Inne tematy > Dla forumowiczów

Przedstaw się...

(1/62) > >>

Kuba:
Jako nowy Administrator zacznę ten wątek i powiem parę słów o sobie - mam na imię Kuba i jestem teogorocznym maturzystą i być może przyszłym studentem Uniwersytetu Szczecińskiego ;). Dotychczas na forum działałem pod nickiem von_scheisse i byłem moderatorem działu "Historia".

Pozdrawiam

helenne:
Mam Na imię Paulina i mieszkam na starych policach. Na starym forum nawet nie zdarzyłam sie rozkręcić bo zostało zamknięte
  ;( ale na szczeście jest już nowe i zaczynamy na nowo pisanie :) pozdrawiam wszystkich! Wracajcie z powrotem na forum.

Ważniak:
Ja mam na imię Kuba, tak jak koleżanka, która wpisała się wyżej mieszkam w starej części Polic ;-) Jednak ja w przeciwieństwie do niej na starym forum zdążyłem się rozkręcić i brakowało mi forum, ale na szczęście powraca. Jeżeli chodzi o moje zainteresowania to zapewne wielu starych forumowiczów je zna, ale Ci nowsi pewnie nie. I tak, interesuję się głównie żeglarstwem i informatyką :)

pinki:
Też jestem Leszek i kurczę tyle tematów i postów straciłem na tamtym forum i byłem bardzo długo myślę że tu wszystko nadrobię.

Siwy1:
Siema. Mam na imie Marcin. Na stare forum zaglądałem bardzo często ale udzielałem się sporadycznie. Mieszkam koło "Kingi". Pozdrawiam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej