Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Wiaty rowerowe  (Przeczytany 54684 razy)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Wiaty rowerowe
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 06, 2019, 21:22:26 »
Nie jestem wielbicielem pedałowania tylko racjonalnego wydawania publicznej kasy.

No i te publicznie pieniądze są też moje i zgadzam się by szły na takie wiaty. Dlaczego uzurpujesz sobie prawo do decydowania o tym, że to źle wydane pieniądze? Bo prócz typowego, malkontenckiego pierdololo nie napisałeś żadnych argumentów.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Wiaty rowerowe
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 07, 2019, 08:57:06 »
Jedynym jego argumentem jest to, że ON nie będzie z tego korzystał, więc nie jest to potrzebne nikomu.


Kowalski pokaż mi gdzie stękam na te podatki, bo widzę że masz jakieś problemy ze zrozumieniem prostego przekazu.


A twoje marudzenie, malkontenctwo i ogólna postawa na nie - znany z tego na osiedlu jesteś. Osiedlu, które min. dzięki twojemu pieniactwu wygląda jak zatrzymane w latach '80.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Wiaty rowerowe
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 07, 2019, 22:23:05 »
Jedynym jego argumentem jest to, że ON nie będzie z tego korzystał, więc nie jest to potrzebne nikomu.


Kowalski pokaż mi gdzie stękam na te podatki, bo widzę że masz jakieś problemy ze zrozumieniem prostego przekazu.


A twoje marudzenie, malkontenctwo i ogólna postawa na nie - znany z tego na osiedlu jesteś. Osiedlu, które min. dzięki twojemu pieniactwu wygląda jak zatrzymane w latach '80.
W temacie wybory samorządowe chlapnąłeś coś tam na temat planowanych przez Gryfa podwyżek.
Dzięki ulubionej nie tylko przez ciebie radosnej twórczości Gryfa muszą rosnąć koszty funkcjonowania gminy.
Przykładów jest mnóstwo ale ociemniali nie widzą dalej niż czubek własnego nosa albo widzą tylko przywileje dla siebie lub kasę związaną z radosną twórczością.
Jeśli chodzi o radosną twórczość na terenie SM Odra widać ją na każdym kroku,tylko ociemniali tego nie widzą.Niedawno w jednej z komór śmieciowych ocieplono posadzkę styropianem.Osiągnięcie intelektualne na miarę Nobla.Miejsc parkingowych brakuje a władcy s-ni chcą/chcieli ocieplać ocieplone budynki wbrew istniejącemu prawu bo zaprzyjaźnionej firmie chciano zapewnić kasę.Nie udało się mimo naciąganych ekspertyz wg których niektóre budynki są w tak tragicznym stanie,że trzeba je natychmiast remontować bo grozi im katastrofa budowlana.

Gdyby nadzór budowlany i prokuratura były rzetelne to dożywotnie prezesowanie skończyłoby się kilka lat temu.To tyle a propos pieniactwa.Prawa należy przestrzegać także w SM Odra.
Pozdrowienia dla miłośników pedałowania,skwerów ku pamięci,placów zabaw przy każdym mieszkaniu z pełnym zapleczem fitness nie tylko dla dzieci,promenady w każdym sołectwie i każdemu wg potrzeb jak u Lenina.Zapomniałem zupełnie o cenach usług samorządowych.Powinni o nich decydować zwolennicy radosnej twórczości bo wiedzą najlepiej jak racjonalnie wydawać kasę podatników.




jestem gorszego sortu

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Wiaty rowerowe
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 07, 2019, 22:55:58 »
Zajebiście. A na jakieś argumenty przeciwko tym wiatom to się doczekamy czy potrafisz tylko pierdolić od rzeczy?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Wiaty rowerowe
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 08, 2019, 09:00:23 »
Koowalski musisz mieć bardzo smutne życie, z tą twoją wiedzą i świadomością tego, że jesteś przez wszystkich i na każdym kroku dymany. Jak żyć?


Dla mnie osobiście bliższa jest radosna twórczość gryfu, niż twoja 30 letnia stagnacja i malkontenctwo.


Licz dalej te złotóweczki.


Btw - jeżeli masz jakieś informacje na temat jakichkolwiek nieprawidłowości przy zamówieniach publicznych, to skieruj swoje działania do odpowiednich instytucji. W przeciwnym razie jesteś takim samym pieniaczem i populistą jak obecnie mam panujący
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Wiaty rowerowe
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 11, 2019, 13:57:09 »
Zajebiście. A na jakieś argumenty przeciwko tym wiatom to się doczekamy czy potrafisz tylko pierdolić od rzeczy?
Racjonalne argumenty,komu?Kim ty jesteś jak ty nie potrafisz odróżnić podobnie jak dapol jajka od kury.
jestem gorszego sortu

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Wiaty rowerowe
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 12, 2019, 11:38:31 »
Koowalski jakie to qwa szczęście, że z Ciebie taki kogut co wyżej sra niż dupsko ma
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Wiaty rowerowe
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 12, 2019, 11:44:43 »
Zajebiście. A na jakieś argumenty przeciwko tym wiatom to się doczekamy czy potrafisz tylko pierdolić od rzeczy?
Racjonalne argumenty,komu?Kim ty jesteś jak ty nie potrafisz odróżnić podobnie jak dapol jajka od kury.


Komukolwiek. Skoro zarzucasz niegospodarność publicznych pieniędzy to poprzyj to czymś, czymkolwiek prócz "hurr durr kradno i piniondze przewalajo!!!!11jeden".

Czekam więc.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline lewicującyprawicowiec

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Wiaty rowerowe
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 29, 2019, 22:36:04 »
a MA mnie te wiaty podobają się. Poza tym są pożyteczne. Nie narzekać.


Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: Wiaty rowerowe
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 26, 2020, 12:28:54 »
Kto się, tymi wiatami zajmuje? Gdzie i komu zgłosić to, że  kilka miesięcy temu ktoś "pożyczył" sobie adaptery do wentyli w wiacie przy Zakładach?

Offline MariuszK

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Wiaty rowerowe
« Odpowiedź #25 dnia: Września 30, 2020, 22:27:13 »
Ktoś z was może wie ile nasi kochani włodarze zamierzają wydać na nikomu niepotrzebne wiaty rowerowe w kierunku Trzebieży? Jaki jest ich sens? Czy ktoś komu na trasie zepsujuje się rower, będzie go pchał do tej wiaty żeby tam naprawić?
Ja wraz z rodzinką w sobotę korzystałem z tego punktu naprawy roweru na trasie do Trzebieży. Nie miałem przy sobie kluczy a córce musiałem dokręcić poluzowane elementy. Przy okazji skorzystaliśmy z pompki.

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: Wiaty rowerowe
« Odpowiedź #26 dnia: Października 01, 2020, 04:49:13 »
Bardzo mnie cieszy każda inicjatywa dla nas cyklistów. Czekam jeszcze na stojaki rowerowe przy każdym bloku w Policach, by móc wygodnie podpiąć swój rowerek i nie szukać prowizorycznej kraty, poręczy czy czegokolwiek do czego można podpiąć dwuślad ;)

Offline bolo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: Wiaty rowerowe
« Odpowiedź #27 dnia: Października 01, 2020, 09:21:18 »
Chyba jednoślad.

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: Wiaty rowerowe
« Odpowiedź #28 dnia: Października 01, 2020, 10:48:10 »
Świetna inicjatywa ,tyle że trzeba na bieżąco pilnować aby były sprawne wszystkie elementy.