TABLICA OGŁOSZEŃ > Sprzedam - kupię - zamienię

Zasady funkcjonowania działu

(1/1)

Kuba:
1. By ograniczyć zbędne dyskusje w tym dziale (jak sama nazwa wskazuje - zamieszczane mają być tu tylko ogłoszenia) zablokowane zostały odpowiedzi na powstałe wątki. W przypadku, gdy ogłoszenie staje się nieaktualne, proszę o kontakt z Administracją, która zamknie odpowiedni topic.

2. Oprócz wymienionego ograniczenia wprowadzona została konieczność akceptacji nowego ogłoszenia przez Administratora/Moderatora. Dlatego proszę o cierpliwość, ponieważ Administracja nie zawsze jest w danym momencie obecna na forum.

3. Nazywając temat w dziale "Kupię, sprzedam, zamienię", proszę zaznaczać rodzaj ogłoszenia wybierając odpowiedni tag ([Kupię], [Oddam], [Sprzedam] i [Zamienię]). Poza tagiem w nazwa ma odbiorcy konkretnie powiedzieć, co jest przedmiotem ogłoszenia. Wszelkie topiki, które nie będą spełniały tego warunku, będą odrzucane przy moderacji.

4. W treści ogłoszenia należy umieścić krótki opis rzeczy, której ogłoszenie dotyczy (linki do aukcji mogą być tylko formą uzupełnienia), a także należy podać, w jaki sposób osoba zainteresowana powinna się skontaktować z autorem ogłoszenia. Ogłoszenie nie spełniające tych warunków będą odrzucane przy moderacji.

5. W dziale tym zabrania się:
- kolorowania całego ogłoszenia różnymi dziwnymi kolorami,
- pogrubiania całej wiadomości,
- zwiększania czcionki.
- kopiowania z innych portali (np. olx) całej treści ogłoszeń, w celu uniknięcia różnych rozszerzeń, typu : [ i ] [ font=times new roman, serif ][ size=4 ], co utrudnia Administracji moderację ogłoszeń

6. Aby mieć możliwość wstawienia ogłoszenia w tym dziale, należy być aktywnym użytkownikiem, który jest zarejestrowany na naszym Forum przynajmniej miesiąc i na swoim koncie posiada minimum pięć napisanych postów. Wątki niespełniające tych wytycznych nie będą w ogóle akceptowane przy moderacji forum.


Pozdrawiam

Kuba:
Okres wiszenia ogłoszeń w tym dziale został przedłużony z 30 do 75 dni. Dzięki temu ogłoszenia nie będą ginąć w niewyjaśnionych okolicznościach, ale przypominam też o obowiązku zgłaszania nieaktualności swoich ogłoszeń.

Pozdrawiam

Kuba:
Po rezygnacji C80 z funkcji moderatora dział Kupię-Sprzedam-Zamienię przejmuje rbk i to do niego proszę kierować wszelkie prośby odnośnie ogłoszeń (ew. do mnie).

Pozdrawiam

Kuba:
Dodano 3 i 4 punkt.

rbk:
Rozszerzono zasady w punkcie 5.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej