Police i okolice > Sprawy bieżące

Koszenie trawy w mieście

(1/5) > >>

Jan:



Jak pięknie gdy nie koszą trawy.Cisza.Bez smrodu spalin.Piękny widok!

koko:
Od roku się zastanawiam, czy jest sens koszenia trawy. Ostatnio pod moim blokiem trawę koszono przez dwa dni. Hałas był okropny, trudno funkcjonować w domu. Wypoczynek jest niemożliwy, okien nie można zamknąć, bo jest zbyt gorąco. A w czasie koszenia są jeszcze spaliny, ziemia szybciej wysycha, niszczone jest życie drobnych zwierząt w trawie. Uważam, że łąki są ładniejsze. Nie w każdym miejscu można zrobić łąkę, w wielu wręcz koniecznie trzeba kosić ze względów bezpieczeństwa, ale są takie miejsca w Policach, w których aż się prosi zrobienie łąki. Co o tym sądzicie? Kosić czy nie kosić?

Jan z nerką:

--- Cytat: koko w Czerwca 15, 2021, 08:11:46 ---Od roku się zastanawiam, czy jest sens koszenia trawy. Ostatnio pod moim blokiem trawę koszono przez dwa dni. Hałas był okropny, trudno funkcjonować w domu. Wypoczynek jest niemożliwy, okien nie można zamknąć, bo jest zbyt gorąco. A w czasie koszenia są jeszcze spaliny, ziemia szybciej wysycha, niszczone jest życie drobnych zwierząt w trawie. Uważam, że łąki są ładniejsze. Nie w każdym miejscu można zrobić łąkę, w wielu wręcz koniecznie trzeba kosić ze względów bezpieczeństwa, ale są takie miejsca w Policach, w których aż się prosi zrobienie łąki. Co o tym sądzicie? Kosić czy nie kosić?

--- Koniec cytatu ---
To już Ci robaków nawet szkoda ? XD

koko:
Jan z nerką, umiesz czytać. Czy pisałam o robakach? Pisałam o hałasie, spalinach, wysychaniu ziemi i niszczeniu życia drobnych zwierząt w trawie. Na końcu zadałam pytanie, bo chciałabym dowiedzieć się, co inni myślą o sprawie koszenia lub niekoszenia trawy. Po co się czepiasz? A jeśli nawet żal mi robaczków żyjących w ziemi, to jest to część naszego ekosystemu. Szkoda go niszczyć, nie sądzisz?Ponawiam pytanie do forowiczów: uważacie, że należy kosić trawę czy tego nie robić? Oczywiście nie generalizuję: nie pytam Was, czy kosić wszędzie czy nie kosić wszędzie. Zachowajmy rozsądek.

Jan z nerką:

--- Cytat: koko w Czerwca 30, 2021, 19:17:41 ---Jan z nerką, umiesz czytać. Czy pisałam o robakach? Pisałam o hałasie, spalinach, wysychaniu ziemi i niszczeniu życia drobnych zwierząt w trawie. Na końcu zadałam pytanie, bo chciałabym dowiedzieć się, co inni myślą o sprawie koszenia lub niekoszenia trawy. Po co się czepiasz? A jeśli nawet żal mi robaczków żyjących w ziemi, to jest to część naszego ekosystemu. Szkoda go niszczyć, nie sądzisz?Ponawiam pytanie do forowiczów: uważacie, że należy kosić trawę czy tego nie robić? Oczywiście nie generalizuję: nie pytam Was, czy kosić wszędzie czy nie kosić wszędzie. Zachowajmy rozsądek.


--- Koniec cytatu ---
Kosić.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej