Police i okolice > Trudne tematy

Radni Gminy Police

<< < (2/6) > >>

Validator:
Drogi "k3vin"! Czy Ty Bracie coś więcej czytasz niż to na co przypadkiem natrafisz? Chyba nie, bo znałbyś dwa oświadczenia Grzegorza Ufniarza. Pierwsze, oficjalne, całkowicie zaprzeczające rewelacjom red. Wosika i drugie informujące o wytoczeniu redaktorowi sprawy sądowej? Wiedziałbyś też o przyjęciu oświadczenia przewodniczącego Rady Miejskiej jako oficjalnego stanowiska Wspólnoty Samorządowej Gryf XXI oraz o zamieszczeniu tegoż oświadczenia pod artykułem Adama Wosika na stronie Radia Szczecin. Ale nie, Ty takich faktów nie znasz, bo nie kierowałbyś forumowiczów do fałszywych oskarżeń.

RPzpl:
validator, sprawą jest prosta i nie wygrasz dlaczego ? Bo k3vin ma wiarę, a nie wiedze, a z takim ludźmi nie wygrasz.

k3vin:

--- Cytat: Validator w Stycznia 10, 2019, 03:39:12 ---Czy Ty Bracie coś więcej czytasz niż to na co przypadkiem natrafisz? Chyba nie, bo znałbyś dwa oświadczenia Grzegorza Ufniarza.
--- Koniec cytatu ---
Ty na poważnie? Myślisz że ludzie mają czas żeby śledzić wszystkie różne źródła? Pod zamieszczonym linkiem nie widzę żadnego odnośnika do innych powiązanych źródeł. Jeżeli jestem w błedzie to możesz zawsze wpis sprostować dodając kolejne źródła.

Validator:
Naprawdę tak myślisz? Poważnie sądzisz, że autor pomówienia opublikuje pod swoim postem odsyłacze  do dementi i sprostowań?

k3vin:

--- Cytat: Validator w Stycznia 10, 2019, 21:41:45 ---Poważnie sądzisz, że autor pomówienia opublikuje pod swoim postem odsyłacze  do dementi i sprostowań?
--- Koniec cytatu ---

Nie wiem czy to pomówienie ale patrząc na politykę radnych w wiele informacji jestem w stanie uwierzyć. Odnośnie drugiej części pytania - zapewne nie choć to zależy od wielu okoliczności.
A teraz pytanie z mojej strony (może któryś z radnych się wypowie?) - faktycznie taka propozycja z podwyżkami o ponad 200% ma/miała miejsce?

Edit:
Tak cała sytuacja mnie bawi że jeszcze zaproponuję obejrzenie poniższego materiału:)
https://www.facebook.com/policebezcenzury/videos/758785091148102/

Od siebie dodam że czytałem oświadczenie pana U i było dla mnie bez żadnych konkretów, wręcz manipulowanie tą częścią społeczeństwa, która ma problemy z logicznym myśleniem i kojarzeniem faktów...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej