Inne tematy > Tematy różne

Montaż okapu kuchennego

(1/3) > >>

VIRUS:
Witam
Chce zamontować okap kuchenny lecz w kuchni mam tylko jedną kratkę wentylacji grawitacyjnej, ul.Piaskowa


Czy ktoś wyjaśnił by jak podłączyć taki okap ?, mile widziane zdjęcia dla lepszego poglądu.
dziękuje

Marek4614:
Obecnie w budowanych blokach w kuchni są dwa piony wentylacji ( grawitacyjna i wylot okapu), w starych jest tylko pion wentylacji grawitacyjnej do którego nie można podłączyć okapu- przy najbliższym przeglądzie musiałbyś usunąć. Pozostaje Ci założenie na okap filtra węglowego, taka gąbka która wchłania zapachy kuchenne. Ja tak mam właśnie i wymieniam ten filtr raz na pół roku.

VIRUS:

--- Cytat: Marek4614 w Stycznia 20, 2019, 06:31:52 ---Pozostaje Ci założenie na okap filtra węglowego, taka gąbka która wchłania zapachy kuchenne. Ja tak mam właśnie i wymieniam ten filtr raz na pół roku.

--- Koniec cytatu ---
Gdzie w takim razie wyprowadza się rurę z okapu ?

Marek4614:
Mój okap ma maskownicę na rurę, której oczywiście nie podłączyłem do wentylacji, nie wiem jaki Ty masz model okapu, ale każde są z możliwością obiegu zamkniętego ( filtr węglowy) bez konieczności wentylacji.

VIRUS:

--- Cytat: Marek4614 w Stycznia 20, 2019, 13:30:29 ---Mój okap ma maskownicę na rurę, której oczywiście nie podłączyłem do wentylacji, nie wiem jaki Ty masz model okapu, ale każde są z możliwością obiegu zamkniętego ( filtr węglowy) bez konieczności wentylacji.

--- Koniec cytatu ---
Dopiero kupuje okap

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej