• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Banki  (Przeczytany 23453 razy)

Brebis

• Gość
Banki
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 07, 2008, 22:01:10 »
kilka lat byłem w PKO BP, ale zrezygnowalem. Teraz jestem w Millenium i mam wszystko za darmo. Naprawdę! nic za konto, nic za przelewy internetowe. Koszty utrzymania konta zerowe. Tylko mam u nich pożyczkę i za to takie warunki. TAk czy siak w Policach bankomat jest, w Szczecinie całe mnóstwo, a bank 100x lepszy niż PKO. Podejście mają indywidualne a nie kolejki godzinne na Wyszyńskiego.

Offline martoszka

• Rozpisuje się
Banki
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 10, 2008, 21:36:46 »
ja jestem w PKO.Nie narzekam bo codzien korzystam z PKO24-super sprawa!! ;D
nie ma sytuacji bez wyjścia,kiedy Bóg zamyka drzwi to otwiera okno

Offline rbk

• Moderator
  • Stara Gwardia
  • wiecznie głodny króliczek
Banki
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 20, 2009, 12:57:31 »
Powrócę do tematu, w którym banku warto założyć lokatę 6miesięczną ? Kwota od 4 000zł do 10 000zł. Dziękuję za informację.

chajzer1

• Gość
Banki
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 21, 2009, 04:11:49 »
Wypowiadacie się wypowiadacie, a nikt z was nie wspomnial o czolowce polskich bankow - Eurobank...jest to bardziej konto dla pracujacych, niz dla studentow, ale jezeli student ma juz jakies oszczednosci, to sobie poradzi na tym koncie, zeby nie placic nic, a jescze bank Ci zaplaci...zaraz napisze o co chodzi. Po pierwsze oplata za prowadzenie konta 0,95zl za miesiac(likwiduje ja odsetki..jak ma sie na koncie(rachunku) juz 1000zl, to odsetki z tego to na plus 4,16zl-wiecej dalej w poscie)....brak wszelkich oplat za karte bankomatowa...przelewy darmowe do wszystkich bankow przez internet...wyplaty bankomatach w euronecie i BZ WBK za darmo...w innych 1zl...i najlepsze dla tych co lubia oszczedzac...oprocentowanie konta 4%, a rachunku 5%, mozliwosc prowadzenia 15 rachunkow(wszelkie przelewy miedzy rachunkami i kontem a rachunkiem, za darmo-raz w miesiacu, kolejne 2zl) w koncie do 18.000zl, dlatego lepiej trzymac kase na rachunku na 5%, a na koncie trzymac 2-3zl w celu uregulowania oplaty za konto...jescze jedno...minimalne wplywy 800zl...nie wiem po ro robia przepis, ktory latwo obejsc:) - a to jest rozwiazanie...majac te 1000zl na koncie wyplacam z bankomatu 800zl i od razu wplacam w punkcie i mam wplyw 800zl i przepis z glowy...tak jak mowilem..jest to bardziej konto OSZCZEDNOSCIOWE dla pracujacych...mozna troszke zarobic na nim:)

A tutaj jakbyscie chcieli zaczac cos oszczedzac, czyli cos bezpiecznego lokaty: http://e-lokaty.pl/porownanie-lokat/porownanie-lokat-bankowych-najlepsze-lokaty-listopad-2009.html

i konta oszczednosciowe(zwroccie uwage gdzie jest Eurobank:)) -http://e-lokaty.pl/konta-bankowe/ranking-i-porownanie-kont-oszczednosciowych-grudzien-2009.html

Do 82200 jezeli masz 300zl odsetek za miesiac, to musisz miec na koncie ok 80.000zl(oprocentowanie od 30.000zl do 100.000zl w tym banku na koncie oszczednosciowym Eskalacja wynosi 4,5%(Eurobank - 5% - :)))....najgorsze jest to, ze kapitalizacja jest 3 miesieczna(zrodlo: http://www.bankier.pl/fo/konta/narzedzia/profil/?produkt_id=8210) a nie jak w Eurobanku dzienna(czyli najlepsza ze wszystkich), gdyz odsetki naliczane sa codziennie od wiekszej kwoty, u siebie musisz czekac 3 miesiace(przez to, ze masz kapitalizacje 3 miesieczna, masz tez jeszcze odchudzony porfel o podatek belki(to znaczyloby, ze masz wiecej niz 80.000z :))), chodz piszesz, ze co miesiac..nie wiem nie lustrowalem tego Twojego banku BGZ i jescze jedno...przelewy z tego konta oszczednosciowego 10zl za kazdy ( Eurobank - 0zl za pierwszy...kolejny 2zl :) ) Osobiscie polecam Ci wlasnie konto w Eurobanku, ale wiadomo...zrobisz co chcesz...jest jeszcze pare innych bankow lepszych od tego Twojego BGZ, ale od czego mamy internet:)
Pozdrawiam
Marcin

wtrych

• Gość
Banki
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 21, 2009, 09:54:57 »
a czy w Policach masz Eurobank? jak nie to dojazd do niego - bilety w dwie strony do szczecina 3,20 x 2 = 6,40zł albo poczta 3,50  trzeba doliczyć do manewru z 800zł:lol2:

chajzer1

• Gość
Banki
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 21, 2009, 11:09:29 »
Koło sklepu wedkarskiego w nowych budynkach, przy Kindze jest odzial Eurobanku...wszystkie formalnosci mozna chyba(pisze chyba, bo nigdy sie nie dowiadywalem tam, ale jezeli jest tutaj oddzial, to chyba nie bedzie problemu z wplacaniem oszczedzonej kasiorki w tym miejscu :)) tam zalatwic...Wiesz ja nie mam takich problemow, bo jestem na Szczecinie codziennie...a co wplacania na konto Eurobanku, to przeciez przelewy robilby zaklad pracy, a jakas oszczedzona kase mozna wplacic przelewem z innego konta lub przy okazji jak sie jest w Szczecinie(wiem, ze jeden odzial jest w Carefurze, kolo turzynu, czyli czeste miejsce odwiedzin polickich mieszkancow...bynajmniej mi sie tak zdaje, nie znam dokladnie zwyczajow wszystkich mieszkancow...hehe:)) Zaproponowalem dobre konto oszczednosciowe...czy ktos z niego skorzysta to juz jego sprawa...jezeli ktos chce oszczedzecac, to sie postara i bedzie to robil, jezeli nie, to bedzie dusil grosze w skarpecie i bedzie tracil na wartosci pieniadza spowodowana inflacją:) Pozdrawiam serdecznie wszystkich dusigroszy:D Wesolych swiat:))))

wtrych napisal:

...trzeba doliczyć do manewru z 800zł:lol2:

Co miales na mysli piszac to co zacytowalem powyzej??:))

wtrych

• Gość
Banki
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 21, 2009, 18:17:37 »
Cytat: "chajzer1"
wiem, ze jeden odzial jest w Carefurze, kolo turzynu, czyli czeste miejsce odwiedzin polickich mieszkancow...bynajmniej mi sie tak zdaje, nie znam dokladnie zwyczajow wszystkich mieszkancow...hehe:))

no właśnie ja tam byłem dwa razy - raz po zawaleniu, a drugi w dniu otwarcia po pampersy :rotfl:

chajzer1

• Gość
Banki
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 21, 2009, 18:31:57 »
Hehe...no to rzadko tam bywasz...niestety...pozostaje Ci zaopatrzyc sie w konto albo pozostac...w banku, ktory ma siedzibe w Policach...no chyba, ze jednak bedzie CI zalezec na oszczedzaniu i zaczniesz czesciej odwiedzac Szczecin:)

Jeszcze co do Eurobanku, bylem dzisiaj w siedzibie Eurobanku, o ktorym wspominalem...konto mozna zalozyc tutaj u nas( mozna tez przez internet) ale wplatomatu niestety nie ma u nas...jedynie na Szczecinie...tak samo jest tez mBanku(wychwalanym tutaj w temacie).

Offline agunia

• Nowicjusz
  • *
Banki
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 23, 2010, 17:27:39 »
Odświeżę temat, który bank spełni te wymagania:

dostęp do internetowej bankowości
darmowe przelewy
karta do bankomatu darmowa, lub do 3zł
za konto max 5zł
jakiś oddział w Policach, by wpłacać gotówkę

dzięki za informację

Offline gzzz

• Gaduła
Banki
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 23, 2010, 17:38:52 »
Cytat: "82200"
ja oczekuje by w razie wypadku mozna bylo pojsc do oddzialu i zalatwic sprawe przy minimalnych kosztach a nie stac pod wplatomatem i liczyc na szczescie zeby wydal potwierdzenie ze kase wplacilem..... same negatywne opinie czytalem na forum o mbanku...... sam zobacz co ludzie pisza, zebys nie myslal ze sobie cos zmyslam......
pozdrawiam

Prawda wplatomat wcial mi kase 2 razy (raz 300zl raz 200zl) ale nigdy nie bylo problemu z odsykaniem tych pieniedzy. Moge spokojnie polecic Mbank jest szybki i darmowy nie ma nawet tych minimalnych kosztow jedyne co place to dobrowolne ubezpieczenie. Czesto tez korzystam z mtransferu co jest kolejnym plusem. Faktycznie brak oddzialu moze byc czasami klopotliwy jednak przez ponad dwa lata bycia w tym banku nigdy nie mialem problemow z dostepen do gotowki. W Policach sa 4 bankomaty (Euronet i ECard). A czego nie lubie to stac w kolejce do okienka wszystko zalatwiam przez inet.

Ogromny plus: brak kosztow utrzymania

Offline cooker

• Wielka Gaduła
Banki
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 23, 2010, 18:10:31 »
Cytat: "agunia"
który bank spełni te wymagania: (...) darmowe przelewy

Co rozumiesz przez darmowe przelewy? Masz na myśli przelew do każdego banku czy tylko na inne konto do swojego? Chyba żaden bank nie ma darmowych przelewów do obcych banków, a jeśli ma, to pewnie opłaty za prowadzenie też ma niemałe.
Cytat: "agunia"
jakiś oddział w Policach, by wpłacać gotówkę

Żałosne. Przez ten czas już byś wyGoogolowała wszystkie banki, które mają oddziały w Policach i porównała oferty.

Offline Opaler

• Gaduła
Banki
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 23, 2010, 18:22:45 »
Cytat: "cooker"
Co rozumiesz przez darmowe przelewy? Masz na myśli przelew do każdego banku czy tylko na inne konto do swojego? Chyba żaden bank nie ma darmowych przelewów do obcych banków, a jeśli ma, to pewnie opłaty za prowadzenie też ma niemałe.

Hmm... mBank ma darmowe przelewy do obcych bankow? PKO SA tez? :) (poprzez internet)

jaroslawp

• Gość
Banki
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 23, 2010, 19:15:04 »
Cytat: "Opaler"
mBank ma darmowe przelewy do obcych bankow? PKO SA tez?  (poprzez internet)

mBank tak, PeKoO SA nie (50gr. za sztukę w eurokoncie plus)

Offline Opaler

• Gaduła
Banki
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 23, 2010, 19:19:52 »
Cytat: "jaroslawp"
Cytat: "Opaler"
mBank ma darmowe przelewy do obcych bankow? PKO SA tez?  (poprzez internet)

mBank tak, PeKoO SA nie (50gr. za sztukę w eurokoncie plus)

Ja posiadam Eurokonto Net i nie place nic. Teraz sa nowe Eurokonta na nowych warunkach :) Szkoda tylko, ze nie mozna migrowac, tylko trzeba zakladac wszystko od nowa.

jaroslawp

• Gość
Banki
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 23, 2010, 20:12:09 »
O, to nie wiedziałem. Ale skoro nie można migrować to i tak nie mogę zmienić konta dopóki nie spłacę kredytu.  :<