Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Burmistrz uniemożliwia mi udział w wyborach  (Przeczytany 6802 razy)

Offline motyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Burmistrz uniemożliwia mi udział w wyborach
« dnia: Kwietnia 29, 2020, 23:48:22 »
https://police24.pl/police-informacje/2768-stanowisko-burmistrza-polic-w-sprawie-przekazania-poczcie-polskiej-danych-osobowych.html
Okazuje się, że burmistrz chce mi uniemożliwić udział w wolnych wyborach. To karygodne i niedopuszczalne! Mam prawo do decydowania o swoich danych osobowych, i o tym, czy mają one być komukolwiek przekazane. Istnieje taka potrzeba w ramach prawnie uzasadnionego interesu.  Cel ten w mojej ocenie jest  zgodny z prawem i nie godzi w moje  prawa. Myślę, że gdyby sąd albo inna instytucja zgłosiła się po takie dane, Gmina by je udostępniła zasłaniając się prawnie uzasadnionym interesem, co gorsza, nie powiadamiając mnie nawet o tym.  Oczekuję więc, że włodarz mojego miasta zrobi wszystko, bym mógł wziąć udział w najbliższych wyborach. I o to apeluję: Panie Burmistrzu, nie ograniczaj mojego konstytucyjnego prawa do udziału w wyborach !

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Burmistrz uniemożliwia mi udział w wyborach
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 29, 2020, 23:52:41 »
Przecież Poczta Polska już dostała wszystkie potrzebne dane, więc o co kaman?

Offline motyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Burmistrz uniemożliwia mi udział w wyborach
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 30, 2020, 00:09:15 »
 Informacja  z 28.04. "Poczta Polska, w związku z wyborami prezydenckimi, które mają zostać przeprowadzone korespondencyjnie, zwróciła się do samorządów o przekazanie danych osobowych ze spisu wyborców."  a Burmistrz na to : "informuję, że  nie przekażę Waszych danych osobowych zawartych w spisie wyborców Gminy Police przedsiębiorstwu Poczta Polska S.A." 

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Burmistrz uniemożliwia mi udział w wyborach
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 30, 2020, 06:31:31 »
motyl nie zesraj się tylko. powiedz to o tym uniemożliwianiu całej polonii mieszkającej na świecie. koleś w uk ma 235 km do najbliższej komisji. poczytaj sobie wpisy polaków na stronach ambasad- tam widac bardzo duże zadowolenie z formy wyborów jakie chcą wprowadzić.
także ten - przybij piąteczkę z polakami na emigracji - doskonale siee zrozumiecie.


PS - jakie wybory???? duda juz dawno w 1 turze wygrał
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline motyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Burmistrz uniemożliwia mi udział w wyborach
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 30, 2020, 20:00:13 »
Trochę grzeczniej, a może nawet bardzo grzeczniej dapol, obrońco uciśnionych uciekinierów z Polski. Podczas ostatnich wyborów znajomi ze Szwecji mieli ponad 360 km do najbliższej komisji, bo były tylko dwie w całym państwie. Więc żadna nowość. Mój post dotyczył działań burmistrza na moim podwórku i odbierania prawa do głosowania. Jeśli PP posiada już potrzebne dane, to i dobrze. Przynajmniej burmistrza nie zastąpi komisarz i będzie się pan burmistrz dalej cieszył swoją długoletnią posadką.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Burmistrz uniemożliwia mi udział w wyborach
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 30, 2020, 20:50:59 »
Podczas ostatnich wyborów znajomi ze Szwecji mieli ponad 360 km do najbliższej komisji, bo były tylko dwie w całym państwie
Ale masz świadomość, że zawdzięczali to PiS-owi? Bo to oni uwalili głosowanie korespondencyjne dla polaków mieszkających za granicą?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Burmistrz uniemożliwia mi udział w wyborach
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 01, 2020, 05:37:08 »
Przecież to wszystko jest nieważne.
Tutaj skupiamy się nad tym, że motyl ma ogromny problem

Post Merge: Maja 01, 2020, 08:34:50
No i po problemie motyl - karty do głosowania już krążą po mieście. Poczta nie dała rady i się zesrało. Także łap swoją kartę i zakreślaj (wiemy kogo).
A po wszystkim możesz się w spokoju zesrać - wypełniłeś swój obywatelski przywilej. A teraz siad i maskę załóż
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2020, 08:34:50 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline motyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Burmistrz uniemożliwia mi udział w wyborach
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 01, 2020, 21:31:52 »
Ty Dapol to masz ze soba poważny problem. Wskazana terapia, gdy już wszystko wróci do normy. Nie pisałem do Ciebie, tylko apelowałem do burmistrza. Ty g...o możesz. Jedno wielkie nic. Tymczasem wracaj do swojego kółka wzajemnej adoracji, bo nikt Cię tutaj o zdanie nie prosi. Kończę temat.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Burmistrz uniemożliwia mi udział w wyborach
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 02, 2020, 09:08:42 »
Jeszcze raz - nie zesraj się.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Burmistrz uniemożliwia mi udział w wyborach
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 02, 2020, 10:34:28 »
Motyl - woli wyjaśnienia (może pojmiesz, w co wątpię) burmistrz nie przekazuje twoich danych, bo ich przekazanie jest niezgodne z prawem, nie może przekazywać danych spółce gospodarczej a poczta jest takową spółką.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Burmistrz uniemożliwia mi udział w wyborach
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 05, 2020, 11:12:07 »
https://police24.pl/
Okazuje się, że burmistrz chce mi uniemożliwić udział w wolnych wyborach. To karygodne i niedopuszczalne!

Motyl - jakie wolne wybory, skoro nie jest ustalony ich termin?
Senat dopiero jutro zadecyduje czy ustawa wróci do Sejmu.

Tak bardzo chcesz nieuprawnionej poczcie dać swój pesel z adresem zamieszkania i nazwiskiem? Ufasz tak pracownikom poczty - często ajentom, że przez neta nie wezną pożyczki na Twoje dane?!
To tu podaj swój pesel z adtesem i nazwiskiem.
Nic nie jest ustalone prawnie nt wyborów i nawet drukowanie teraz kart wyborczych JEST BEZPRAWNE.

MAM NADZIEJE ZE JEŚLI POSLOWIE GOWINA ODEJDĄ Z KLUBU PiS TO RZĄD MORAWIECKIEGO PADNIE (i wszystko będzie zgodnie z prawem).

Motyl odpowiedz gdzie i jak mają zagłosować bezdomni? Gdzie osoby przebywające np na kwarantannie  nie pod adresem zameldowania i gdzie ma zagłosować POLONIA?

CO TO ZA TAJNE MOTYL WYBORY SKORO DO KOPETY Z GLOSEM WKLADASZ KOPERTE Z TWOIM PESELEM?!
. Więc nie pisz Motyl że to wolne, równe i tajne wybory.

Kim ma być osoba asystująca listonoszowi - mająca dostęp do naszych danych osobowych z nr pesel?



Jeśli Gowin odrzuci ultimatum Kaczyńskiego (który jest pamiętliwy i nie wybacza) i wyjdzie z koalicji to niech natychmiast wotum nieufności dla rządu zgłosi.
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2020, 11:23:42 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak