Inne tematy > Dla forumowiczów

Bezpieczeństwo na drodze w naszej gminie .

(1/2) > >>

Storczyk:
Mieszkam od paru lat Jasienicy .Wychodząc z domu nie wiem czy do niego wrócę .Ilość wypadków jest zatrważająca .Szybkość z jaką jadą samochody to 120-170  gdzie jest ograniczenie teren zabudowany .Zapomni człowieku o pasach bo i tak cię zmiotą lub zabija   .Nie ma policji dopiero jak kogoś zabije samochód .Gdzie jest Policja gdzie jest burmistrz  który czasami robi zakupy w Jasienicy w sklepie .Proponuje założenie progów ograniczających prędkość .Już pomijając fakt że wiedzą o ilości wypadków w Jasienicy ani Policja ani władze gminy nic nie robią w tym kierunku .Na odcinku 300 m znajdują się  pasy jedne i drugie ale spróbuj przejść  .Mam nadzieje że Gmina wrecie coś a tym zrobi .Jeżeli nie to pozwolę sobie na zainteresowanie tą sprawą inne media .













 
 

Ważniak:
Kiedy ostatnio zdarzył się śmiertelny wypadek na Jasienicy?

Przez Jasienicę nie da się przejechać z prędkością 170km/h przez zwężające drogi wysepki, maks wg mnie to 120 ( ͡º ͜ʖ͡º).

A tak serio, to zawsze gdy przejeżdżam przez Jasienicę mam na prędkościomierzu jakieś 50-60km/h i nikt mnie nie pogania, nie siedzi na zderzały, wiec nikt nie próbuje nawet jechać szybciej niż ja. Jak zwykle wymyślasz.
I jak najbardziej zainteresuj media tą sprawą. Może pokażą ci jak szybko przemieszcza się samochód jadący 170km/h.

piotr0822:
ostatnio śmiertelny wypadek był z miesiąc temu

DEtonator:
Też się tam wielokrotnie spotkałem z "miszczami" prostej, być może warto pomyśleć o fotoradarze.

parian:
Z tego co wiem wypadek śmiertelny, który tam się ostatnio zdarzył nie był z winy kierowcy samochodu. Często tam jeżdżę i  nie widzę piratów, przynajmniej w dzień.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej