Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Nie wolno zbierać podpisów bez daty wyborów, a karty do głosowania można bylo ?  (Przeczytany 4240 razy)

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Takiej obłudy w wykonaniu PiS się nawet ja nie spodziewałem:
PiS zawiadamia prokurature za zbieranie podpisów pod kandytaturą Trzaskowskiego na Prezydenta, bo nie ma jeszcze ustalonej daty wyborów.


Ale brak ustalonej daty wyborów nie przeszkodzilo PiS w drukowaniu kart do glosowania.
Czy Sasin nie ma sobie nic do zarzucenia? Skarb Panstwa prawie 80 milionów stracił (78 milionów Poczta Polska utopiła) na nieodbytych wyborach.


Kiedy Pan Szanowny Sasin stanie przed Trybunałem Stanu??


A Tarcza 4,O gdy kryzys wirusowy się kończy pozwala obnizać pensje, likwidowac socjal w pracy i daje kase na kościół. Brawo.


Dziwie się polickim radnym PiSu szczerze - że nie rezygnują z członkostwa w partii Kaczyńskiego.


Rozliczyć PiS za te 78 milionów. My Polacy to widzimy.
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2020, 14:28:07 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline Jan bez nerki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 212
    • Zobacz profil
"My Polacy". O kur.... xD

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Tak, My Polacy - "My Naród" - jak powiedział Wielki Noblista z Gdańska.
My Polacy - Policzanie zapamiętajmy szalone slowa posla PiS Cymańskiego, który dziś na zarzuty drukowania bezprawnie kart do glosowania odpowiedział:


"(...) trzeżwe, uczciwe myślenie jest ważniejsze od prawa i konstytucji..."


Pamiętajcie to gdy Was zatrzyma policja, lub wyda wyrok sąd - że trzeżwe uczciwe myślenie jest ważniejsze od prawa.


Panie autorze szalonych slów mających za nic przepisy prawa, pośle Cymański - TO TRZEŹWE UCZCIWE BEZPRAWNE MYŚLENIE KOSZTOWAŁO POLSKE PRAWIE 80 MILIONÓW.


A tymczasem "Tarcza 4,0" pozwoli zabrać pracownikom zdobycze Zakładowych Układów Zbiorowych czyli dodatek za prace na 3 i 2 zmiany, nagrody jubileuszowe stażowe i wczasy pod gruszą, oraz pozwoli obnizać pensje. Dotyczy to  dużych Zakladów w całej Polsce (np Elektrowni Dolna Odra gdzie jest podpisany tzw Uklad Zbiorowy), oraz małych, wypłacaj@cych tylko "gruaze" i bony na święta. A przecież koronawirus opanowany.
A tu lekką ręką wydaje sie bezprawnie 80 baniek.


Oby pan Marszałek Senatu jak najdlużej ustawe o wyborach prezydenckich i Tarcze 4,0 w Senacie (zgodnie z prawem) przetrzymał.
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2020, 21:58:58 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4654
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
jak powiedział Wielki Noblista z Gdańska.

Bolek? Ten prymityw, który przez ostatnie lata pokazuje jaka słoma mu z butów wystaje? Przyznam, że on komuchom wyszedł nieźle, i to oni powinni za jego wykreowanie dostać Nobla, bez picu.

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nie wolno zbierać podpisów bez daty wyborów, a karty do głosowania można bylo ?
« Odpowiedź #4 dnia: Października 21, 2022, 10:05:20 »
A więc abolicja za wybory kopertowe będzie. Jest wniosek posłów PiS w Sejmie.

Dominik Dolnoślązak

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 908
    • Zobacz profil
Odp: Nie wolno zbierać podpisów bez daty wyborów, a karty do głosowania można bylo ?
« Odpowiedź #5 dnia: Października 21, 2022, 11:17:54 »
A więc abolicja za wybory kopertowe będzie. Jest wniosek posłów PiS w Sejmie.


I bardzo dobrze. Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz.

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Takiej obłudy w wykonaniu PiS się nawet ja nie spodziewałem:
PiS zawiadamia prokurature za zbieranie podpisów pod kandytaturą Trzaskowskiego na Prezydenta, bo nie ma jeszcze ustalonej daty wyborów.


Ale brak ustalonej daty wyborów nie przeszkodzilo PiS w drukowaniu kart do glosowania.
Czy Sasin nie ma sobie nic do zarzucenia? Skarb Panstwa prawie 80 milionów stracił (78 milionów Poczta Polska utopiła) na nieodbytych wyborach.


Kiedy Pan Szanowny Sasin stanie przed Trybunałem Stanu??


A Tarcza 4,O gdy kryzys wirusowy się kończy pozwala obnizać pensje, likwidowac socjal w pracy i daje kase na kościół. Brawo.


Dziwie się polickim radnym PiSu szczerze - że nie rezygnują z członkostwa w partii Kaczyńskiego.


Rozliczyć PiS za te 78 milionów. My Polacy to widzimy.

3 i pół roku czekałem i się doczekałem.Teraz właśnie Sejm powołuje sejmową komisję śledczą w/s  wyborów kopertowych w 2020 roku.
Pisałem w maju 2020 roku że to Państwowa Komisja Wyborcza organizuje wybory a nie Sasin czyli PiS, pisałem że karty do głosowania projektuje i drukuje PKW a nie PiS.
Brawo dla tych włodarzy miast i gmin, którzy nie udostępnili danych osobowych wyborców Poczcie Polskiej - mimo nacisku PiSu.
I teraz nadszedł czas rozliczeń.
Dominik Dolnoślązak

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 908
    • Zobacz profil
Takiej obłudy w wykonaniu PiS się nawet ja nie spodziewałem:
PiS zawiadamia prokurature za zbieranie podpisów pod kandytaturą Trzaskowskiego na Prezydenta, bo nie ma jeszcze ustalonej daty wyborów.


Ale brak ustalonej daty wyborów nie przeszkodzilo PiS w drukowaniu kart do glosowania.
Czy Sasin nie ma sobie nic do zarzucenia? Skarb Panstwa prawie 80 milionów stracił (78 milionów Poczta Polska utopiła) na nieodbytych wyborach.


Kiedy Pan Szanowny Sasin stanie przed Trybunałem Stanu??


A Tarcza 4,O gdy kryzys wirusowy się kończy pozwala obnizać pensje, likwidowac socjal w pracy i daje kase na kościół. Brawo.


Dziwie się polickim radnym PiSu szczerze - że nie rezygnują z członkostwa w partii Kaczyńskiego.


Rozliczyć PiS za te 78 milionów. My Polacy to widzimy.

3 i pół roku czekałem i się doczekałem.Teraz właśnie Sejm powołuje sejmową komisję śledczą w/s  wyborów kopertowych w 2020 roku.
Pisałem w maju 2020 roku że to Państwowa Komisja Wyborcza organizuje wybory a nie Sasin czyli PiS, pisałem że karty do głosowania projektuje i drukuje PKW a nie PiS.
Brawo dla tych włodarzy miast i gmin, którzy nie udostępnili danych osobowych wyborców Poczcie Polskiej - mimo nacisku PiSu.
I teraz nadszedł czas rozliczeń.

Czyli są jeszcze dzieci wierzące w bajki o mitycznym "rozliczeniu" jednych przez drugich. xD

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2023, 17:12:49 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 908
    • Zobacz profil
https://www.sejm.gov.pl/Sejm10.nsf/transmisje.xsp?unid=BABCDFE5767E943CC1258A6D00645606#.

https://www.sejm.gov.pl/Sejm10.nsf/transmisje.xsp?unid=BABCDFE5767E943CC1258A6D00645606#
Proszę bardzo, u góry
 link do śledzenia obrad Sejmu na żywo.

Możliwe, że masz 13 lat i to Twoje pierwsze świadome wybory, ale to samo się mówi co zmianę kadencji od 30 lat i jeszcze nikt nigdy nikogo nie wsadził i nie wsadzi. Ale oglądaj sobie i dalej się podniecaj tymi "rozliczeniami". Nie rozumiesz polityki, ale czego oczekiwać od 13 latka. Ja też kiedyś wierzyłem w uczciwość i sprawiedliwość tam.