Police i okolice > Sprawy bieżące

Nowe podwyżki opłat w SM CHEMIK

<< < (2/6) > >>

Jan z nerką:

--- Cytat: KOOWALSKI w Października 14, 2021, 20:10:23 ---
--- Cytat: Jan z nerką w Października 09, 2021, 14:36:23 ---
--- Cytat: barti w Września 30, 2021, 10:03:41 ---Janie z Nerką, ale z brakiem mózgu. Co ma piernik do wiatraka?
Tak przeglądając Twoje posty wnioskuje, że masz za dużo czasu i za duże mniemanie o sobie.
Próbujesz zabłysnąć jakimś postem, a nawet nie iskrzysz.
Odpowiedz merytorycznie albo wypowiedz się na temat choć raz.


--- Koniec cytatu ---
No to Ci mówię. Jak stać ich na duże mieszkania, to niech płacą. Jak ich nie stać na opłaty to niech sprzedadzą i kupią mniejsze. Czego nie rozumiesz?

--- Koniec cytatu ---
Chłopie, nie rozumiesz prostej rzeczy a mianowicie j,jedna osoba w wielkim mieszkaniu produkuje mniej śmieci niż kilka osób w małym mieszkaniu. Jedna osoba w wielkim mieszkaniu zaśmieca klatkę schodową znacznie mniej niż wiele osób z małego mieszkania.Wprawdzie koszty sprzątanie w czynszu to mała pozycja ale  naliczanie ich od m2 to czysty bolszewizm

--- Koniec cytatu ---
Sam mieszkałem kiedyś w 3 pokojach sam. Codziennie imprezy, panienki, oddawanie kału na korytarzu, sikanie na klatce, pety na parapetach itp. Także można śmiecić.

RPzpl:
Czy ty naprawdę myślisz ze wszyscy są tacy debile jak ty, co ja pisze, przecież ty nie myślisz, bo ty masz tylko mózg, ale nie masz rozumu, a do myślenia potrzebny rozum.  co de meritum tematu, to zgadzam się ze samotna babcia w m 4 nie na śmierci tyle, co 4-osobowa rodzina w m3

Jan z nerką:

--- Cytat: RPzpl w Października 14, 2021, 20:38:49 ---Czy ty naprawdę myślisz ze wszyscy są tacy debile jak ty, co ja pisze, przecież ty nie myślisz, bo ty masz tylko mózg, ale nie masz rozumu, a do myślenia potrzebny rozum.  co de meritum tematu, to zgadzam się ze samotna babcia w m 4 nie na śmierci tyle, co 4-osobowa rodzina w m3

--- Koniec cytatu ---
Ty jesteś niepełnosprawny czy opuściłeś kilka lekcji nauki pisania w podstawówce?

KOOWALSKI:

--- Cytat: Jan z nerką w Października 14, 2021, 21:32:43 ---
--- Cytat: RPzpl w Października 14, 2021, 20:38:49 ---Czy ty naprawdę myślisz ze wszyscy są tacy debile jak ty, co ja pisze, przecież ty nie myślisz, bo ty masz tylko mózg, ale nie masz rozumu, a do myślenia potrzebny rozum.  co de meritum tematu, to zgadzam się ze samotna babcia w m 4 nie na śmierci tyle, co 4-osobowa rodzina w m3

--- Koniec cytatu ---
Ty jesteś niepełnosprawny czy opuściłeś kilka lekcji nauki pisania w podstawówce?

--- Koniec cytatu ---
Z Tobą jest jeszcze gorzej bo zapomniałeś chodzić na matematykę

Jan z nerką:

--- Cytat: KOOWALSKI w Października 14, 2021, 22:58:17 ---
--- Cytat: Jan z nerką w Października 14, 2021, 21:32:43 ---
--- Cytat: RPzpl w Października 14, 2021, 20:38:49 ---Czy ty naprawdę myślisz ze wszyscy są tacy debile jak ty, co ja pisze, przecież ty nie myślisz, bo ty masz tylko mózg, ale nie masz rozumu, a do myślenia potrzebny rozum.  co de meritum tematu, to zgadzam się ze samotna babcia w m 4 nie na śmierci tyle, co 4-osobowa rodzina w m3

--- Koniec cytatu ---
Ty jesteś niepełnosprawny czy opuściłeś kilka lekcji nauki pisania w podstawówce?

--- Koniec cytatu ---
Z Tobą jest jeszcze gorzej bo zapomniałeś chodzić na matematykę



--- Koniec cytatu ---
Hola hola. Byłem laureatem szkolnego konkursu matematycznego "Kangur".

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej