaukazki, mający możliwość luźnego poruszania się po posesji i wydostania się z niej. Kiedy po czasie zwróciłam na ten fakt uwagę właścicielki to usłyszałam m.in.: "pies ma 1,5 roku jest coraz bardziej agresywny i ja nie wiem co z tym robić". Wg. mnie to dopiero jest dramat! Kobieta ma w domu odbezpieczony granat. Polskie prawo nie ma na to odpowiedniej sankcji karnej. Zgłosiłam atak na policji, rozmawiałamz  dzielnicowym i...dopóki nie wydarzy sie jakaś tragedia on nic nie może zrobić.  
Od tamtej pory mam ciepło przechodząc w tamtej okolicy, a często nie mam niestesty jak inaczej tylko tam "ryzykować".

Cytat: "salomon"
ja oraz moje dzieci nie muszą o tym wiedzieć

Masz rację. Niemniej jednak warto, aby dzieci wiedziały jak zachowywać się w stosunku do psów. Nie tylko tych agresywnych, ale każdych idących ulicą, często mijanych tak po prostu. Przydaje się dzieciom taka wiedza i dzięki temu nie są niepotrzebnie zatrwożone  kiedy zdarzy im się przypadkowa konfrontacja z psem,a  dorosłego nie ma w pobliżu. Nie ma tu na myśli - co robić jak pies atakuje. Nie. Zwykłą sytuację jak dziecko - właściwie, a nie instynktownie (np. ręce podniesione do góry, pisk, nagła ucieczka) powinno reagowac na psa.

Cytat: "salomon"
jest wielu którzy są bardzo sympatyczni ale część nie za bardzo


Staram się aby taką być m.in. zapinając psa na smycz kiedy biega po łące a w oddali widzę zbliżającego się rowerzystę. Wiem, ze mój pies na 100% nie zareaguje nawet na zbliżający się rower (bo obie suki są w tym zakresie dobrze zsocjalizowane), ale CHCĘ aby ten człowiek nie znający moich psów, przejechał komfortowo i bez strachu, że coś się może wydarzyć.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

helenne

  • Gość
NERO
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 19, 2008, 14:15:25 »
to jest moj skarbek ktorego bardzooo kocham

NERO kocha kazda piłeczke:D

Brebis

  • Gość
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 19, 2008, 18:30:53 »
A to mój urwis dziś na spacerze, też kocha piłeczki, jak każdy pies


Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #37 dnia: Lipca 19, 2008, 19:18:02 »



Chemi :) tutaj jeszcze malutki :)
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

Offline Pan P

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #38 dnia: Lipca 20, 2008, 14:13:41 »
Snowy 2 miesiące temu po kąpieli

Moneta przedstawia Antiocha Wielkiego.

Offline Malami

  • Moderator
  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 106
    • Zobacz profil
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #39 dnia: Lipca 20, 2008, 17:52:34 »
Słodki psiak. W sierści to ma wszystko! To było później kąpanie i wyczesywanie. :lol2:

helenne

  • Gość
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #40 dnia: Lipca 20, 2008, 23:01:27 »
ale za to jaka on miał radoche z tego paprania sie na pewno. :rotfl:

Offline Pan P

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #41 dnia: Lipca 22, 2008, 16:42:52 »
To była jego pierwsza kąpiel w życiu, usiadł nad brzegiem i po jakiejś chwili wpadł do wody, niezdara :-)
Moneta przedstawia Antiocha Wielkiego.

Offline Zając23

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #42 dnia: Lipca 25, 2008, 15:41:22 »
A Posiada może  ktoś z was psa  rasy bullterrier ??
I\'m hot cause I\'m fly, you ain\'t cause you not

Pablo92

  • Gość
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 05, 2008, 11:30:45 »

 
a to mój pies Rudolf  ;D

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 06, 2008, 00:52:52 »
Wszystkie psiaki (i nie tylko) są kochane, nie ma ras bardziej groznych ani mniej... wystarczy umiec wychować piesiora a będzie z niego człowiek :D

Ogromna prośba do właścicieli piesiorków nie przewoźcie swoich pupili w bagażnkach samochodów nie jest im tam fajnie... :( a widuję takie sytuacje często :( wystarczy specjalny pokrowiec (rynienka) na kanapę w aucie...:/