Police i okolice > Trudne tematy

W połowie czasu do morza

(1/4) > >>

Hans De:
 Prom z Trebiez do GasierzynoChcę zwrócić uwagę na sytuacjęktóry wskazuje na potrzebę promu z Trebieża do Gasierzyna,który był również obecny przed wojną.Wszyscy mieszkańcy tych miejscNowe Warpno, Trebiez, Police, Tanowo, Skolwyn, Przęsocin,… jazdy,jeśli chcesz jeździć do krajów bałtyckich(np. do Międzyzdrojów),około dwa razy tyle mil, ile potrzeba,jeśli wspomniany prom był dostępny.W tej chwili jeden prowadzi na przykład samochodemz Trebiez do Gasierzyno89 km zamiast 2 km!Czy nie warto korzystać z promu?odległości:Obecnie bez promu:Trebiez-Gasierzyno       89 km zamiast 2 km!Nowe Warpno - Międzyzdroje przez Szczecin 137 km!Nowe Warpno-Szczecin 42 kmSzczecin Międzyzdroje  95 km--------------------------- 137 km

dapol:
Prom? Przecież niedługo będziemy mieli tunel

Hans De:
Ale kiedy?

dapol:
Już niedługo. Przed wyborami w 2019.
PiS już pewnie coś tam przygotuje - jakiś projekt+, czy inne gówno+.
A tak na serio - nie liczyłbym na żaden prom. Pewnie nie jedena mądra głowa to przeliczyła i się po prostu nie opłaca. Gdyby było inaczej, już dawno pływałby jakiś prywatny stateczek.

gienix:

--- Cytat: dapol w Grudnia 26, 2018, 11:45:10 ---A tak na serio - nie liczyłbym na żaden prom.
--- Koniec cytatu ---
Na tunel za naszego życia raczej też nie należy liczyć. Moim zdaniem jeśli ZOSia powstanie zanim zejdziemy z tego padołu, to co najwyżej w relacji Police -> A6 (Kołbaskowo). Bez tunelu który jest po prostu piekielnie drogi.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej